Amerikan Kapı

Arama sonuçlarına uygun ilan bulunamadı

Amerikan Kapı

Yeni nesil dekor ürünleri arasında yer alan Amerikan kapı tasarımı, estetik duruşu ve dayanıklı olması sayesinde en çok tercih edilen kapı türleri arasında yer alır. Pek çok alanda kullanımı bulunan bir kapıdır. Amerikan kapıların birbirinde farklı tarzda modelleri ve şekilleri mevcuttur. Her dekorasyona ve zevke uygun Amerikan kapı modelleri bulmak mümkündür. Bu kapı ile mekanın bütün havasını değiştirmek ve çok güzel bir görünüm yakalamak mümkündür. Görünümü dışında da pek çok faydalı özelliği bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise oda içerisindeki ısıyı muhafaza etmesidir. Bu özelliği ile evin ve odaların kış aylarında kolayca ısınmasını sağlar. Yeni tasarım evlerde çoğunlukla Amerikan kapı modelleri tercih edilir.

Amerikan Kapı Nedir, Kullanım Yerleri Nerelerdir?

Pek çok kullanım alanı bulunan Amerikan kapı modelleri oldukça hoş ve dekora uyumlu kapılardır. Amerikan kapılar çok hafif kapılar olduğu için çok tercih edilen ve çok beğenilen kapılar olma özelliğindedir. Evlerde, ofislerde ve çeşitli yaşam alanlarında bu kapı modelleri çok fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda çok fazla çeşidi bulunduğu için her türlü tasarıma sahip evlere uygun modeli bulmak mümkündür.

Amerikan Kapıların Avantajları Nelerdir?

Dekorasyon olarak çok güzel bir görünüm kazandırmanın yanı sıra çok farklı faydalar da sağlamaktadır. Bunlardan en önemlisi ses yalıtımı sağlamasıdır. Seslerin diğer odalara geçmesini engellediği için çok fazla tercih edilen bir kapı modelidir. Aynı zamanda diğer bir özelliği ise ısı yalıtımı sağlamasıdır. Bu özelliği ile evlerin kolay bir şekilde ısınmasını sağlamaktadır. Bu özellikleri bulunan nadir kapı çeşitlerindedir. Amerikan kapıların ses yalıtımı sağlanan odalar için de özel tasarımları bulunmaktadır. Günlük kullanımda da sıkça tercih edilen bir kapıdır. Amerikan kapıların bazı modelleri tasarımları ve boyutları ile odaları daha geniş gösterme özelliği göstermektedir. Bu sebeple küçük odalar için en ideal kapı modelleridir.

Amerikan Kapı Modellerinin Önemli Özellikleri

 

Amerikan kapı modelleri pek çok tarzda ve pek çok şekilde üretilmektedir. Farklı özelliklerinden dolayı çok farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Amerikan kapıların bazı modelleri hem içe hem de dışa doğru açıldığından dolayı çok fazla yarar sağlar. Hem içe hem de dışa açılma özelliği işe konforlu bir kullanım alanı yaratmaktadır. Amerikan kapı modellerinde kullanılan yapı malzemeleri diğer kapılara göre daha sağlıklı ve kalitelidir. Sağlıklı  ve kaliteli yapı malzemeleri kullanıldığından dolayı daha hafif bir yapı olma özelliğini sağlar.

Kaliteli olan Amerikan kapılar neme, ısıya ya da darbeye karşı diğer kapılara oranla çok daha dayanıklıdır. Bu gibi faydalı özelliklerden dolayı tüm yaşam alanlarında en çok tercih edilen kapı modeli olmuştur. Nem ve sudan dolayı ahşap kapılar şişerken Amerikan kapılarda bu durumun oluşması beklenemez. Yaşam alanlarını Amerikan kapılarla şık bir dokunuş yapmak mümkündür.

 

2,400.00₺

Adana
Merhaba acil kapıya ihtiyacım var modern tarzda olacak panel kapı ortalama ne kadar tutar?

3,000.00₺

Adana
Amerikan panel 77x103 ölçüsünde kapı lazım sağlam olması çok önemli bizim için fiyat nedir?

2,800.00₺

Adana
87*203 ölçülerinde amerikan panel kapının ücretini öğrenebilir miyim?

2,500.00₺

İzmir
Kiracım çıkacak kapıları yenilemek istiyorum amerikan kapı fiyatı nedir

3,000.00₺

İzmir
Merhaba standart ölçüde amerikan panel kapısı lazım dönüş yaparsanız sevinirim

2,000.00₺

Adana
3 odamıza amerikan kapı yaptıracağız iyi bir usta ile çalışmak istiyoruz fiyat ne olur?

2,500.00₺

Adana
Beyaz camsız amerikan panel kapı yaptıracağım uygun fiyata yardımcı olur musunuz?

2,300.00₺

Adana
Acil amerikan kapı yapabilen bir usta lazım 5 kapı yaptıracağım fiyat nedir?
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans