Petek Temizliği

İşim Düştü'de Petek Temizliği Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

Petek Temizliği ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın Petek Temizliği ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte Petek Temizliği hizmetin yapılsın

Kombi Petek Temizliği

Kombi ve petekler insanların yaşam alanlarında ısınmanın sağlanması açısından son derece önemlidir. Bu cihazlar sürekli olarak kullanılır. Bu nedenle petek temizliği ve bakımı önemlidir. Petekler temizlenirken yıkama işlemi kesinlikle yapılmamalıdır. Bu gibi durumlarda peteklerde çürüme, delinme ve zarar görme sorunları oluşabilir. Profesyonel petek temizleyen firmalara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Petek temizliği düzenli bir şekilde yapıldığı zaman enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı olur. Günümüzde kalorifer en sık kullanılan ısınma aracı olma özelliğine sahiptir. Isınmak için kullanılan kalorifer peteklerinin belli periyotlar ile temizlenmesi son derece önemlidir. Petek temizliği için kalorifer temizliğine de dikkat etmek gerekir. Peteklerin dışında bina tesisatlarının da temizlenmesi önemlidir. Plastik borular içerisinde çamur, kireç gibi yabancı maddeler birikebilir. Bu durum peteklerde ısınma sorunlarının yaşanmasına neden olur. Peteklerin korunması için temizleme işleminden sonra koruyucu yağ kullanılır. Petekler temizlense de bu yağlar sistemde kalır.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği Fiyatları

Petek temizliği günümüzde önem verilen uygulamalar arasında yer alır. Peteklerde kirlenme meydana gelmesi ısınma sıkıntıları yaşanmasına neden olur. Petek borularının kirlenmesinin önüne geçmek adına petek temizliğinin düzenli olarak yapılması son derece önemlidir. Petek temizliği fiyatları uygulanacak alana göre değişiklik gösterir. Sitemizden uzman petek temizliği yapan firmalara ulaşarak fiyat ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Petek temizliği işleminde her bir odada yer alan peteğin tek tek temizlenmesi gerekir. Petekler yaz aylarında çalışmaz bu nedenle sıcak su geçişi de olmaz. Petek boruları içerisindeki su kalıntıları kuruyarak boruların kirlenmesine neden olur. Kış aylarında bu tortular peteklerin ısınmasına engel olur. Bu da yaşam alanlarının iyi bir şekilde ısınmamasını sağlar. Peteklerde kirlenme olması durumunda kombilerin dereceleri yükseltilse de ısınma meydana gelmez. Bunun yanında petek sıcaklıkları arasında farklılıklar da olabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel ekiplerden yardım almak gerekir.

Evde Petek Temizliği

Kalorifer petekleri içerisinden geçen su burada kir ve tortu oluşumuna neden olur. Bu kirler peteğin alt kısmına çöker. Bu da sağlıklı bir şekilde su dolaşımı olmasına engel olur. Petek temizliği düzenli bir şekilde yapılması gereken bir işlemdir. Bu işlem yapılmazsa ısı kaybı durumları söz konusu olur. Bunun yanında doğalgaz kullanımı çok daha fazla olacaktır. Petekler genelde kış aylarında kullanılır. Bu nedenle havalar soğumadan petek temizliği yapılması önemlidir. Petek temizliği ile kaloriferlerin daha iyi bir şekilde ısınması sağlanır. Bu da doğalgazdan tasarruf sağlanmasına yardımcı olur. Peteklerin temizlenmemesi doğal gaz faturalarının da daha yüksek olmasına neden olacaktır.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizleme yöntemleri çeşitlidir. Peteklerin temizlenmesi ısınmanın daha iyi bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olur. Isınma daha kolay gerçekleşeceği için yakıt giderleri de azalacaktır. Bu da kişilerin ısınmadan tasarruf elde etmesine yardımcı olur. Petek temizliği işleminin profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Petek temizliğinde profesyonel ekipler özel kimyasallar yardımı ile bu işlemi gerçekleştirir. Petek temizliği işlemi yaklaşık 1-1,5 saat sürer. Petek içerisindeki tortu ve çamurlaşmaların kimyasallar ile temizlenmesi gerekir. Yerden ısıtma sistemlerinde ise çamurlaşmaların makineler yardımıyla gerçekleştirilmesi gerekir. Odalara giden boruların temizlik işleminin ayrı ayrı yapılması önemlidir. Sitemizden profesyonel petek temizliği yapan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Petek Temizliği Ne Kadar?

Petek temizliği işleminde çeşitli kimyasal ürünler ve teknolojik cihazlar kullanılır. Bu nedenle kişilerin kendi başına bu işlemi yapmaması son derece önemlidir. Temizlenecek alana bağlı olarak petek temizliği fiyatları değişiklik gösterir. Sitemiz üzerinden petek temizliği yapan firmalar ile iletişime geçerek petek temizliği fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

400.00₺

Adana
Evim çok büyük değil, 4 petek var güzelce temizlenmesini istiyorum Adana-Yüreğirdeyim

450.00₺

İstanbul
Merhaba Beşiktaştayım bugün petek temizliği yaptırmak istiyorum 5 petek için fiyat verir misiniz?

500.00₺

Bursa
Bursa İnegöldeyim, peteklerimin temizlenmesini istiyorum 3+1 evim 5 petek var uygun fiyat verirseniz sevinirim

600.00₺

Ankara
Merhaba Mamaktan ulaşıyorum size petek temizliği yapan bir uzmana ihtiyacımız var 6 petek için fiyat almak istiyoruz

500.00₺

İstanbul
Evde 7 petek var ama 5 i kullanılıyor o yüzden sadece 5 petek temizleteceğim. Petek temizliğinin ücreti nedir?

600.00₺

İstanbul
Petekler eskisi gibi ısıtmıyor o yüzden petek temizliği yaptırmak istiyorum 2+1 daire 4 petek var kaça olur

500.00₺

Adana
Petekler 2 sene önce takılmıştı hiç temizlenmedi. 6 petek için fiyat alabilir miyim?
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans