Gaziantep Petek Temizliğinde Sizlerle

Servisimiz tüm ekipmanlara sahip, güler yüzlü ve uzman servis elemanlarıyla sürekli hizmet vermektedir.

150,00

Gaziantep Petek Temizliği

En az parayla en iyi ısıyı elde etmek için her yıl radyatör temizliği yani bakımı yaptırmalısınız.

150,00

İstanbul Avrupa Yakası Petek Temizliği Yapılır

Peteklerinizi özenli ve dikkatli bir şekilde temizledikten sonra evinizde ki ısı performansı artacaktır.

200,00

Tekirdağ'da Petek Temizliği Yapılır

Odalarınızın daha çabuk ısınması ve faturalarınızda yakıt tasarrufu için petek temizliğinizi ihmal etmeyin.

250,00

İstanbul Avrupa Yakası'nda Petekleriniz Temizlenir

Yetkili uzmanlarımız tarafından petek temizliğiniz yapılır.

225,00

İstanbul'da Petek Temizliğinizi Yaparım

Petek temizliği sonrasında peteklerinizde en iyi performansı göreceksiniz

170,00

Avrupa Yakası'nda Petek Temizliği Yapılır

Evlerinizi daha kısa sürede ısıtmak için petek temizliğini ihmal etmeyin.

250,00

İstanbul Kalorifer Doğalgaz Petek Bakımı

Petek temizliği, hava basıncının düşürülmesi ve diğer hassas yöntemler için en iyi çözüme firmamızdadır.

225,00

Performans Kombi Farkı ile Apartman Dairesi Petek Temizliği ve Bakımı

Apartman daireleri için petek bakım hizmetini evinizi kirletmeden temiz ve titiz çalışarak en iyi şekilde sunuyorum.

150,00

Petek Temizliği

Kombi ve petekler insanların yaşam alanlarında ısınmanın sağlanması açısından son derece önemlidir. Bu cihazlar sürekli olarak kullanılır. Bu nedenle petek temizliği ve bakımı önemlidir. Petekler temizlenirken yıkama işlemi kesinlikle yapılmamalıdır. Bu gibi durumlarda peteklerde çürüme, delinme ve zarar görme sorunları oluşabilir. Profesyonel petek temizleyen firmalara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kombi Petek Temizliği

Petek temizliği düzenli bir şekilde yapıldığı zaman enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı olur. Günümüzde kalorifer en sık kullanılan ısınma aracı olma özelliğine sahiptir. Isınmak için kullanılan kalorifer peteklerinin belli periyotlar ile temizlenmesi son derece önemlidir. Petek temizliği için kalorifer temizliğine de dikkat etmek gerekir. Peteklerin dışında bina tesisatlarının da temizlenmesi önemlidir. Plastik borular içerisinde çamur, kireç gibi yabancı maddeler birikebilir. Bu durum peteklerde ısınma sorunlarının yaşanmasına neden olur. Peteklerin korunması için temizleme işleminden sonra koruyucu yağ kullanılır. Petekler temizlense de bu yağlar sistemde kalır.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği Fiyatları

Petek temizliği günümüzde önem verilen uygulamalar arasında yer alır. Peteklerde kirlenme meydana gelmesi ısınma sıkıntıları yaşanmasına neden olur. Petek borularının kirlenmesinin önüne geçmek adına petek temizliğinin düzenli olarak yapılması son derece önemlidir. Petek temizliği fiyatları uygulanacak alana göre değişiklik gösterir. Sitemizden uzman petek temizliği yapan firmalara ulaşarak fiyat ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Petek temizliği işleminde her bir odada yer alan peteğin tek tek temizlenmesi gerekir. Petekler yaz aylarında çalışmaz bu nedenle sıcak su geçişi de olmaz. Petek boruları içerisindeki su kalıntıları kuruyarak boruların kirlenmesine neden olur. Kış aylarında bu tortular peteklerin ısınmasına engel olur. Bu da yaşam alanlarının iyi bir şekilde ısınmamasını sağlar. Peteklerde kirlenme olması durumunda kombilerin dereceleri yükseltilse de ısınma meydana gelmez. Bunun yanında petek sıcaklıkları arasında farklılıklar da olabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel ekiplerden yardım almak gerekir.

Evde Petek Temizliği

Kalorifer petekleri içerisinden geçen su burada kir ve tortu oluşumuna neden olur. Bu kirler peteğin alt kısmına çöker. Bu da sağlıklı bir şekilde su dolaşımı olmasına engel olur. Petek temizliği düzenli bir şekilde yapılması gereken bir işlemdir. Bu işlem yapılmazsa ısı kaybı durumları söz konusu olur. Bunun yanında doğalgaz kullanımı çok daha fazla olacaktır. Petekler genelde kış aylarında kullanılır. Bu nedenle havalar soğumadan petek temizliği yapılması önemlidir. Petek temizliği ile kaloriferlerin daha iyi bir şekilde ısınması sağlanır. Bu da doğalgazdan tasarruf sağlanmasına yardımcı olur. Peteklerin temizlenmemesi doğal gaz faturalarının da daha yüksek olmasına neden olacaktır.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizleme yöntemleri çeşitlidir. Peteklerin temizlenmesi ısınmanın daha iyi bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olur. Isınma daha kolay gerçekleşeceği için yakıt giderleri de azalacaktır. Bu da kişilerin ısınmadan tasarruf elde etmesine yardımcı olur. Petek temizliği işleminin profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Petek temizliğinde profesyonel ekipler özel kimyasallar yardımı ile bu işlemi gerçekleştirir. Petek temizliği işlemi yaklaşık 1-1,5 saat sürer. Petek içerisindeki tortu ve çamurlaşmaların kimyasallar ile temizlenmesi gerekir. Yerden ısıtma sistemlerinde ise çamurlaşmaların makineler yardımıyla gerçekleştirilmesi gerekir. Odalara giden boruların temizlik işleminin ayrı ayrı yapılması önemlidir. Sitemizden profesyonel petek temizliği yapan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Petek Temizliği Ne Kadar?

Petek temizliği işleminde çeşitli kimyasal ürünler ve teknolojik cihazlar kullanılır. Bu nedenle kişilerin kendi başına bu işlemi yapmaması son derece önemlidir. Temizlenecek alana bağlı olarak petek temizliği fiyatları değişiklik gösterir. Sitemiz üzerinden petek temizliği yapan firmalar ile iletişime geçerek petek temizliği fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Petek Temizliği alanında sen de iyiysen kayıt ol.
WhatsApp