Parke - Lamine

İşim Düştü'de Parke - Lamine Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

Parke - Lamine ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın Parke - Lamine ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte Parke - Lamine hizmetin yapılsın

Parke Döşeme ve Parke Ustası

Zeminlerde kusursuz ve simetrik bir görünüm yaratan parke döşeme uygulamaları profesyonel döşemeciler aracılığı ile sunulan bir hizmettir ve parkeler uzun ömürlü kullanım vaat etmeleri nedeni ile sıklıkla tercih edilir. Modern dekorasyonun en önemli unsuru olan döşeme uygulamalarında parke malzemeler son derece kaliteli kullanımlar sunar. Yüzeyleri oldukça düzgün gösteren bu malzemeler ile evlerde daha ferah ve gösterişli zeminlere sahip olmak da mümkün olur.

Parke Çeşitleri Nelerdir?

Parke döşeme çeşitleri sunduğu birçok farklı model nedeni ile her dekorasyonda tercih edilir. Ahşap mozaik parke, ahşap lamine parke, ahşap laminat parke gibi birçok model arasından yüzeye uygun modeller tercih edilir ve uygulanır. Uygulama esnasında malzemelerin tam olarak uyum sağlaması ve kusursuz görünmesi için zeminin kontrol edilmesi önemlidir.

Zemin düzleştirme uygulamalarının ardından yapılacak döşeme işlemi ile parke modelleri zeminlerde kusursuz bir görünüme sahip olabilir. Zemin için gerekli özen gösterilmezse bu durumda uygulamanın ardından ilerleyen zamanlarda malzemelerde şişme ve kabarma gibi problemler meydana gelebilir.

Parke Döşeme Fiyatları Hakkında Bilgi

Parke uygulamalarında fiyatı belirleyen temel unsur parkelerin model ve kalitesi ile uygulanacak alanın metrekare cinsinden genişliğidir. Parke ustası aracılığı ile yapılacak parke döşeme fiyatları tespiti esnasında usta önce zeminin durumunu ve genişliğini inceler. Bu aşamada z emin için yapılması gereken ekstra bir işlem varsa bu durum fiyata yansıyacaktır. Bununla birlikte zemin metrekare cinsinde ölçüldükten sonra uygun olan malzemelerin seçimine geçilir. Ev sahibi uygun malzemeyi tercih ettikten sonra malzemenin kalitesi ve cinsinin belirlenmesi ile fiyatlar hakkında da net bir bilgiye sahip olmak mümkün olur.

Parke uygulamalarında bir süre sonra pişman olmamak için malzemenin kaliteli tercih edilmesi önerilmektedir. İş yerleri için 33. Kalite evler için ise 32. Kalite parke malzemeler uzun ömürlü kullanım vaat eder. Eğer uygun malzemeler tercih edilirse kısa süre içerisinde uygulamanın tekrarlanması söz konusu olabilir. Çünkü parke uygulamaları gerekli hassasiyet gösterilerek yapılmaz ise kısa süre içerisinde birleşim yerlerinden pürüzler çıkartır. Kaliteli ürün tercihi ve iyi bir işçilik ile oldukça uzun yıllar boyunca kullanılacak parke zeminlere sahip olunması mümkündür.

Benzer parke taleplerine gelen teklifleri ve iş detaylarını parke döşeme fiyatları sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz.

Parke Döşeme İşçilik Fiyatı

Parke döşeme uygulamalarında çalışan personellerin işçilikleri toplam fiyata dâhil olarak müşteriye sunulur. Eğer malzeme ustaya ait olmayacak ise ev sahibi malzemeyi kendisi alır ve yevmiye şeklinde işçiye işçilik parası öder. Ancak çoğu durumda özellikle kurumsal bazda çalışan firmalar işçilik maliyetlerini toplam maliyet ile birlikte müşteriye sunar.

Bu kapsamda malzeme de firma tarafından sağlanmış olur. Ödenen tutar içerisinde çalışan işçiler günlük yevmiye tutarı üzerinden ödemesini alır. Parke döşeme işçilik fiyatı belirlenirken işçinin toplam çalışacağı süre baz alınır. Hesaplamaları günlük olarak yapılır ve işlem kısa bir süre sürmüş olsa bile günlük olarak belirlenen ödemesinin yapılması gerekir.

Modern Tasarımın Parçası Laminat Parkeler

Yaşam alanlarında son dönem tercih edilen en modern döşeme malzemeleri laminat parke çeşitleridir. Hem dekoratif olması hem d e son derece kaliteli olması nedeni ile güven vermekte ve oldukça fazla tercih edilmektedir.

Parke Döşeme Uygulamalarını Kimler Yapmalı?

Parke döşeme uygulamalarının mutlaka profesyonel ustalar aracılığı ile alınması gerekir. Son derece simetrik olan çalışmalarda istenilen sona ulaşılması için işi bilen kişilere ihtiyaç duyulur Döşeme uygulamalarında zeminin düzlüğü ve parkenin birbirine tam olarak sabitlenebilmesi büyük bir ustalık ve titizlik gerektirir. Parke döşeme ustası> aracılığı ile parkelerin kusursuz bir görünüm kazanması da sağlanmış olur.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl