İşim Düştü Hakkında

isimdustu.com hizmet sektöründe hizmet alan ve hizmet vereni buluşturan online satınalma sağlayan bir pazar yeridir. Hizmet verenlerin oluşturduğu satış ilanları ile hizmet almak isteyen kişi ister doğrudan satınalma yöntemiyle, isterse mesaj üzerinden detaylandırarak hizmet anlaşması oluşmasını sağlar. 

Satın alanlar için isimdustu.com nasıl çalışır?
Doğrudan bir hizmet satın aldığınızda satıcı ile iletişim kurarak işin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Yaptığınız ödeme önce isimdustu.com havuzuna düşer, iş tamamlandıktan sonra onayınız ile birlikte ödeme satıcıya aktarılır. 

Satıcılar için isimdustu.com nasıl çalışır?
Bir ilan oluşturmak ve satış yapmak için Uzman profili oluşturmalısınız. Uzman profili oluşturmak için üye ol linkinden "hizmet de vermek istiyorum" seçeneğini seçerek oluşturabilirsiniz. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra isimdustu.com'da vermek istediğiniz hizmetlerle ilgili ilanlar oluşturarak satışa sunabilirsiniz. Yapılan satışların ödemesi isimdustu.com güven havuzunda bekletilir ve kullanıcı iş bitti dediğinde komisyon tutarı(her kategoriye özel olarak değişkenlik gösterebilir) kesilerek satıcıya aktarılır.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans