PVC Kapı Pencere

Fiyat

İl

Fiyat

İşim Düştü'de PVC Kapı Pencere Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

PVC Kapı Pencere ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın PVC Kapı Pencere ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte PVC Kapı Pencere hizmetin yapılsın

Pimapen PVC Kapı Pencere Yaptırma Faydaları

Kışın soğuktan korunup faturalarınızı fazla ödemek istemiyorsanız mutlaka evinize, iş yerlerinize Pvc Pimapen Kapı Pencere yaptırmanız önerilmektedir. Eski ahşap pencere ve kapılarınız size herhangi bir izolasyon sağlamaz, soğuktan korumaz ve cebinizi yakamaya başlar. Tam bu durumda yardımınıza yeni nesil PVC kapı ve pencereler yardımınıza koşmaktadır. Plastik doğramaların birçok renk ve kalite farkı bulunmaktadır.

Evinize hava ayrı bir hava katacak ahşap desenli, (altın meşe) koyu kahve, (maun) antik meşe, antrasit gri ve beyaz gibi birçok renkle size ayrıcalık sunmaktadır. 1990 li yılların başından bugünümüze gelişen teknolojiyle farklı sistemlerle karsımıza çıkmaktadır. Sürgülü, üstten açılır (çift açılım) katlanır gibi birçok sistemi bulunmaktadır. Her markanın kendine göre kalınlık, odacık sayısı, içindeki destek sacı farkları bulunmakta bunları göze alarak araştırmanızda yarar vardır. Ayrıca birçok markada antibakteriyel özelliği bulunmaktadır.

PVC Pimapen Kapı Pencere İmalatı Nasıl Yapılmaktadır?

Pimapen Kapı Pencere uzun 6 metre boy halindedir. Ölçülere göre kesimi yapıldıktan sonra yağmurlu havalarda suyun eve girmesi engellenmesi için su tahliye delikleri açılır ve ayrıca hava delikleri açılmaktadır. Profilin türüne göre içlerine destek saçları konmaktadır. Sonrasında 220 ile 250 derece arasında köşe kenarları ısıtılıp birbirine kaynaklanmaktadır. Kaynak işleminden sonra pencere kapılarınıza uygun kilit mekanizması ve cam için çıtaları kesildikten sonra montaja hazır hale gelmektedir.

PVC Kapı Pencere (Pimapen) Montajı Nasıl Yapılmaktadır?

Montaj için ilk yapılacak işlem daire dolu ise eşyaları koruyucu örtüyle toza ve kire maruz kalmaması için kapatmaktır. Ayrıca evinizdeki eski ahşap, demir ve alüminyum doğramalarınız sökülmeden önce mutlaka yerlere de koruyucu örtü serilmesi gerekir. Sökme işlemini yaparken aşağıya düşebilecek herhangi bir cismin zarar vermemesi için şerit çekilmesi gerekmektedir. Gerekli alet ve malzemeyle eski pencere, kapılarını sökerek zemini temizleyip Pvc Kapı Pencere Pimapen montaj işlemine geçebiliriz. Darbeli matkap yardımıyla üstten, alttan, yanlarından delerek buldeks vida yardımıyla montajlanır. Bu işlemden sonra izolasyon köpüğü ve silikonları çekilir. Gerekli sıva tamiratı ve camları takıldıktan sonra montaj işlemini tamamlamış oluruz.

PVC Pimapen Kapı Pencere Isıcam Seçimi Nasıl Olmalıdır?

PVC kapı pencerelerde en önemli olay doğru ve uygun ısıcam seçimidir. Çünkü ısıdan ve sesten size %70 - %80 korumaktadır. Isıcam sinerji; normal standart çift camlara göre %50 tasarruf ve isi kaybının önüne geçtiği ısıcamlardan biridir. En iyi performans alacağınız ısıcamdır. Sert geçen kış bölgelerinde ısının içerde kalmasını sağlar herhangi bir ısı kaybınız asla olmaz. Isıcam konfor; ise size %40 tasarruf sağlamaktadır. Yazın sıcak geçen kışın normal geçen yerlerde tercih edilmektedir. Çünkü bu ısıcam güneş sıcaklığını içeri girmesini engellediği için sıcak bölgelerde daha çok tercih edilmektedir. Lamine dediğimiz camlar ise ısı ve basınçla üretimi olmaktadır. Herhangi bir kazayla camın kırılması durumunda parçalar toplu kalarak zarar vermesi en aza inmektedir. Darbelere karşı dayanaklı olup ayrıca UV ışınlarının iç ortama girmesini engellemektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl