İlkokul ve Ortaokul için Verimli Matematik Dersi

Anlama garantisi veriyorum, verimsiz olması halinde fiyat talebi olmayacaktır.

75,00

Her Yaştan Öğrenciye İngilizce Özel Dersi

İngilizce öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiyim ve her yaştan öğrenciye online ya da yüz yüze özel ders verebilirim.

100,00

İngilizce Öğrenmek İster Misiniz

Tamamen İngilizce öğrenme garantisi!

100,00

İlkokul Öğrencilerine Eğlenceli Matematik Dersi

İlkokul öğrencilerine eğlendirerek matematik dersi verebilirim

100,00

Saint Benoit Fransız Lisesinin Birincisinden Özel Ders

Saint Benoit Fransız Lisesi okul birincisinden fransız dersi verilir

200,00

Online İngilizce Ders Eğitimi Verilir

İngilizce özel online ders eğitimi veriyorum

100,00

İngilizce Online Özel Ders

Dersleri yalnızca online platformda (tercihen zoom) veriyorum.

66,00

İlkokul Öğrencilerine Matematik Özel Dersi

İlkokul öğrencilerine online ve yüz yüze matematik özel ders verebilirim.

110,00

Beslenme ve Diyetetik Öğrencisinden Matematik Dersi

Üniversite birinci sınıf beslenme ve diyetetik öğrencisiyim. Online olarak ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine matematik dersi vermek istiyorum.

100,00

Ortaokul Seviyesi Matematik Dersi

Tüm ortaokul seviyesi öğrencilerimiz için matematik dersi verebilirim.

100,00

Yüz Yüze ve Online Bağlama Dersi

Online ve yüz yüze bağlama dersi verilir

150,00

Tüm Araçlar İçin Direksiyon Dersi

Özel direksiyon dersi tüm araçlar için verilir.

120,00

Lise Öğrencisinden İngilizce Özel Dersi

17 yaşındayım üniversite için para biriktiriyorum aileme yük olmamak için yaklaşık 5-6 yaşlarımdan beri İngilizce öğreniyorum .

100,00

Her Sınıf Seviyesine Uygun Matematik Dersi

İlkokuldan liseye kadar her sınıf seviyesine matematik özel dersi veriyorum.

100,00

Eğlenceli ve Öğretici Matematik Dersi

Matematiğe ön yargılı yaklaşan öğrencilerimiz için eğlenceli ve öğretici ders saatleri

80,00

Almanca Mütercim Öğrencisinden Özel Ders

Almanca mütercim-tercümanlık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. B1 seviyesinde Almanca biliyorum.

150,00

Anadili Rusça Olan Öğretmenden Online Ders Verilir

Anadili Rusça olan, Türkçeyi en üst düzeyde (sertifikalı) bilen ve akademik İngilizceye hakim olan birinden 7'den 70'e herkese online özel ders fırsatı!

120,00

Hızlı Keman Eğitimi

Kemanda neler çalmak istiyorsunuz ne tarz şarkılardan hoşlanıyorsunuz bunlara bakarak kitap haricinde ortak şarkılar -eserler seçip repertuar oluşturuyoruz.

355,00

Usta Şoförden Hızlı Direksiyon Dersi

Trafikte geçirdiğim uzun yıllar sayesinde edindiğim tecrübeleri sizlerle paylaşıyorum.

200,00

Her Seviyeye Uygun Matematik Özel Dersi

Her seviyeye uygun matematik özel ders verilir dersler zoom üzerinden yapılır.

50,00

Tüm İngilizce Sınavlarına Hazırlık Dersleri

YDS-YÖKDİL-TOEFL-IELTS-PTEA-SAT-TOEIC sınavlarına hazırlık

150,00

İzmir'de Direksiyon Dersi

Ehliyeti olup da trafiğe çıkmaya cesareti olmayanlar daha önce trafik kazası yaşamış kişiler için şehir trafiğinde pratik ypma imkanı veriyoruz.

150,00

İngilizce Dil Eğitimi Vermekteyim

Uygun fiyata özel İngilizce dil eğitimi vermekteyim.

200,00

Temel Gitar Dersi Verebilirim

Temel gitar dersi veya istediğiniz bir parçayı çalabileceğiniz seviyeye verebilirim...

50,00

İstanbul Üniversitesi Mezunundan Matematik Özel Dersi

Çocuğunuzun tüm dersleriyle ilgileniyorum ve genel bir başarı kazanması noktasında yardımcı oluyorum.

170,00

Türkiye Dereceli Öğrenciden Özel Matematik Dersi

İlköğretim ve Lise düzeyinde matematik dersleri vermekteyim.

50,00

Matematik Uzmanından Özel Ders

Okula ve sınava yönelik güzel sonuçlar almak için iletişime geçebilirsiniz.

180,00

Akıcı İngilizce Konuşmak için Online Eğitim

Başarmak için size gerekli olan uzman desteği ile kısa zamanda akıcı bir lisana sahip olacaksınız.

125,00

Hızlı ve Kolay İngilizce Öğrenmek Artık Sizin Elinizde

Yeni nesil öğrencilere uyumlu içten ve özverili çalışmalar yaparakİngilizce öğrenmenizi kolaylaştıran tekniklerle ders veriyorum.

50,00

Bayandan Hızlı Öğrenme Garantili Direksiyon Dersi

İleri sürüş teknikleriyle özel direksiyon dersi

230,00

Hızlı Öğrenme Garantili Direksiyon Dersi

Hem teorik hem teknik bilgilerle hızlı direksiyon dersi.

60,00

Özel Ders

Her eğitim düzeyi için online veya yüz yüze özel ders almak için isimdustu.com da ki özel ders hocalarının ilanlarını inceleyip kriterlerinize uygun, deneyimli ve başarılı öğretmenlere ulaşabilirsiniz. Hangi özel dersi veya özel eğitim almak istiyorsanız, o eğitimi veren öğretmenlere çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı eğitim seviyelerindeki öğretmenleri tek bir çatı altında toplayan sistemimizi kullanarak siz de aradığınız uygun fiyatlı özel derslere ulaşabilirsiniz.

Şu an mevcut özel ders alabileceğiniz kategoriler : Matematik Özel Ders, İngilizce Özel Ders, Fizik Özel Ders, Almanca Özel Ders, Kimya Özel Ders, Özel Piyano Dersi, Özel Keman Dersi, Özel Direksiyon Dersi, Özel Gitar Dersi.

Özel Ders Almanın Faydaları


Özel dersler, öğrenci ile öğretmenin birebir iletişimde olmasını sağlayan, okul ve dershane sınıflarındaki kalabalıktan kaynaklı düşen verime nazaran, çok daha etkili bir eğitim programıdır. Özel dersler, öğretmenin öğrenciyi tanıması, eksik bilgilerini görmesi, altyapısını analiz etmesi ve çözüm üretmesi için olanak sağlar. Eksik konuların tespiti yapıldıktan sonra öğrencinin doğru ve planlı bir şekilde yönlendirilmesi özel ders sayesinde daha sağlıklı bir şekilde ilerler. Çünkü öğrenci, öğretmen tarafından birebir takip edilmektedir. Özel ders alan her öğrenci başarılı olur diye bir genelle yapılamaz ancak öğrencinin başarısız olma nedenlerinin tespiti ve çözümü bu dersler sayesinde daha hızlı bir şekilde yapılabilir. Çoğu öğrencinin ders konusundaki problemleri, soracakları sorular, anlamadıkları noktalar, okul ve dershanedeki sınıfların kalabalığında kaybolup gitmektedir. Özellikle matematik, fizik gibi zor ve pratik isteyen derslerde, sınıf kalabalığında bir şeyler anlamak oldukça zordur.

Özel Ders Fiyatları Ne kadar?


Özel ders fiyatları, ders ve öğretmene göre değişmektedir. Öğretmen ve öğrencinin anlaşmasına bağlı olarak saatlik veya haftalık olarak da özel ders fiyatı belirlenebilmekte. Eskiden özel dersler yüz yüze verilirken, günümüz de online özel dersler de yaygın bir şekilde sağlanmaktadır. Özel derslerin pahalı olduğuna dair bir algı vardır. Ancak eğitime yapılan hiçbir yatırım pahalı değildir. Özel dersler, öğrencinin öğrenimi açısından daha verimli olduğu gibi epey bir zaman da kazandırmaktadır. Hızlı bir eğitim sistemiyle hızlıca yol kat eden öğrenci, pratik yapmaya da pek çok vakit ayırabilmektedir. Özel dersler, öğrenci ile öğretmen arasında birebir ilişki kurabilmeyi de hedefler. Bu beceri, öğrenciye ilerleyen eğitim hayatında pek çok avantajı beraberinde getirir. O yüzden ki, özel derslere verilen ücret sadece “ders ücreti” olarak değil, öğretmenin öğrenciye verdiği danışmanlık ve koçluk hizmeti olarak da değerlendirilmelidir. İsimdustu.com’dan ilan veren özel ders öğretmenlerimizden kendinize en uygun öğretmeni bulabilir, başarı basamaklarına bizimle tırmanabilirsiniz!

Hangi Alanlarda Özel Ders Verilmektedir?


Her ders için özel ders verilebilir. En verimli özel ders, öğrencinin hazırlandığı sınava (lgs, dgs, ielts) yönelik verilen özel derslerdir. Kimya, Türkçe, Matematik, Fizik gibi derslerden, haftalık veya saatlik özel ders alınabilir. Dil sınavlarına hazırlanan öğrenciler için, İngilizce özel ders, Almanca özel ders, Fransızca özel dersler de pek yaygın bir şekilde verilmektedir.

Özel Ders Haftada Kaç Saat Olmalı?


Özel ders programı, her öğrenci için farklılık gösterebilir. Her öğrencinin özel ders ihtiyacı farklılık gösterebilmektedir. Öğrencinin anlatılan konuları tam olarak anlaması, anlatılan konunun üzerine soru çözümü yapılması, öğrencinin eksik kaldığı konuları tekrardan gözden geçirmesi gibi faktörler, özel ders saatlerinin belirlenmesinde temel rol oynamaktadır. Öğrenciyi takip eden uzman eğitmenin sizi bu konuda yönlendirmesi en doğrusu olacaktır. Yapılabilecek en büyük yanlış, derslerin bir düzende değil de ara sıra alınmasıdır. Şunu unutmamak gerekir ki bir programın başarılı olması için sürekli olması çok ama çok önemlidir. Bazı öğrenciler, sınav veya yazılı öncesi özel ders almanın daha etkili olduğunu düşünmektedir. Ama bu algı tamamen yanlıştır. Özel dersler uzun ve stratejik bir planlama ile düzenlenmelidir. Özel dersler doping eğitimi değil, düzenli bir eğitim programıdır.

Birebir Özel Ders Öğretmenleri


Özel ders öğretmeni arayanlar için kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan İşimDüştü’de her eğitim seviyesinden öğrenci için ideal eğitimler bulunmaktadır. Okul başarısını artırmak isteyen öğrencilerin yanı sıra çeşitli müzik enstrümanlarını çalmak isteyen her yaştan kişinin de kolaylıkla eğitmen bulabilmesi kolay kullanıma sahip sistemimizle mümkün olmaktadır. Siz de bütçenizi aşmayan fiyat seçenekleriyle, yaşadığınız bölgede en kaliteli öğretmen ve eğitimcilerden özel ders almak istediğinizde bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Eğer hangi eğitmenden ders almanız gerektiğine bir türlü karar veremiyorsanız, sistemimizde bulunan müşteri değerlendirme ve yorumlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu sayede özel kurs öğretmeni ihtiyacınız olduğunda hangi öğretmenin size daha uygun olduğuna dair önceden fikir sahibi olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle sektörde adından sık sık söz ettirmeyi başaran İşimDüştü sayesinde pek çok öğrenci ve kursiyer aradıkları kaliteli ve uygun fiyatlı özel derslere kavuşmanın rahatlığını yaşamaktadır.

Uzman ve Deneyimli Eğitimci Kadrosu


İşimDüştü’de eğitim ve özel ders kategorisine giriş yaparak, siz de alanında uzman ve deneyimli eğitimcilerden tek tıkla teklif alabilirsiniz. Sizin kriterlerinize ve eğitim beklentilerinize en iyi şekilde çözüm olacak öğretmenlerle iletişim kurabilmek için sistemimizi tercih edebilirsiniz. Bu sayede uzman eğitimcilerden almak istediğiniz kursların detayı ve özel ders saatleriyle ilgili detaylı bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran uzman desteğini sizin bir tık ötenize taşıyan bizlerin profesyonel hizmetlerinden gönül rahatlığıyla yararlanabilir, aradığınız eğitim hizmeti desteğine tek tıkla ulaşabilmenin keyfini sürebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Özel Ders Hizmeti


Hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edebilmenizi sağlayan sistemimizi kullanarak bütçenize uygun özel ders fiyatları arasından seçim yapabilirsiniz. Her eğitim seviyesine uygun deneyimli ve kaliteli özel öğretmenleri tek bir platform üzerinden görüntülemek istiyorsanız siz de İşimDüştü’yü ziyaret edebilirsiniz. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız yorum ve değerlendirmeler sayesinde hangi öğretmenin veya eğitimcinin sizin için en ideal olduğunu da kolaylıkla fark edebilirsiniz. Bütçenizi aşmayan fiyatlarla aradığınız özel ders hocasına ulaşabilmek için sistemimizdeki eğitim ve özel ders kategorisine tıklamanız yeterli olmaktadır.


Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Özel ders vermek için sitemize kaydolup özel ders ilanı oluşturabilirsiniz. İlanınızda özel ders ile ilgili detaylara yer vererek hedef öğrenci kitlenize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Online Özel Ders Nasıl Verilir?

Derslerinize bilgisayar, tablet ve mobil cihazlardan yapabilirsiniz. Ancak doküman paylaşımı hem de aynı anda ders vereceğiniz öğrenci sayısını baz alırsak bilgisayarınız üzerinden ders vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

Özel Ders Öğrencisi Nasıl Bulunur?

Özel ders öğrencisi bulmak için pek çok yöntem bilinmektedir. Broşür dağıtma, özel ders ajansı gibi eski alternatifler mevcuttur. Gelişen teknoloji ile artık internet üzerinden öğrenci bulmak daha kolay bir hal almıştır. İsimdustu.com’da ilan oluşturarak kolayca öğrenci kitlesine sahip olabilirsiniz.

Özel Ders alanında sen de iyiysen kayıt ol.
WhatsApp