Matematik Özel Ders

İşim Düştü'de Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

Matematik Özel Ders ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın Matematik Özel Ders ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte Matematik Özel Ders hizmetin yapılsın


Sıkça Sorulan Sorular

1- Sitenizde Matematik Özel Ders hizmeti almak istiyorum, sistem nasıl çalışıyor?
Sitemizde eğitici ve öğretmenlerin oluşturduğu Matematik Özel Ders ilanlarını inceleyebilir, gerçek kullanıcı yorumlarını okuyarak ve uzman ile mesajlaşarak almak istediğiniz hizmet için nihai kararınızı verebilirsiniz. Bunların hepsi tamamen ücretsiz! Sadece almak istediğiniz Matematik Özel Ders hizmeti için ilan tutarı kadar ödeme yaparsınız.

2- Matematik Özel Ders hizmeti satın almak istiyorum, ödeme yaptıktan sonra ne oluyor?
Seçtiğiniz Matematik Özel Ders ilanını satın aldıktan sonra uzmanın sizinle nasıl iletişime geçeceğini seçersiniz ve ardından bir randevu takvimi oluşturulur. Üyelik -> İlan Satın Alma -> Randevu Oluşturma işlemleri toplam 5 dakikadan az sürecektir. 

3- Ödemem ne zaman uzmana aktarılıyor?
Endişe etmeyin, parannız güvende! Ödemeniz aldığınız Matematik Özel Ders hizmeti sonuçlanana kadar İşim Düştü para havuzunda bekletilir. Siz hizmeti aldığınızda onayladığınızda uzmanın ödemesi aktarılır.

4- Uzman ile iletişim nasıl kuruluyor?
Sizin gönderdiğiniz her mesaj, favorilere ekleme ve satın alma işlemi uzmana mobil uygulama üzerinden, mail ve sms aracılığıyla bildiriliyor. Yine iş başlangıcından sonuna kadar İşim Düştü destek ekibimiz çağrı merkezimiz, Whatsapp destek hattımız, site destek alanımızdan yanınızda!

4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?
İncelediğiniz ilanların tamamındaki ve hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece İşim Düştü üzerinden yapılan hizmetlerin sonunda müşterilerin yazdığı yorumlar ve verdiği puanlardır. İşim Düştü'de sadece gerçekleşmiş iş sonrası yorum ve puan verilebilir. Ayrıca İşim Düştü iyi veya kötü olsun yorumlara kesinlikle müdahale etmez. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

5- Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?
Matematik Özel Ders fiyatları 1 ay için 75 TL ile 580 TL arasında değişmektedir.


Özel Ders Matematik

Türkiye nin eğitim sisteminde matematik dersi oldukça önemli bir yer tutar. Matematik dersi ile ilgili olarak başarı sağlayamayan pek çok kişi eğitim hayatında başarı oranında düşüklük yaşayabiliyor. Matematik dersinin anlaşılması bazen sınıf ortamında mümkün olmayabilir. Matematikten özel ders alarak bu konuda daha başarılı olmak mümkündür. Matematik dersinin her seviyede zor konuları bulunabiliyor. Bu zor konuları anlayıp başarı sağlayabilmek için ise bazen özel ders desteği gerekebilir. Matematik özel ders arayışınız için sitemizi ziyaret edip birbirinden başarılı öğretmenlere ulaşabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Fiyatları

Matematik özel ders almak istediğimiz zaman öğretmenlerle fiyatları ve saatleri konusunda iletişim kurabilirsiniz. Matematik özel ders fiyatları dersi alacağınız miktara göre değişebiliyor. Bazen fazla olarak matematik dersine ihtiyacınız olabiliyorsa aylık anlaşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Matematikte gerçekleştireceğiniz aylık veya haftalık anlaşmalar fiyatları daha uygun şekilde belirlemenize yardımcı olacaktır. Birbirinden farklı matematik öğretmenleri ile kuracağınız iletişim sayesinde farklı tecrübeler ve fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Karşılaştığınız bu fiyat ve tecrübeleri karşılaştırarak sizin için uygun olanı seçmenizi öneriyoruz.

Özel Ders Matematik

Matematik dersinde baştan bütün konuları tekrar edilmesini isteyebilirsiniz. Matematik özel ders veren hocalar bütün konuların tamamen öğrenci tarafından anlaşılabilmesi üzerine bir çalışma yürütüyorlar. Temel teknik bilgilerde eksiklik varsa öğrenci hangi sınıfta olursa olsun öğretmen bu temel bilgileri anlatmakla yükümlüdür. Sistemimizde bulunan matematik öğretmenleri ile görüşerek hangi seviyede matematik dersi istediğinizi, hangi konularda istekleriniz olduğunu belirtebilirsiniz. Ayrıca çözemediğiniz sorular ile ilgili olarak da yine matematik öğretmenlerimizle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Online Matematik Özel Ders

Özellikle pandemi sürecinde hayatımıza giren online dersler işimizi daha da kolaylaştırabiliyor. Pandemi sürecinde insanlar bir araya gelmek istemediği için online derslere daha çok fazla yoğunluk verdiler. Fakat bir araya gelmenin dışında bulunduğunuz şehrin dışında bir yerde bulunan matematik öğretmenlerinden de matematik özel ders hizmeti almak isterseniz online olarak bu hizmeti alabilmeniz ise önemli bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor. Yani online matematik dersi almak istediğiniz öğretmenler ile görüşerek başka şehirde olsalar da bu hizmeti alabilirsiniz. Internet sitemizde online olarak matematik dersi veren birçok öğretmen ve kuruma ulaşabilirsiniz.

Matematik Özel Ders İlanları

Matematik özel ders vermek istiyorsanız internet sitemize ilan verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz ilanlar da eğitim seviyenize ilgili olarak bilgileri de paylaşmanızı istiyoruz. Tüm bu bilgilerinizin ardından öğrenciler Sayfanızı inceleyerek sizinle ilgili bilgilere erişebiliyor. Böylelikle sizden ders almak isteyen öğrenciler bırakmış olduğunuz iletişim bilgilerinden sizlere ulaşıp özel ders alma imkânına kavuşuyor.

300.00₺

Adana
Lise son sınıfa giden oğlum için haftada 2 kere matematik özel dersi aldırmak istiyorum fiyat nedir?

200.00₺

Adana
Haftada 1 ders matematik özel dersi almak istiorum 8.sınıf öğrencisiyim ücret nedir?

350.00₺

İstanbul
Haftada 2 saat matematik özel dersine ihityacım var ortalama ne kadar tutar?

100.00₺

Adana
Merhaba online matematik dersi almak istiyorum ücretiniz nedir?

150.00₺

İstanbul
İstanbul beşiktaştayım matematik dersi almak istiyorum yüz yüze ücret nedir?

200.00₺

Ankara
6.sınıfa giden kızım için matematik dersi aldırmak istiyorum ders ücretini öğrenebilir miyim?

150.00₺

Bursa
Lise son öğrencisiyim sitenizdeki öğretmenlerden matematik dersi talep ediyorum ders saati ücreti nedir?

200.00₺

Adana
12.sınıfa gidiyorum her hafta 1 saat düzenli olarak matematik özel dersi almak istiyorum fiyat nedir?

150.00₺

Adana
10. sınıfa giden kızım için matematik özel dersi lazım fiyat lütfen

150.00₺

Bursa
Bursada online matematik dersi ihtiyacımız var ücret nedir?
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans