Far Temizleme ve Koruma

Kloroform, 3M Head Light Vernik yöntemleri ile uzun ömürlü garantili

179,00

İzmir'de Far Temizliği Yapılır

Farlarınızda ki matlaşmanın, sararmanın ve çiziklerin yerini parlak bir görüntü alır.

200,00

Matlaşma ve Sararma Gideren Far Temizliği

Profesyonel şekilde far temizliği hizmeti vermekteyiz

400,00

İstanbul'da Far Temizleme

Farlar araçlarınızın dış görünümünde oldukça önemlidir. Müşteri memnuniyeti de bizim için önemlidir.

450,00

Araçlarınız İçin Far Temizliği Yapılır

Farlarınızda ki puslu ve bulanık görüntü ortadan kalkar.

200,00

Farlarınızı İlk Günkü Haline Getiririz

Sararmış ve matlaşmış far ve stop lambalarınızı ilk günkü haline geri döndürebiliriz.

150,00

Sararmış Far Temizliği Hizmeti

İçten sararmış olan farlarınız temizlenir daha parlak bir görünüme kavuşur.

300,00

Kısa Sürede Far Temizliği

Araçlarınıza kısa sürede far temizliği hizmeti verilir.

350,00

Farlarınız Kirli Tabakalardan Arınsın

Araç farları pürüzsüz ve ultra parlak hale getirilir.

100,00

Araçlarınızda ki Farları Parlatın

Araç farlarınız daha parlak bir görüntüye kavuşacaktır.

200,00

Her Marka Aracınızın Farını Temizlerim

Merhaba ben Kadir Usta. Tüm araçlar için far temizleme işleminiz en iyi şekilde yapılır.

200,00

Araç Far Temizleme

Far temizleme, araçların far bölümünün belirli nedenlerle sararması ve parlaklığını yitirmesi durumunda alınan hizmetlerdir. Özellikle uzun süreli kullanımlarda tüm araçlarda far temizleme işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Far temizleme seti ile yapılmakta olan bu işlemlerin aynı zamanda araç özelliklerini bilen ve alanında tecrübe sahibi olan firmalar tarafından sağlanması far temizliğinin uzun süreli kalıcı hale gelmesini sağlayacağı için önemlidir.

Farların genel yapısı akrilik malzemelerden oluştuğu için bu malzemelerin güneş ışığı ya da rüzgar gibi durumlarda bile tahrip olduğu bilinmektedir. Bu nedenle herhangi bir çizik ya da hasar olmamasına rağmen far temizliği her aracın genel temizlikleri arasında gelmektedir.

Far Temizleme Uygulamaları

Far temizleme uygulamaları yapılırken öncelikli olarak araç dış yapısının genel özellikleri dikkate alınmaktadır. Her araç için farklı malzemeler kullanılarak temizleme yapılması daha etkili sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır.

Far temizleme işlemlerinde firmaların özel olarak kullandıkları far temizleme setleri bulunmaktadır. Bu setler, bilinen temizlik malzemelerinden farklı olarak akrilik ile uyumlu içeriklerden oluşmaktadır.

Far temizlemede kullanılan kimyasallar ya da set ekipmanları özel olarak tercih edildiği için aracın dış yapısındaki boyaya zarar vermemesi adına güçlü bir bantlama yapılması gerekmektedir.

Bantlamanın yapılmasından sonra far temizliğinin ilk aşaması zımpara olarak bilinmektedir. Farın dış yüzeyi güçlü bir biçimde zımparalandıktan sonra çıkan tortular yıkanarak temizlendikten sonra iyi bir biçimde cilalama yaparak temizlik işlemi tamamlanabilir.

Far temizleme spreyi ise yapılan zımparalama işleminden sonra isteğe bağlı olarak kullanılabilmektedir. Her firma farklı yöntemler ile cilalama yaptığı için sprey uygulaması genel adımlardan birisi değildir.

Far Temizleme Firmaları

Far temizleme firmaları yaptıkları işlemleri araç için özel olarak belirlemektedirler. Araçların genel bakımları arasında far temizleme uyguladıkları gibi genel bakımdan ayrı olarak da yalnızca far temizleme yapabilmektedirler.

İşimDüştü sistemi üzerinden bu firmalar ile irtibat kurarak ihtiyaçlara hitap eden firmanın seçimi kısa süre içerisinde yapılabilmektedir. Bu nedenle firma seçimlerinden önce mevcut uzmanların ve hizmet içeriklerinin incelenmesi önerilmektedir.

Far temizleme hizmeti alırken aynı zamanda araçların hani temizleme standardına uygun olduğu ya da hangi ürünler ile temizlendiği gibi bilgiler firma tarafından belirlendiği gibi müşteriler tarafından da belirtilebilmektedir.

Far Temizleme Fiyatları

Far temizleme fiyat seçenekleri de yapılmakta olan işlemler bazında değişiklik göstermektedir. Bazı işlemlerde özel spreyler kullanılırken bazıları yalnızca zımpara ve cila gibi adımlarla sürdürülmektedir.

Araçlar için alınan far temizlemem hizmetleri kapsamında nasıl bir hizmet alınacağından hareketle belirlenen ücretlerin de hizmet öncesinde öğrenilmesi mümkün olmakta ve müşterilerin isteğine bağlı olarak seçim yapılmaktadır.

Far temizleme hizmeti ücretlerine yönelik karşılaştırma yapmak ve en kaliteli hizmeti hesaplı bir biçimde almak için İşimDüştü sistemi üzerinden far temizleme uzmanları incelenebilir ve tercih edilen uzman ile irtibat ağları üzerinden temas kurulabilmektedir.

Far Temizleme alanında sen de iyiysen kayıt ol.
WhatsApp