İpek Kirpik

Arama sonuçlarına uygun ilan bulunamadı

İpek Kirpik

İpek kirpik uygulamaları gerçek kirpik üzerine uygulanan bir yöntemdir. Kirpiklerin güçlenmesini ve gürleşmesini sağlar. Bu kirpik saf ipekten elde edilir. Gözlerin yapısına uygun bir şekilde yapıştırma işlemi ile yapılır. İpek kirpikler kişilerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olarak hazırlanır. Bu kirpikler ile seyrek ve kısa kirpik görünümünün önüne geçilmiş olur. İpek kirpik uygulamasından sonra ortaya çıkan sonuçlar kişilerin kirpik yoğunluklarına göre değişiklik gösterir. İstenen hacimlere ulaşmak için çeşitli şekil ve boyutlarda ipek kirpikler kullanılır.

İpek Kirpik Nedir?

İpek kirpik uygulaması gerçek kirpik uzunluğuna bağlı olarak değişiklik gösteren bir yöntemdir. Bu kirpikler ipekten üretilir ve üst göz kapağına yapıştırma işlemi yapılır. Sitemizden profesyonel ipek kirpik uygulaması yapan kişilere ulaşabilirsiniz. Bu işlem medikal yapıştırıcılar ile gerçekleştirilir. Kişilerin göz yapılarına bağlı olarak ipek kirpiklerin kalınlık ve uzunlukları da değişiklik gösterir. Uygulama işlemi 1.5-2 saat arasında değişiklik gösterir. Kirpikler 2-3 ay kadar kalıcılık gösterir. Sonrasında dökülür. Bu ipek kirpikler her bir kirpiğe eklenir. Bu nedenle gerçek kirpiklerin doğal dökülme aşamasında onlarla dökülür. İpek kirpik uygulamalarında aylık bakımlar gerçekleştirilir. Bu bakımlar ile dökülen kirpiklerin yerine çıkan kirpiklere eklemeler yapılır.

İpek Kirpik Fiyatları

İpek kirpik uygulaması son derece hassas bir işlemdir. Bu nedenle profesyonel kişiler tarafından yapılması son derece önemlidir. İpek kirpik uygulaması fiyatları uygulanacak alan ve kirpik sayısına bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunun yanında kirpik kalitesi de fiyat üzerinde etkilidir. Sitemiz üzerinden ipek kirpik uzmanlarına kolay bir şekilde ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İpek Kirpik Bakımı

İpek kirpik uygulama işleminin ardından gözlerin ovuşturulmaması oldukça önemlidir. İlk iki gün boyunca kirpiklerin nem ve sıcaktan korunması önemlidir. Bu nedenle solaryum ya da sauna gibi işlemlerden uzak durmak gerekir. Kirpiklerin zarar görmesinin engellenmesi için kişiler yüz üstü yatmamalıdır. Makyaj çıkarma ürünleri kullanılırken nazik davranmak ve çok fazla ovmamak gerekir. Bu dönemde kirpik kıvırıcı aparatından da uzak durmak gerekir.

İpek Kirpik Ne Kadar Kalıcı?

İpek kirpikler takma kirpiklerden farklı özellikler gösterir. Bu nedenle uygulaması da farklıdır. İpek kirpik doğal kirpik üzerine yapıştırılarak uygulanır. Bu işlemde kullanılan yapıştırıcılar özel bir formüle sahiptir. Bu sebeple gerçek kirpiklere herhangi bir zararı yoktur. Bunun yanında gözlerin tahriş olmasına da neden olmaz. İpek kirpik uygulaması her bir doğal kirpik için ayrı ayrı uygulanır. Bu nedenle emek isteyen bir işlemdir. Bu nedenle bir kirpik setinin uygulanması iki saat kadar sürer. Ancak yapıştırıcıların tamamen kuruması işlemi de uzun sürer. Kirpik yapıştırıcıların tamamen kuruması 12-24 saat arasında değişiklik gösterir. Kirpik büyümelerinin farklı döngüleri vardır. Bu nedenle 3-4 hafta ara ile hafif kirpik çalışmalarının yapılması önemlidir.

İpek Kirpik Nasıl Takılır?

İlk önce ipek kirpik boy ve kalınlığına karar verilir. Alt kirpikleri yapıştırıcıdan korumak için bant takma işlemi gerçekleştirilir. Üst kirpikler taranarak birbirinde ayrılır. İpek kirpikler doğal kirpiklere tek tek yapıştırarak işlem tamamlanır. İpek kirpik yaptırmayı düşünüyorsanız sitemizden profesyonel ipek kirpik uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İpek Kirpik Nasıl Çıkarılır?

Doğal kirpiklerin büyüme döngülerine bağlı olarak doğal kirpikler döküldükçe ipek kirpik de dökülecektir. Ancak bazen ipek kirpiklerin çıkarılması işlemi gerekebilir. Stil değişikliği için ipek kirpik çıkarma işlemleri yapılabilir. Onları çekerek çıkarmak doğru değildir. Bu şekilde alttaki kirpiklerin de zarar görmesine neden olabilirsiniz. Kirpiklerin doğru bir şekilde çıkarılması için uzmanlardan yardım almak son derece önemlidir. Bu sayede kirpiklerin tek tek çıkarılması sağlanabilir. Sitemizden ipek kirpik uzmanlarına ulaşmak son derece kolaydır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans