Farklı Konseptlerde Fotoğraf Çekimi

Farklı konseptlerde fotoğraf çekimlerini müşterilerin isteklerini göz ardı etmeden, profesyonel ekipmanlarımız ile samimi bir tutumla yapmaktayız.

2.200,00

Profesyonel Fotoğraf Çekimleri

Dış çekim, kısa hikaye,yeni doğan, ürün katalog çekimi yapılır.

2.000,00

Mimari 3D Hizmetlerinde Yardımcı Olabilirim

Merhaba mimari 3d boyut animasyon proje çıkartma ,web tasarımı olarak ,lumıon ,idecad,photoshop,autocad,revit hizmetlerinde size yardımcı olmak istiyorum

1.500,00

Mimari İç ve Dış Çizim ve Görselleştirme

Mimari tasarım, iç ve dış tasarım, peyzaj, render ve animasyon konularında geniş bilgi birikimine sahibim.

2.000,00

Dış Çekim Düğün Albümü

Bu özel gününüzü şansa bırakmayın. Detaylar için iletişime geçin.

1.500,00

Göz Alıcı Dış Çekim Fotoğrafları

Dış çekimde bir sayı belirtmiyorum sizlerle keyifli bir şekilde çekimlerimiz gerçekleşecek.

1.000,00

En Güzel Günlerinizi Ölümsüzleştiriyoruz

Düğün, kına, nişan çekimlerinizin tamamı profesyonel olarak çekilir

1.400,00

Hayalinizdeki Mimari Çekimlere Profesyonel Ekibimizle Ulaşın

İsteklerinize uygun mimamri çekimler için alanında uzman kadromuz ve gerekli ekipmanları profesyonel olarak kullanan ekibimizle hizmetinizdeyiz.

855,00

Doğru Tasarlanmış Mimari Çekimler

İşiniz ile alakalı doğru tasarlanmış mimari çekimlerle farkı hissedeceksiniz.

500,00

İlgi Çekici Mimari Fotoğraflar

Mimari fotoğrafçılıkta doğal yapıya uygun çekimler ve estetiğin pozlara yansıtılması profesyonellik ister.

2.000,00

Profesyonel Mimari ve İç Mekan Fotoğraf Çekimi

iç mekan, emlak, bina, otel, fuar standı çekimini kapsar.

800,00

Fotoğraf ve Video Çekimleri Yapıyorum

Kurumsal firmalar ve bireysel müşterilerime, iç ve dış mimari çekimler yapıyorum.

1.500,00

Doğum Bebek Fotoğraflarınız Bizimle Özel

Sizin için en heyecanlı olan bu anınızı ölümsüzleştiriyoruz.

375,00

Rüya Gibi Çekimlerle Düğün Fotoğrafçılığı

Rüya gibi çekimler ve doğru yakalanmış pozlar ile en özel gününüzü ölümsüzleştiriyoruz.

500,00

Dış Çekim Fotoğrafları ile Unutulmaz Anılarınızı Ölümsüzleştiriyoruz

Unutulmaz anılarınızı beraber ölümsüzleştiriyoruz.

855,00

Siz Anılarınızı Yaşarsınız Biz Onları Ölümsüzleştiririz

Özel anlarınızı yaşarken bizde size eşlik ediyor ve sizin için o anlara ait anıları biriktiriyoruz.

855,00

Yaratıcı Çekimler Mutlu Pozlar Unutulmaz Düğün Çekimleri

Düğün günü yaşadığınız heyecanlarınızı sevinçlerinizi en içten duygularınızı yansıtan pozlar.

885,00

Yaratıcı Mekanlar ile Doğal Dış Çekim Hizmeti

Dış çekim mekanlarının seçimindeki yaratıcılık, ışığının doğal seyrinde yansıtılması, doğru açının yakalanması ve deklanşöre basıldığında ortaya çıkan muhteşem ürünl

2.000,00

Yaratıcı Pozlar ile Doğal Düğün Fotoğrafçılığı Hizmeti

Pozların seçimindeki yaratıcılık ışığın doğal seyrinde yansıtılması doğru açının yakalanması ve deklanşöre basıldığında ortaya çıkacak olan muhteşem işlesizleri mutlu etme

2.000,00

Emrah Demirkan Photography ile Standardın Ötesinde Çekimler

Doğru mekan seçimleri yaratıcı doğal ve canlı pozlar ile en özel anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz.

2.500,00

Emrah Demirkan Photography ile En Özel Düğün Çekimleri

Özellikle ışık ayarlamaları, kompozisyon oluşturma ve renk konusunda bilgili olan düğün fotoğrafçısıyla çalışma farkını sizlere yaşatıyoruz.

2.500,00

En Doğal ve Doğaçlama Dış Çekim Fotoğraflar

Dış çekim fotoğraflarınızı en doğal ve doğaçlama pozlar ile oluşturuyoruz.

3.000,00

Unutulmaz Düğün Fotoğrafları

En özel gününüz olan düğün gününüzde yanınızda olmak ve en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmekten gurur duyarız.

3.000,00

Profesyonel Fotoğrafçı

Fotoğraf çekmek, herhangi yaşanan özel bir günün anılarda kalması için önemlidir. Günümüzde çıkan akıllı telefonlar anlık birçok olayı fotoğraflamak için önemli araçlardır. Fakat insanlar ne kadar akıllı telefon, bilgisayar gibi aletler olsa da fotoğraflarını kağıt üzerinde anı şeklinde kalmasını talep etmektedir. Bu sebep ile özel günlerde profesyonel anlamda bu hizmeti veren fotoğrafçılar ile anlaşmayı tercih ederler. Profesyonel fotoğrafçılar, çekimleri sırasında kullanmış oldukları aletleri, seçmiş oldukları çekim açıları ile muhteşem anları harika bir şekilde poz yakalamayı sağlamaktadırlar. Profesyonel fotoğrafçı tercihi yapacağınız zaman bu konu ile ilgili hizmet veren kişilerin daha önceki çalışmaları fikir almanız için önemlidir. Çünkü en özel günlerinizde seçeceğiniz fotoğrafçının çekeceği bu pozlar hayat boyu anı olarak kalacaktır.

Düğün Fotoğrafçısı

Profesyonel fotoğrafçılar genel olarak düğün fotoğrafçısı olarak da hizmet veriyor. Düğünlerde çiftler dış çekim fotoğraf hizmeti almayı son dönemlerde trend haline getirmiştir. Açık havada, manzaralı mekanlarda, doğal güneş ışığından faydalanarak çekilen fotoğraflar muhteşem anılara dönüşebilmektedir. Bu sebeple deniz kenarında, doğal alanlarda fotoğraf çekinmeyi tercih ediliyor. Seçeceğiniz profesyonel fotoğrafçılar bu alanların ışıklarını, açılarını ayarlayarak fotoğrafları çektikleri için harika pozların ortaya çıkmasını sağlamış oluyorlar. Düğün fotoğrafçısı tercihlerinizde aktif, tecrübeli hizmet veren fotoğrafçı tercih ederseniz fiyat noktasında da uygun bir seçim yapmış olursunuz. Fotoğrafçılar albümleri istediğiniz boylarda ayarlayıp, içine istediğiniz kadar pozu yerleştirilebiliyorlar. Fiyatlar yapacağınız bu tercihlere göre değişkenlik gösteriyor.

Fotoğrafçı Yorumları

Seçeceğiniz fotoğrafçılar ile ilgili olarak araştırma yaparken muhakkak fotoğrafçı yorumlarından yardım almalısınız. Fotoğrafçı yorumları daha önce çekim yaptırmış olan kişiler ve yapmış olduğu yorumlar olabilir. Böylelikle o kişilerin gerçek anlamda memnun kalıp kalmadığı anlaşılır. İnsanlar özel günlerinde tercih etmiş oldukları fotoğrafçılardan gerçek manada memnun kalıyorlar ise yaptıkları yorumlar oldukça olumlu olacaktır. Bu sebep ile yorumlardan destek alarak fotoğrafçı tercih yaparsanız doğru tercih yapma olanağınız oldukça artacaktır. Fotoğrafçı tercih ederken, fotoğrafçının daha önceki çalışmalarınızı incelemek sizlere fikir verir. Fakat profesyonel anlamda fotoğraf konusunda bilgi sahibi değilseniz gerçek bir seçim yapmanız mümkün olmayabilir. Bu sebeple yorumlardan faydalanmak fotoğraf konusunda ufkumuzu genişletmek için önemli bir adım olacaktır.

En Yakın Fotoğrafçı

Seçeceğiniz fotoğrafçının en yakın fotoğrafçı olmasının önemli olduğunu da söyleyebiliriz. Bunun nedeni ise fotoğraf çekimlerinden sonra belirli düzenlemeler ve montajının yapılması gerekebilmektedir. Özellikle düğün nişan gibi özel günlerin fotoğraflarını düzenlenmesi uzunca bir vakit alacaktır. Çekilen birçok poz arasından özel olanların seçilmesi de gerekir. Bu seçimleri yaparken de yine fotoğrafçı ile müşteri arasında irtibat kurulması gerekir. Hem fotoğraf seçimi, hem montaj sırasında yapılacak olan bazı seçimlerde karşılıklı fikir alışverişinin yapılabilmesi için en yakın fotoğrafçıyı tercih etmeniz işinizi kolaylaştırır. Size en yakın fotoğrafçı profesyonel anlamda başarılı hizmet veriyor ise kaçırmadan bu fotoğrafçı ile anlaşarak özel günlerinizi unutulmayan anılara çevirebilirsiniz.

Fotoğrafçı alanında sen de iyiysen kayıt ol.
WhatsApp