Araç Kaplama

Fiyat

İl

Fiyat

İşim Düştü'de Araç Kaplama Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

Araç Kaplama ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın Araç Kaplama ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte Araç Kaplama hizmetin yapılsın

Kötü hava koşullarına maruz kalan araç yüzeyleri zaman içerisinde kötü bir görünüme kavuşabilir. Özellikle kapalı garajı bulunmayan kişilerin sıkça karşılaştığı böyle durumlarda araç kaplama büyük önem taşır. Öte yandan sadece kötü görüntüyü yok etmek değil kişisel zevklere göre de araç kaplamaları tercih edilir.

Araç Kaplama Nedir?

Araç kaplama işlemi; titizlikle yapılması gereken ve bilhassa profesyonel ekibin yapması gereken bir uygulamadır. Aracınızı kaplatarak çiziklerden koruyabilir, orjinal boyanızı koruyabilir, geçici renk değişikliği sağlayabilirsiniz. Araçların dış yüzeyleri uzun yıllar boyunca kullanılır olmanın verdiği zararla belirli bir süre sonra yıpranmaya başlar ve aracın daha diri görünmesi için araç kaplama folyosu ile araç kaplanır. Araçların daha genç görünmesini sağlamak için yapılan araç kaplama uygulamaları ile araçların tekrar ilk görünümünü alması ve bambaşka bir özelliğe sahip olması mümkün olur. Özellikle araç düşkünleri tarafından sıklıkla tercih edilen araç kaplama uygulamaları aracın dış görünümünde meydana gelen her türlü pürüz ve problemin de giderilmesi bakımından oldukça güven vermektedir.

Araç Kaplama Nasıl Yapılır? 

Günümüz koşullarında çok daha hızlı ve uygun maliyetlere yaptırılabilen araç kaplama işlemlerinde şu aşamalar izlenir:

 • Araç kaplama rengine ve malzemesine karar verilmesi,
 • Kaplama işleminden önce bazı parçaların sökülmesi,
 • Kaplama işleminin gerçekleştirilmesi,
 • Sökülen parçaların montaj aşaması,
 • Kaplaması tamamlanan aracın müşteriye teslimi.

Genel birkaç adımla özetlenen araba kaplama işlemlerinde mutlaka uzmanından destek alınmalıdır. Özellikle uzun ömürlü, dayanıklı ve sorunsuz kaplamalar için bu durum göz ardı edilmemelidir. Öte yandan kaplama işlemine başlamadan önce parça sökümlerinde işin ehlinden destek almayan kişiler parça kaybı gibi mağduriyetler yaşayabilirler.

Araç Kaplama Modelleri

Araçlara yeni bir görünüm kazandırmak için tercih edilen uygulamalarda birçok farklı model bulunur. Her araca uyum sağlayan modellerin yanı sıra farklı araç modellerine özel olarak da hazırlanan çok sayıda kaplama ürünü bulunur. Araçlarda kusursuz bir görünüme sahip olan kaplama malzemeleri uygulama esnasında eğer doğru şartlara uyularak yerine getirilirse kullanım açısından da oldukça uzun ömürlü olur.

Araç kaplama modelleri; satin kaplamalar, mat araç kaplamalar, chrome araç kaplamalar, metalik araç kaplamalar ve kamuflaj model kaplamalar olarak sıralanabilir. Her bir farklı kategoride yer alan ürünün özelliği farklıdır ve toplamda her malzeme uzun ömürlü hizmet verebilecek şekilde özel koşullar ile üretilmektedir.

Araç Folyo Kaplama 

 

Günümüz koşullarından en çok tercih edilen araç kaplama şekli folyo malzemeyle gerçekleştirilir. Araç yüzeyine zarar vermeyen folyo araç kaplama kişilerin istediği renk ve desenlerle hazırlanır. Parlak ya da mat formlarıyla dikkat çeken folyo kaplamalar aynı zamanda metalik, simli ya da desenli olabilir. 

Araç kaportasında gerçekleştirilen boyama işlemleri satışta değer kaybına sebebiyet verdiği için bu kaplamalar oldukça revaçtadır. Aynı zamanda kişilerin kendi zevklerine göre seçebildiği folyo oto kaplama maliyet açısından da uygundur. Genel olarak folyo kaplama ismiyle anılsa da bu aşamada PVC ve poliüretan olmak üzere iki farklı malzeme kullanılır. Malzeme seçimleri de yine kişilerin kendi bütçe ve beğenisine göre şekillenir.

Firmadan firmaya değişen araç kaplama faaliyetlerinde işçilik ve profesyonellik oldukça önemlidir. Alanının en iyi firmalarından bu konuda destek almak istiyorsanız isimdustu.com’a göz atmayı unutmayın.

Araç Seramik Kaplama 

 

Seramik kaplama ilk olarak balistik füzelerde kullanılmaya başlanılan bir işlemdir. 2000’lerden sonra araç kaplama alanında da tercih edilen bir yöntem olmuştur. Folyo kaplamaya göre daha farklı olan seramik kaplamada amaç araç boyasını korumaktır. Bu nedenle boya üzerine uygulanan işlem, araç yüzeyinde sert bir tabaka oluşturur. Böylece aracın alacağı darbe ve hava koşulları boyaya zarar veremez. 

Tamamen pürüzsüz ve sert bir tabaka halinde yapılan bu araba kaplama çeşidinde güvenilir firmalardan hizmet almak önemlidir. Keza işinin ehli olmayan firmalar farklı malzeme kullanarak araç sahiplerine mağduriyet yaşatabiliyor. Öte yandan firmalardan önceki araç kaplama işleri hakkında bir portfolyo sunmalarını talep etmek gerekir. Böylece firmaların müşteri memnuniyetini de gözlemlemek mümkündür.

Şeffaf renkli bir uygulama olan araç seramik kaplamalarda maalesef renk seçeneği bulunmaz. Asıl amaç aracın görünümünü değiştirmek değil çizik ve hasarlara karşı bir kalkan oluşturmaktır. Bu sebeple oto kaplama hizmeti isteyen bir kişinin öncelikle ne amaçla kaplama istediğine karar vermesi gerekir. 

Araç Film Kaplama

 

Araç film kaplama son günlerde araç sahiplerinin yakından ilgi duyduğu işlemlerdendir. Koruma ve şık bir görünüm için tercih edilen bu işlemler her tarz araca uygulanabilir. Diğer kaplama türlerine göre daha farklı olan bu işlem için işinin ehli kişi ve firmalardan destek alınmalıdır. Genellikle şeffaf ya da koyu renk malzemelerin kullanıldığı araç film kaplama işin araç kısımları daha çok tercih edilir. 

Kapalı garaj kullanan kişiler şeffaf film kaplamalara yönelirken aracını açıkta bırakan kişilerin koyu kaplamaları tercih etmesi normaldir. Keza böyle kaplamaların asıl amacı araç içini güneş ışınlarından korumaktır.

Araç Karbon Kaplama

 

Araç sahiplerinin dilediği anda çıkarabildiği araç karbon kaplama türleri araç yüzeyinde sürekli değişiklik yapmayı seven kişilere özeldir. Geniş renk skalasının bulunduğu bu kaplama türünde araç yüzeyi zarar görmez. Kolayca çıkarılabileceği için araç muayene sorununa da sebep olmaz. Diğer kaplama türlerinde olduğu gibi renk ve desen seçimleri tamamen araç sahibinin zevkine kalmıştır. Araç yüzeyini dış etkilerden koruyan araç karbon kaplamalar şık bir görünüm elde etmekte de etkilidir.  

Araç Tavan Kaplama

 

Açık otopark gibi alanlarda park edilen araçlar uzun süreler güneşe maruz kaldığında tavan kısmı zarar görür. Hem güneş hem de diğer hava olaylarına sıkça maruz kalan araç tavanında güneş yanıkları, solma ve çirkin bir görüntü oluşumlarına rastlanır. Böyle durumlarda aracı komple boyatmak oldukça masraflıdır. Yapılabilecek en cazip çözüm ise araç tavan kaplama olacaktır. Kısa süren ve anında etkisini gösteren bu işlemler aracın dış yüzeyinin ilk günkü gibi görünmesini sağlar. Araç tavan kaplama çeşitleri genellikle aracın kendi rengi baz alınarak yapılır. Size en cazip ödeme seçeneklerini sunan profesyonel araç kaplama firmalarından destek alarak sizlerde böyle sorunları anında çözebilirsiniz.

Araç Kaplama Renkleri Nelerdir?

Araç kaplama renkleri konusunda müşterilerin tercih edebileceği birçok farklı renk ve tonları bulunur. Her araca uyum sağlayabilen parlak özellikli renkler arasında; sarı, kırmızı, pembe, turuncu, mavi, yeşil, gri, beyaz, siyah gibi birçok farklı renk bulunur her bir rengin çok fazla sayıda tonu bulunur. Araç sahipleri diledikleri renk tonlarını katalog üzerinde n beğenerek araçları için tercih edebilirler.

Araç kaplama için uygun olan mat renkler; kırık beyaz, safran sarısı, NATO yeşili, nane yeşili, gümüş antrasit, metalik gri, altın, metalik gece mavisi, bakır, metalik kırmızı, metalik kızıl kahve, metalik mor, metalik kırmızı altın, metalik lacivert, metalik mor, metalik orman yeşili vb. olarak sıralanabilir.

Araçlarda son derece şık duran renk tonlarını araç sahipleri diledikleri şekilde tercih eder ve tercihe göre birden fazla renkten de uyumlu bir tasarım ortaya çıkartabilir. Araç kaplama için tercih edilecek yanardöner renk tonları; inci beyaz, ametist, avokado, akuamarin, ultramarin, mavi yeşil vb.dir.

Araba Kaplamada Kullanılan Malzemeler 

 

Aracı dış etkenlere koruma amacıyla tercih edilen araç kaplama faaliyetlerinde belli başlı ekipmanlar kullanılır. Kullanılan bu ekipmanlar kimi zaman araç marka ve modeline göre çeşitlilik gösterse de bazı ana elemanlar şarttır. Buna göre günümüz koşullarında profesyonel olarak araç kaplama hizmeti veren firmalarda kullanılan malzemeler şunlardır:

 • Temizlik solüsyonları,
 • Maket bıçağı ve diğer kesme araçları,
 • Eldiven ve bant,
 • Kesme bandı,
 • Ragle,
 • Isı tabancası,
 • Kaplama folyosu.

Oto kaplama alanında hizmet veren profesyonel firmalar söz konusu malzemelerin kalitesine de dikkat eder. Örneğin keskinliği yeterli olmayan maket bıçakları kesinlikle araç kaplama aşamasında kullanılmaz. Pürüzsüz, kaliteli ve uzun ömürlü araç kaplama işlemi için kaplama malzemesinin yanında ekipmanlarında kaliteli olması beklenir.

Araç Kaplama mı Boya mı? Hangisi Tercih Edilmeli? 

 

Araç sahiplerini ikilemde bırakan oto kaplama faaliyetleri en çok komple boyama ile kıyaslanır. Keza her iki yöntemle de aracın dış görünüşünde oynama yapmak mümkündür. Lakin komple araç boyatmak ile kaplatmak arasında kalanlar kaplamalara yöneliyor. Bu yönelim boyanan araçların satım esnasında değer düşüklüğüne sebep olmasından kaynaklanır. 

Aracın neden komple boyamaya maruz bırakıldığı maalesef alıcı taraf için soru işaretidir. Böyle sorunlar yaşamak isteyemeyen araç sahipleri doğrudan araç kaplamaya yönelir. Aynı zamanda günümüz koşullarında araç boyatma maliyetleri kaplamadan daha yüksektir. Böyle bir maliyetin altına girmek istemeyen kişiler kaplama tercih eder. Söküldüğünde araç yüzeyine de hasar vermeyen araba kaplama faaliyetleri şimdilik en mantıklı seçimdir.

Araç Kaplama Ömrü 

 

Araç kaplama ömrü söz konusu aracın kullanım ve korunmasına bağlı olarak değişiklik gösterir. Kaplama için tercih edilecek malzemelerin kalitesi de bu ömrü doğrudan etkilemektedir. Alanının uzman firmalarının yaptığı araç kaplama işleminin ortalama kullanım ömrü 2 ila 3 yıl arasında değişir. Öte yandan sık kullanılmayan, güneşe maruz bırakılmayan araçlarla kaplamalar daha uzun ömürlüdür.

Kapalı garaj ya da araç örtüsüyle muhafaza edilen araba kaplama işlemlerinde kullanım ömrü daha uzun olabilir. Bu konuda bilgi almak için profesyonel destek sağlayan firmalardan daha detaylı bilgi edinilebilir. Aynı zamanda kullanılacak kaplama malzemesinin kalitesi de yine bu firmalar aracılığıyla seçilebilir.

Araç Kaplama Fiyatları Nasıldır?

Araç kaplama uygulamaları son derece titiz yapılan uygulamalardır ve büyük bir özen gerektirir. Bu nedenle kaplama firmaları son derece kaliteli bir iş çıkartır. Araç kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi olabilmek için sahip olan araca uyabilecek renk tonlarına karar vermek ve nasıl bir tasarım yapılacağına dair firmadan bilgi almak gerekir.

Aracın markası ve modeli ile tercih edilecek kaplama malzemesi fiyatı belirleyen temel unsurlardır. Tercih edilecek malzeme ve özellik belirlendikten sonra araca uygun ölçüler değerlendirilerek araç sahiplerine en uygun fiyat sunumu yapılır.

Araç kaplama için talep oluşturan kullanıcılarımızın taleplerine gelen teklifleri ve iş detaylarını araç kaplama fiyatları sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz.

Araç Kaplama Hizmetini Veren Firmalar

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi veren styling araç kaplama firmaları araç kaplama uygulamalarını profesyonel koşullarda yerine getirir. Hemen her marka araca uygun renk tonunu profesyonel uygulanmasını sağlayan firmalar tercih edilerek uzun süre kullanılabilecek tasarımlara sahip olmak mümkün olur. Yapılan uygulamalarda tekrar geri sökülebileceği göz ününe alınarak aracın zemin rengine zarar vermekten kaçınılır.

Bu şekilde araç sahipleri eğer isterse tekrar belirli bir zaman sonra araçlarının doğal renklerini tekrar kullanmaya başlayabilir. Titizlik ile gerçekleştirilen kaplama uygulamalarının ardından araç kontrol istasyonuna alınır ve tüm kontrol sekmelerinden başarı ile geçen araçlar sahiplerine güvenle teslim edilir.

Sıkça Sorulan Sorular

 

Araç Kaplama Nerede Yapılır?

Araç kaplama bu alanda hizmet veren firmalar tarafından gerçekleştirilir. Araç marka ve modeline göre yürütülen kaplama işlemlerinde kişilere öncelik olarak kaplama malzemeleri tanıtılır. Malzemeler arasındaki farklar ele alınır ve kişilerin istekleri doğrultusunda dilenilen çeşit ve renkte kaplama işlemi yapılır. Sizlerde profesyonel araç kaplama hizmeti almak istiyorsanız isimdustu.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Araç Kaplama Ücretleri Ne Kadar?

Araç kaplama ücretleri, her şeyden önce aracın ihtiyacı olan hizmete göre belirlenir. Bu noktada doğru ve güncel fiyatlandırma detaylarını öğrenmek de önemlidir. Araç kaplama fiyatları hakkında en güncel bilgileri öğrenmek için İşim Düştü ekibimizle görüşebilirsiniz. Ayrıca web sitemizdeki ilanları inceleyerek fiyatlandırma hakkında genel bir fikir elde etme şansınız vardır.

Araç Kaplama Ne Kadar Dayanır?

Araç kaplama aracın kullanım durumuna göre dayanır. Hava koşullarına maruz bırakılmayan, korumaya alınan araç kaplamaları genellikle 2- 3 yıl sorunsuz dayanır. Daha sonraki süreçlerde kaplama çıkartılarak yerine yenisi yapıştırılabilir. Araç kaplama dayanıklılığına etki eden durum kullanılacak malzemenin kalitesiyle de yakından ilişkilidir.

Kaplama Yapılan Araç Muayeneden Geçer mi?

Oto kaplama yaptıran sürücüler araç muayenesi konusunda tereddütte kalabilir. Söz konusu kaplamalı araç muayene esnasında aracın esas rengi dikkate alınarak incelenir. Buna göre ruhsat bilgisiyle araç rengi uyuşursa kaplama sorun oluşturmaz. Ancak ruhsatta yazan renk ve desen dışında bir kaplama yaptırılırsa muayeneden geçebilmesi söz konusu değildir.

Araç Kaplama Nerede Yapılır?

Araç kaplama faaliyetleri bu alanda faaliyet gösteren merkezlerde gerçekleştirilir. Özellikle faaliyet alanı oto kaplama olan firmalar tercih edilirse sonuç sorunsuz olacaktır. Öte yandan bazı kişiler gerekli malzeme teminini gerçekleştirerek kendileri de araç kaplama yapabilir. Lakin uzun ömürlü ve profesyonel bir araba kaplama için isimdustu.com’dan destek almakta fayda var.

Araç Kaplama Çeşitleri Nelerdir?

Araç kaplama çeşitleri folyo ve seramik olarak ayrılır. Seramik kaplama şeffaf rengiyle tıpkı bir cila gibi görünürken folyo kaplama kendi içinde ikiye ayrılır. Mat, parlak, simli ya da metalik şekilleriyle dikkat çeken folyo araç kaplama aynı zamanda desenli de olabilir. Folyo kaplama çeşitleri genellikle poliüretan ve PVC olarak isimlendirilir. 

Oto Kaplama Sökülür Mü?

Oto kaplama sökülebilen bir malzemedir. Söküm esnasında farlı yöntemler kullanmak mümkündür. Genellikle oto kaplama yapılan firmadan talep edilen kaplama söküm işlemleri araç boyasına zarar vermez. Boyaya herhangi bir zararı olmayan folyo kaplama söküldükten sonra araç yüzeyindeki yapışkan temizlenerek araç ilk haline döndürülür.

Araba Kaplatmak Mantıklı Mı?

Araba kaplama araç sahiplerinin isteğine bırakılan bir durumdur. Kimi zaman hasarlı görüntü kimi zamanda tamamen renk değişikliği için tercih edilir. Her iki durumda da komple araç boyatmaktan daha mantıklıdır. Keza hem fiyat açısından hem de araca zarar vermemesi açısından araba kaplatmak mantıklıdır.

Araç Kaplama Araca Zarar Verir Mi?

Araç kaplamanın araca verdiği bir zarar yoktur. Yüzey boyasına uygulanan yapıştırıcı sayesinde hasar oluşumu meydana gelmez. Ancak kullanılan kaplama malzemesinin de kalitesi çok önemlidir. Uygulama yapacak kişilerin profesyonel olması hem görüntü hem de kalite açısından büyük önem arz eder. Kaplamalar söküm esnasında da araca zarar vermediği için günümüzde oldukça popülerdir.

Araç Kaplama Aracın Fiyatını Düşürür Mü?

Araç kaplama işlemleri aracın satım esnasında fiyatına etki etmez. Keza alıcı bu kaplamayı istemezse söktürmek son derece basittir. Ya da satıcı konumundaki kişi satış işlemlerinden önce aracın kaplamasını kısa sürelerde çıkararak ilk haline getirebilir. 

Araç Kaplamanın Cezası Var Mı?

Araç kaplamanın herhangi bir cezası yoktur. Kişi araç kaplamasından ruhsattaki renkten farklı bir renk tercih ederse muayene de sorun yaşayabilir. Bu sorunu yaşamamak için ruhsata yeni rengi işletmek cezai durumları ortadan kaldırır.

 

14,000.00₺

Bursa
BMW 3 Serisi aracımı mavi renge kaplatacağım komple kaplama ücreti nedir?
 • Araç markası?:BMW
 • Araç Tipi:
 • Araç tipi nedir?:
 • Aracın Neresi Kaplanacak?:Komple
 • Kaplama Tipi Nedir?:
 • Model:2020

16,000.00₺

İstanbul
Fiat Albea 2019 model aracım var rengi gri ben beyaza kaplatmak istiyorum fiyat nedir?
 • Araç markası?:Fiat Albea
 • Araç Tipi:
 • Araç tipi nedir?:
 • Aracın Neresi Kaplanacak?:Komple
 • Kaplama Tipi Nedir?:
 • Model:2019

15,000.00₺

Bursa
Ford focus aracımı komple aynı renge kaplansın istiyorum aracım gri renk 2018 model
 • Araç markası?:Ford Focus
 • Araç Tipi:
 • Araç tipi nedir?:
 • Aracın Neresi Kaplanacak?:Komple
 • Kaplama Tipi Nedir?:
 • Model:2018

16,000.00₺

Bursa
Bursa Osmangazide bulunan aracıma komple kaplama yaptıracağım kırmızı renge fiyatı ne olur?
 • Araç markası?:Opel Astra
 • Araç Tipi:
 • Araç tipi nedir?:
 • Aracın Neresi Kaplanacak?:
 • Kaplama Tipi Nedir?:
 • Model:2016

18,000.00₺

Antalya
Antalya kepezde yaşıyorum 2016 model nissan note aracıma kaplama yapılacak ortalama fiyat nedir?
 • Araç markası?:Nissan Note
 • Araç Tipi:
 • Araç tipi nedir?:
 • Aracın Neresi Kaplanacak?:Komple
 • Kaplama Tipi Nedir?:
 • Model:2019

3,500.00₺

Adana
Merhaba 2020 opel corsa tavanı siyah renk kaplama fiyatı nedir lütfen bilgi verir misiniz?
 • Araç markası?:Opel Corsa
 • Araç Tipi:
 • Araç tipi nedir?:
 • Aracın Neresi Kaplanacak?:Tavan
 • Kaplama Tipi Nedir?:
 • Model:2020

14,000.00₺

Adana
Kia rio komple kaplatma ne kadar ? uygun fiyat verirseniz çok memnun olurum
 • Araç markası?:Kia Rio
 • Araç Tipi:
 • Araç tipi nedir?:
 • Aracın Neresi Kaplanacak?:Komple
 • Kaplama Tipi Nedir?:
 • Model:2020

3,000.00₺

Adana
2002 Ford focus tavana mavi kaplama yaptırmak istiyorum fiyat öğrenebilir miyim?
 • Araç markası?:Ford Focus
 • Araç Tipi:
 • Araç tipi nedir?:
 • Aracın Neresi Kaplanacak?:Tavan
 • Kaplama Tipi Nedir?:
 • Model:2002

2,900.00₺

Adana
Merhaba aracım hundai tucson cam tavan ticari taksi olacak kaplama fiyatı alabilir miyim?
 • Araç markası?:Hyundai
 • Araç Tipi:
 • Araç tipi nedir?:
 • Aracın Neresi Kaplanacak?:Cam tavan
 • Kaplama Tipi Nedir?:
 • Model:2019

16,000.00₺

İstanbul
Aracımı kaplatacağım ama çok iyi bir kaplama hizmeti istiyorum. Garantili bir hizmet almak istiyorum. Ücret hakkında bilgi verir misiniz?
 • Araç markası?:Golf
 • Araç Tipi:
 • Araç tipi nedir?:
 • Aracın Neresi Kaplanacak?:Komple
 • Kaplama Tipi Nedir?:Komple
 • Model:2016

12,000.00₺

İzmir
Aracımın komplesini kaplatmak istiyorum eğer uygun bir fiyat verirseniz hemen yaptırmak istiyorum. İzmir bölgesinde hizmet alacağım.
 • Araç markası?:Citroen C5
 • Araç Tipi:
 • Araç tipi nedir?:
 • Aracın Neresi Kaplanacak?:Komple
 • Kaplama Tipi Nedir?:
 • Model:2019

17,000.00₺

İzmir
Aracım beyaz renkte fakat siyah kaplama yaptırmak istiyorum işlem süresi ve fiyat nedir
 • Araç markası?:Peugeot 407
 • Araç Tipi:
 • Araç tipi nedir?:
 • Aracın Neresi Kaplanacak?:Komple
 • Kaplama Tipi Nedir?:
 • Model:2019

14,000.00₺

İstanbul
İstanbul Avrupa yakasında iyi bir ustaya aracımı kaplatmak istiyorum makul bir fiyat verir misiniz
 • Araç markası?:Opel Astra
 • Araç Tipi:
 • Araç tipi nedir?:
 • Aracın Neresi Kaplanacak?:Komple
 • Kaplama Tipi Nedir?:
 • Model:2020

15,000.00₺

Adana
Adana-Seyhan bölgesindeyim ama Adana içi her yere gelebilirim uygun fiyata komple aracımı kaplatacağım fiyat bilgisi verir misiniz?
 • Araç markası?:Opel Corsa
 • Araç Tipi:
 • Araç tipi nedir?:
 • Aracın Neresi Kaplanacak?:Komple
 • Kaplama Tipi Nedir?:
 • Model:2018

5,000.00₺

Adana
2012 model Opel corsa aracımın tavanını siyaha kaplatmak istiyorum ücret nedir?
 • Araç markası?:Opel Corsa
 • Araç Tipi:
 • Araç tipi nedir?:
 • Aracın Neresi Kaplanacak?:Tavan
 • Kaplama Tipi Nedir?:
 • Model:2012
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans