Araç Tavan Kaplama Yapılır

İç ve Dış olmak üzere tüm tavan işlemlerinde.

990,00

Peugeot 208 Model Araç Kaplama

Peugeot 208 model aracınızı kaplarım.

10.000,00

Ultra Seramik Titanyum Kaplama

Tüm bu etmenlere karşı koruma sağlayan seramik kaplama aynı zamanda aracınızın boyasında yüksek oranda bir parlaklık oluşturur.

2.290,00

Seramik Boya Koruma Kaplama

Sıfır ve İkinci El araçlar için TAM KORUMA !

1.490,00

Şeffaf Boya Koruma Filmi

Çatlamayan, solmayan, soyulmayan ve sararmayan ürün darbe emici özelliktedir.

590,00

Off Road, Ticari Taksi, Kurumsal Araç Kaplama

Orjinal araç boyasında %100 TAM KORUMA %100 Arzulanan Renk

5.990,00

Dacia Solenza Araç Kaplama

İstediğiniz renge özel ekonomik seri araç kaplama yapmaktayım.

3.500,00

Fiat Linea Araç Kaplanır

Fiet Linea modeline metal gri renkte ve diğer renklerde araç kaplanır.

9.000,00

Renault Fluence Araç Kaplama

Yüzlerce renk seçeneğimizden birini seçin, size hayalinizdeki otomobili yaratalım.

8.500,00

Araçlarınıza Şeffaf Ppf Folyo Kaplarım

Araç kaplama , renk değiştirme şeffaf folyo kaplama , ppf folyo kaplama

1.000,00

Araç Kaplama Nedir?


Araç kaplama işlemi; titizlikle yapılması gereken ve bilhassa profesyonel ekibin yapması gereken bir uygulamadır. Aracınızı kaplatarak çiziklerden koruyabilir, orjinal boyanızı koruyabilir, geçici renk değişikliği sağlayabilirsiniz. Araçların dış yüzeyleri uzun yıllar boyunca kullanılır olmanın verdiği zararla belirli bir süre sonra yıpranmaya başlar ve aracın daha diri görünmesi için araç kaplama folyosu ile araç kaplanır. Araçların daha genç görünmesini sağlamak için yapılan araç kaplama uygulamaları ile araçların tekrar ilk görünümünü alması ve bambaşka bir özelliğe sahip olması mümkün olur. Özellikle araç düşkünleri tarafından sıklıkla tercih edilen araç kaplama uygulamaları aracın dış görünümünde meydana gelen her türlü pürüz ve problemin de giderilmesi bakımından oldukça güven vermektedir.


Araç Kaplama Modelleri


Araçlara yeni bir görünüm kazandırmak için tercih edilen uygulamalarda birçok farklı model bulunur. Her araca uyum sağlayan modellerin yanı sıra farklı araç modellerine özel olarak da hazırlanan çok sayıda kaplama ürünü bulunur. Araçlarda kusursuz bir görünüme sahip olan kaplama malzemeleri uygulama esnasında eğer doğru şartlara uyularak yerine getirilirse kullanım açısından da oldukça uzun ömürlü olur.


Araç kaplama modelleri; satin kaplamalar, mat araç kaplamalar, chrome araç kaplamalar, metalik araç kaplamalar ve kamuflaj model kaplamalar olarak sıralanabilir. Her bir farklı kategoride yer alan ürünün özelliği farklıdır ve toplamda her malzeme uzun ömürlü hizmet verebilecek şekilde özel koşullar ile üretilmektedir.


Folyo Kaplama

Alttaki orijinal boyanın dış etkenlerden korunması, renginin değiştirilmesi, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya bölgesel renklendirmelerle dekoratif amaçlarla otomobilin dış yüzeyinin seçilen özel renkli folyolarla kaplanmasıdır. Kaplama; kapı, kaput kapağı ve bagaj kapağı içleri haricindeki üzeri boyalı, vernikli ve pürüzsüz tüm yüzeylere uygulanabilir.


Seramik Kaplama

Aracın alaşım ve boyalarında, zaman içinde oluşabilecek zararları engellemek amacıyla geliştirilmiş bir üründür. Yüzeydeki gözeneklerin en derin noktalarına nüfuz etmektedir. Araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak yüzeyin yıllar boyu aşınmasını,renk atmasını, okside olmasını, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle zarar görmesini engeller. Seramik kaplama yapıldıktan sonra başka hiçbir uygulama tekrarına ve bakıma gerek duyulmaz.


Araç Kaplama Renkleri Nelerdir?


Araç kaplama renkleri konusunda müşterilerin tercih edebileceği birçok farklı renk ve tonları bulunur. Her araca uyum sağlayabilen parlak özellikli renkler arasında; sarı, kırmızı, pembe, turuncu, mavi, yeşil, gri, beyaz, siyah gibi birçok farklı renk bulunur her bir rengin çok fazla sayıda tonu bulunur. Araç sahipleri diledikleri renk tonlarını katalog üzerinde n beğenerek araçları için tercih edebilirler.


Araç kaplama için uygun olan mat renkler; kırık beyaz, safran sarısı, NATO yeşili, nane yeşili, gümüş antrasit, metalik gri, altın, metalik gece mavisi, bakır, metalik kırmızı, metalik kızıl kahve, metalik mor, metalik kırmızı altın, metalik lacivert, metalik mor, metalik orman yeşili vb. olarak sıralanabilir.


Araçlarda son derece şık duran renk tonlarını araç sahipleri diledikleri şekilde tercih eder ve tercihe göre birden fazla renkten de uyumlu bir tasarım ortaya çıkartabilir. Araç kaplama için tercih edilecek yanardöner renk tonları; inci beyaz, ametist, avokado, akuamarin, ultramarin, mavi yeşil vb.dir.


Araç Kaplama Fiyatları Nasıldır?


Araç kaplama uygulamaları son derece titiz yapılan uygulamalardır ve büyük bir özen gerektirir. Bu nedenle kaplama firmaları son derece kaliteli bir iş çıkartır. Araç kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi olabilmek için sahip olan araca uyabilecek renk tonlarına karar vermek ve nasıl bir tasarım yapılacağına dair firmadan bilgi almak gerekir.


Aracın markası ve modeli ile tercih edilecek kaplama malzemesi fiyatı belirleyen temel unsurlardır. Tercih edilecek malzeme ve özellik belirlendikten sonra araca uygun ölçüler değerlendirilerek araç sahiplerine en uygun fiyat sunumu yapılır.


Araç kaplama için talep oluşturan kullanıcılarımızın taleplerine gelen teklifleri ve iş detaylarını araç kaplama fiyatları sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz.


Araç Kaplama Hizmetini Veren Firmalar


Yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi veren styling araç kaplama firmaları araç kaplama uygulamalarını profesyonel koşullarda yerine getirir. Hemen her marka araca uygun renk tonunu profesyonel uygulanmasını sağlayan firmalar tercih edilerek uzun süre kullanılabilecek tasarımlara sahip olmak mümkün olur. Yapılan uygulamalarda tekrar geri sökülebileceği göz ününe alınarak aracın zemin rengine zarar vermekten kaçınılır.


Bu şekilde araç sahipleri eğer isterse tekrar belirli bir zaman sonra araçlarının doğal renklerini tekrar kullanmaya başlayabilir. Titizlik ile gerçekleştirilen kaplama uygulamalarının ardından araç kontrol istasyonuna alınır ve tüm kontrol sekmelerinden başarı ile geçen araçlar sahiplerine güvenle teslim edilir.

Araç Kaplama alanında sen de iyiysen kayıt ol.
WhatsApp