Böcek İlaçlama

İşim Düştü'de Böcek İlaçlama Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

Böcek İlaçlama ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın Böcek İlaçlama ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte Böcek İlaçlama hizmetin yapılsın

Bulunduğunuz lokasyona en yakın böcek ilaçlama şirketleri ve firmaları ucuz fiyatlari ile burada. Haşere ve böcek ilaçlama sorunlarınıza çözüm getiren profesyonel kurumsal böcek ilaçlama firmaları, evi ofis, işyeri, apartman ve açık ve kapalı tüm mekanlarınızda ilaçlama yapmaktadır. Örümcek, sıçan, fare, kene, akrep, çıyan, hamamböceği, karafatma, sinek ve sivrisinekleri, kırkayak dana burnu gibi haşereleri yaşam alanınızdan uzak tutmak için ilanlara göz atınız. İşinin uzmanı tecrübeli ekipler böcekleri sizlerden uzak tutacaktır. 

Böcek İlaçlama Hizmeti

Böcek ilaçlama uygulamaları yaşamın olduğu her alanda uygulanabilen profesyonel hizmetlerdir. Yaşam alanları sadece insanları ağırlayan alanlar değildir. Birçok yaşam alanında insanlar ile birlikle yaşayan birçok böcek bulunur. Sıcak ortamı sevmeleri nedeni ile tercih ettikleri evlerde böcekler uzun süreler boyunca yaşayabilirler.

Kolay üreme özelliklerine sahip olmaları nedeni ile çok kısa süre içerisinde evde bulunan her türlü çatlak ve oyuk gibi alanda bir böcek ile karşılaşma olasılığı yüksek olur. Alanlarda etkili koşullarda sunulan böcek ilaçlama uygulamaları ile böceklere karşı etkili çözüm üretmek ve ortamları daha yaşanabilir alanlara dönüştürmek mümkün olabilir.

Böcek İlaçlama Fiyatları Nasıldır?

Böcek ilaçlama fiyatları ilaçlamanın tercih edileceği alanın metrekare cinsinden ölçümü ve haşerelerin bulunma yoğunluğuna göre belirlenir. İlaçlama hizmeti verilecek ortamda yapılacak kısa bir keşfin ardından ölçümleme yapılır ve alandaki böceklerin yoğunluğu tespit edilir. Buna göre kullanılacak ilaç miktarı değerlendirilir ve en doğru fiyat müşteriye sunulur. Böcek ilaçlama uygulamaları genele bakıldığında son derece uygun fiyatlardır. Hem kapalı hem de açık alanlarda uygulanabilir olması nedeni ile sıklıkla tercih edilir.

Böcek ilaçlama yaptıran kullanıcılarımızın taleplerine gelen teklifleri ve iş detaylarını böcek ilaçlama fiyatları sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz.

Böcek İlaçlama Hizmeti Veren Şirketler

Böcek ilaçlama şirketi tercih ederek profesyonel bir ilaçlama hizmeti satın almak da mümkün olur. İlaçlama uygulamaları son derece zor bir iştir ve sağlık açısından birçok koşula dikkat edilmesi gerekir. Evde ev sahipleri ilaçlama esnasında birçok farklı risk ile karşı karşıya kalabilir. Bu durumu profesyonel koşullar ile müşterilerine sunan ilaçlama firmaları hem sağlık açısından ev sahiplerini riske atmaz hem de kısa sürede bütün böceklerin arınmasını sağlar. Profesyonel ilaçlama personelleri ile hizmet veren firmalar sundukları etkili hizmetler ile yüzde yüz müşteri memnuniyetine sahiptir.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır diye merak edenler birçok farklı tekniğin olduğunu bilmelidir. Her böcek türüne göre özel bir ilaçlama türünden bahsedilir. Evlerde yaşayan birçok farklı böcek türü bulunmaktadır. Kapalı ortamları seven böcekler evde bulunan her türlü karanlık ortamda rahatça yaşayabilir. Bu alanların ilaçlanmasında birçok farklı ilaç kullanılabilir. Jel ilaçlar, kokusuz ilaçlar gibi çeşitler arasından böceklere uygun olan tercih edilir ve profesyonel şekilde alanlara uygulanır.

Böceklerin hangi alanlarda bulunduğu tespit edildikten sonra evde özellikle mutfakta açıkta gıda bırakılmamasına dikkat edilir. Gerekli saklama ve paketleme işlemleri yapıldıktan sonra ev sahipleri adresten uzaklaştırılır ve ilaca karşı koruma sağlayan özel kıyafetler giyilir. Özel ilaç pompası ile yapılacak uygulama sırasında her köşeye ve böceklerin girebileceği her alana sıkılan ilaçların iyice nüfuz etmesi beklenir ve her bölgeye ilaç uygulandıktan sonra işlem sonlandırılır.

Böcek İlaçlama Etkisi Ne Kadar Sürer?

İlaçlama yapılan alanlar kullanılan ilacın türüne göre belirli bir süre kapalı kalır ve ilacın böceklere nüfuz etmesi sağlanır. Ardından ise evde yaşayan bireylere zarar vermemesi için alanın havalandırılması gerekmektedir. İyice havalandırıldıktan sonra ev ölü böceklerden temizlemek için hazırdır. Bu aşamada ilaçlama yapılan bölgelere yaklaşmamak ve ilaçları silmemek önemlidir. Su değdirmeden ilaçların bölgede kalmasını sağlayarak derinlemesine bir temizlik yapmak ve ilaç maddelerinden kurtulmak gerekir.

Böcek ilaçlama etkisi ne kadar sürer sorusu kullanılan ilaçlara göre değişik cevaplara sahiptir. Genelde kullanılan ilaçlar profesyonel çerçevede oldukça uzun ömürlü olarak hizmet verir. Böceklerin girebileceği her alan dikkatlice temizlendi ise tekrar dışarıdan bir böcek girene kadar ilaçlanan bölgelerde böcek görmek neredeyse imkânsız olur. Ancak böceklerden tamamen kurtulmak için böceklerin yuva yapabileceği her türlü alanın kontrol edilip kapatılması da önemli bir konudur.
 

200.00₺

Adana
150 metrekarelik evimde tahta kurusu var. Adana yüreğirde oturuyoruz.
 • Hangi Böcek Türü İçin İlaçlama Yapılacak?:Tahta kurusu
 • İlaçlama Alanı Büyüklüğü (m2):150
 • İlaçlanacak Alan Neresi?:150
 • Kaç mt2?:
 • Yerleşke Neresi?:

200.00₺

Adana
100 metrekarelik alana sinek ilaçlaması yapılacak fiyat nedir?
 • Hangi Böcek Türü İçin İlaçlama Yapılacak?:Sinek
 • İlaçlama Alanı Büyüklüğü (m2):100
 • İlaçlanacak Alan Neresi?:
 • Kaç mt2?:
 • Yerleşke Neresi?:

500.00₺

İzmir
İzmir Buca tarafında hizmet almak istiyoruz 250 metrekarelik evimize karınca için ilaçlama yaptırmak istiyoruz
 • Hangi Böcek Türü İçin İlaçlama Yapılacak?:Karınca
 • İlaçlama Alanı Büyüklüğü (m2):200
 • İlaçlanacak Alan Neresi?:
 • Kaç mt2?:
 • Yerleşke Neresi?:

250.00₺

İstanbul
200 metrekarelik evimde hamaböceği var en uygun fiyatınız nedir?
 • Hangi Böcek Türü İçin İlaçlama Yapılacak?:Hamam böceği
 • İlaçlama Alanı Büyüklüğü (m2):200
 • İlaçlanacak Alan Neresi?:
 • Kaç mt2?:
 • Yerleşke Neresi?:
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans