Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama hizmeti veren firmalardan teklif almak için Böcek İlaçlama talebi oluşturun, ihtiyacınıza özel teklifler alın, dilediğiniz uzman ile çalışın!

Böcek İlaçlama Hizmeti

Böcek ilaçlama uygulamaları yaşamın olduğu her alanda uygulanabilen profesyonel hizmetlerdir. Yaşam alanları sadece insanları ağırlayan alanlar değildir. Birçok yaşam alanında insanlar ile birlikle yaşayan birçok böcek bulunur. Sıcak ortamı sevmeleri nedeni ile tercih ettikleri evlerde böcekler uzun süreler boyunca yaşayabilirler.

Kolay üreme özelliklerine sahip olmaları nedeni ile çok kısa süre içerisinde evde bulunan her türlü çatlak ve oyuk gibi alanda bir böcek ile karşılaşma olasılığı yüksek olur. Alanlarda etkili koşullarda sunulan böcek ilaçlama uygulamaları ile böceklere karşı etkili çözüm üretmek ve ortamları daha yaşanabilir alanlara dönüştürmek mümkün olabilir.

Böcek İlaçlama Fiyatları Nasıldır?

Böcek ilaçlama fiyatları ilaçlamanın tercih edileceği alanın metrekare cinsinden ölçümü ve haşerelerin bulunma yoğunluğuna göre belirlenir. İlaçlama hizmeti verilecek ortamda yapılacak kısa bir keşfin ardından ölçümleme yapılır ve alandaki böceklerin yoğunluğu tespit edilir. Buna göre kullanılacak ilaç miktarı değerlendirilir ve en doğru fiyat müşteriye sunulur. Böcek ilaçlama uygulamaları genele bakıldığında son derece uygun fiyatlardır. Hem kapalı hem de açık alanlarda uygulanabilir olması nedeni ile sıklıkla tercih edilir.

Böcek ilaçlama yaptıran kullanıcılarımızın taleplerine gelen teklifleri ve iş detaylarını böcek ilaçlama fiyatları sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz.

Böcek İlaçlama Hizmeti Veren Şirketler

Böcek ilaçlama şirketi tercih ederek profesyonel bir ilaçlama hizmeti satın almak da mümkün olur. İlaçlama uygulamaları son derece zor bir iştir ve sağlık açısından birçok koşula dikkat edilmesi gerekir. Evde ev sahipleri ilaçlama esnasında birçok farklı risk ile karşı karşıya kalabilir. Bu durumu profesyonel koşullar ile müşterilerine sunan ilaçlama firmaları hem sağlık açısından ev sahiplerini riske atmaz hem de kısa sürede bütün böceklerin arınmasını sağlar. Profesyonel ilaçlama personelleri ile hizmet veren firmalar sundukları etkili hizmetler ile yüzde yüz müşteri memnuniyetine sahiptir.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır diye merak edenler birçok farklı tekniğin olduğunu bilmelidir. Her böcek türüne göre özel bir ilaçlama türünden bahsedilir. Evlerde yaşayan birçok farklı böcek türü bulunmaktadır. Kapalı ortamları seven böcekler evde bulunan her türlü karanlık ortamda rahatça yaşayabilir. Bu alanların ilaçlanmasında birçok farklı ilaç kullanılabilir. Jel ilaçlar, kokusuz ilaçlar gibi çeşitler arasından böceklere uygun olan tercih edilir ve profesyonel şekilde alanlara uygulanır.

Böceklerin hangi alanlarda bulunduğu tespit edildikten sonra evde özellikle mutfakta açıkta gıda bırakılmamasına dikkat edilir. Gerekli saklama ve paketleme işlemleri yapıldıktan sonra ev sahipleri adresten uzaklaştırılır ve ilaca karşı koruma sağlayan özel kıyafetler giyilir. Özel ilaç pompası ile yapılacak uygulama sırasında her köşeye ve böceklerin girebileceği her alana sıkılan ilaçların iyice nüfuz etmesi beklenir ve her bölgeye ilaç uygulandıktan sonra işlem sonlandırılır.

Böcek İlaçlama Etkisi Ne Kadar Sürer?

İlaçlama yapılan alanlar kullanılan ilacın türüne göre belirli bir süre kapalı kalır ve ilacın böceklere nüfuz etmesi sağlanır. Ardından ise evde yaşayan bireylere zarar vermemesi için alanın havalandırılması gerekmektedir. İyice havalandırıldıktan sonra ev ölü böceklerden temizlemek için hazırdır. Bu aşamada ilaçlama yapılan bölgelere yaklaşmamak ve ilaçları silmemek önemlidir. Su değdirmeden ilaçların bölgede kalmasını sağlayarak derinlemesine bir temizlik yapmak ve ilaç maddelerinden kurtulmak gerekir.

Böcek ilaçlama etkisi ne kadar sürer sorusu kullanılan ilaçlara göre değişik cevaplara sahiptir. Genelde kullanılan ilaçlar profesyonel çerçevede oldukça uzun ömürlü olarak hizmet verir. Böceklerin girebileceği her alan dikkatlice temizlendi ise tekrar dışarıdan bir böcek girene kadar ilaçlanan bölgelerde böcek görmek neredeyse imkânsız olur. Ancak böceklerden tamamen kurtulmak için böceklerin yuva yapabileceği her türlü alanın kontrol edilip kapatılması da önemli bir konudur.

Benzer talepler

 • Kaç mt2?: 150
 • Hangi Böcek Türü İçin İlaçlama Yapılacak?: Hamamböceği
 • Yerleşke Neresi?: Ev
 • Açıklama
  Mutfakta böcek gördüm
 • İlaçlama Alanı Büyüklüğü (m2): 100
 • Hangi Böcek Türü İçin İlaçlama Yapılacak?: Tahta Kurusu
 • İlaçlanacak Alan Neresi?: Villa / Müstakil Ev
 • Açıklama
  adasdsadasdas asdas ads
 • İlaçlama Alanı Büyüklüğü (m2): Belirtilmedi.
 • Hangi Böcek Türü İçin İlaçlama Yapılacak?: Belirtilmedi.
 • İlaçlanacak Alan Neresi?: Belirtilmedi.
 • Açıklama
  küçük bir alanda yavru keneler var ilaç sıkmıstım azalmıştı hatta yoktu ama hafartış var tekrardan o kenelerden kurtulmak istiyorum
 • İlaçlama Alanı Büyüklüğü (m2): Belirtilmedi.
 • Hangi Böcek Türü İçin İlaçlama Yapılacak?: Belirtilmedi.
 • İlaçlanacak Alan Neresi?: Belirtilmedi.
 • Açıklama
  Evimde bõcekler oluşmuş. Evimin komple ilaçlanmasını istiyorum.
  Mail yoluyla iletişim kurmanızı rica ederim.

  Nelere dikkat etmeliyiz

  • İlaçlama kokulu veya kokusuz ilaçlama olarak ikiye ayrılır. Sorununuzu hangisinin çözeceğini firma ile görüşerek kararlaştırmalısınız.

  • Hangi böcek veya haşere için ilaçlama yaptıracağınızdan emin olmanız ve firmaya bildirmeniz ilacın ona göre hazırlanmasını sağlar. İlaçlama daha etkili olur.

  • Böcek ilaçlama işlemi yapıldıktan sonra mutfak dolapları, ilacın temas etmiş olabileceği kullanım eşyaları, kıyafetleri bol su ile iyice yıkadıktan sonra kullanmalısınız.

  • Evde emekleyen bebek veya çocuk var ise mutlaka erişebileceği bölgeleri iyice temizleyiniz.