Her Yaştan Öğrenciye İngilizce Özel Dersi

İngilizce öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiyim ve her yaştan öğrenciye online ya da yüz yüze özel ders verebilirim.

100,00

İngilizce Öğrenmek İster Misiniz

Tamamen İngilizce öğrenme garantisi!

100,00

Saint Benoit Fransız Lisesinin Birincisinden Özel Ders

Saint Benoit Fransız Lisesi okul birincisinden fransız dersi verilir

200,00

Online İngilizce Ders Eğitimi Verilir

İngilizce özel online ders eğitimi veriyorum

100,00

İngilizce Online Özel Ders

Dersleri yalnızca online platformda (tercihen zoom) veriyorum.

66,00

Lise Öğrencisinden İngilizce Özel Dersi

17 yaşındayım üniversite için para biriktiriyorum aileme yük olmamak için yaklaşık 5-6 yaşlarımdan beri İngilizce öğreniyorum .

100,00

Almanca Mütercim Öğrencisinden Özel Ders

Almanca mütercim-tercümanlık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. B1 seviyesinde Almanca biliyorum.

150,00

Anadili Rusça Olan Öğretmenden Online Ders Verilir

Anadili Rusça olan, Türkçeyi en üst düzeyde (sertifikalı) bilen ve akademik İngilizceye hakim olan birinden 7'den 70'e herkese online özel ders fırsatı!

120,00

Tüm İngilizce Sınavlarına Hazırlık Dersleri

YDS-YÖKDİL-TOEFL-IELTS-PTEA-SAT-TOEIC sınavlarına hazırlık

150,00

İngilizce Dil Eğitimi Vermekteyim

Uygun fiyata özel İngilizce dil eğitimi vermekteyim.

200,00

Akıcı İngilizce Konuşmak için Online Eğitim

Başarmak için size gerekli olan uzman desteği ile kısa zamanda akıcı bir lisana sahip olacaksınız.

125,00

Hızlı ve Kolay İngilizce Öğrenmek Artık Sizin Elinizde

Yeni nesil öğrencilere uyumlu içten ve özverili çalışmalar yaparakİngilizce öğrenmenizi kolaylaştıran tekniklerle ders veriyorum.

50,00

Lisan Dil Dersi

Günümüz şartlarında dil önceki zamanlara kıyasla daha çok önem kazanmıştır. İş başvurularında artık dil bilip bilmemenize değil, kaç dil bildiğinize odaklanıyorlar. Bu da demek oluyor ki ana diliniz haricinde ikinci bir dil bilmek zorunluluk hâline geldi. Bu durumun farkında olan kişiler de fazla vakit kaybetmeden lisan dil dersi almaya başladılar. Lisan dil dersi nedir, ne işe yarar gibi konulardan söz edeceğiz. Böylelikle siz de ders alacağınız zaman bocalama yaşamazsınız. Ondan önce bilmeniz gerekir ki kaliteli bir dil merkezinde eğitim almak her zaman size avantaj sağlar. Dilinizi geliştirmek sadece sizin çabanıza bağlı değildir. Aynı zamanda eğitim aldığınız yer de önem taşır.

Lisan Dil Dersi Nedir?

Giderek globalleşen dünyanın etkisiyle insanların ikinci bir dil bilmesi zorunluluk hâline geldi. Sadece iş hayatında değil, artık insan ilişkilerinde de bu durum önem taşıyor. Özellikle üniversite hayatında dilini bilmediğiniz öğrencilerin bulunduğunuz ortamda yer alması ister istemez sizi dil bilmeye itiyor olabilir. Bu durumda size ancak lisan dil dersi kursları yardımcı olacaktır. Dil dersleri sayesinde artık siz de ana diliniz haricinde bir dil öğrenebilirsiniz. Lisan dil dersleri sizin apayrı bir dili gramer ve kelime açısından zengin bir şekilde öğrenmenizi sağlar. Tabii dili iyi bir şekilde öğrenmek istiyorsanız eğitim alacağınız kurs merkezine de önem vermelisiniz.

Lisan Dil Dersi Ne İşe Yarar?

Sadece ana dilinizi bildiğiniz zaman hayat sizin için çok zor olacaktır. Eski zamanlarda günümüzde olduğu kadar zorluk çekmeniz düşük bir olasılıktı. Fakat artık bu durum çok değişti. Hem rahatlık hem de kültür açısından en önemli etken dildir. Bundan dolayı rahatlıkla lisan dil dersleri sizin yepyeni bir dil öğrenmenize yardımcı olur diyebiliriz. Eğer iyi bir kurs merkezinde dil eğitimi alırsanız size çok faydası olacaktır. Fakat bildiğiniz üzere kurs merkezlerinin artış göstermesiyle birlikte hangi merkezin kaliteli eğitim verdiğini anlamak da zorlaştı. Bu durumda yapacağınız araştırmalar çok önemlidir. Gerekirse kurs merkeziyle irtibata geçerek sağlıklı bir bilgi edinmelisiniz.

Lisan Dil Dersi Okulları

Lisan dil dersi okullarının artış göstermesi hem olumlu hem de olumsuz olarak gözlemlenebilir. Size ilk önce olumlu yanından bahsedeceğiz. Lisan dil dersi almak istediğiniz zaman çevrenizde çok fazla kurs merkezi bulma imkânına sahipsiniz. Bu da hemen hemen herkesin dil dersi alabileceği ve her yerde kursa gidebileceği anlamına gelir. Kurs merkezlerinin artmasının olumlu olduğu kadar olumsuz yanları da vardır. Bunlardan bir tanesi de kalitede düşüş yaşanmasıdır. Her kurs merkezinde kaliteli dil öğrenilemiyor. Aynı zamanda fiyatlandırmaların farklılığı da insanların kafasını karıştırır niteliktedir. Kaliteyi fiyatla ölçüp ölçmemekte kararsız kalan insanlar bazı durumlarda fiyatlandırmaya öncelik verebiliyorlar. Bu da onların hayal kırıklığı yaşamasına sebep olabiliyor.

Lisan Dil Dersi alanında sen de iyiysen kayıt ol.
WhatsApp