Web Yazılım

Web Yazılım hizmeti veren firmalardan teklif almak için Web Yazılım talebi oluşturun, ihtiyacınıza özel teklifler alın, dilediğiniz uzman ile çalışın!

Web Yazılım

Web sitesi içerisinde bulunması istenilen tüm uzantıların, kodların ve tasarım öğelerinin bulunması işlemine web yazılım denir. Web sitesinin oluşturulması aşamasının tüm adımlarını kapsar. İnternet kullanımına meraklı olan ve yazılım eğitimi almak isteyen kişiler için çok önemli bir işlemdir. Yazılım görülen ve görülmeyen kısım olmak üzere ikiye ayrılır. Görülen aşamalar kullanıcıların siteye erişim sağladıkları zaman karşılarına çıkan tasarım öğeleridir. Görünmeyen kısım ise server içerisinde sitenin çalışmasını sağlayan komutlardır. Sitenin sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışmasını sağlar. Güvenilir internet kullanımının temelini oluştururlar. Kullanıcı bilgilerinin güvenliğini sağlamak için görünmeyen kısmın dikkatli şekilde yapılması gerekir.

Web Yazılım Nerede Kullanılır?

Web yazılımı günümüzde birçok sektörde olmazsa olmaz bir faktördür. Sanayi sektörü, inşaat sektörü, tekstil, sağlık ve daha birçok sektörde mutlaka ihtiyaç duyulan bir uygulamadır. İnternet kullanımının giderek yaygınlaştığı günümüzde firmalar bulundukları alanda rakiplerine fark atabilmek için web yazılıma ihtiyaç duyarlar. İnsanlar temel ihtiyaçlarını ve alışverişlerini internetten gerçekleştirmeye başlamıştır. Müşterileriniz tarafından tercih edilmek ve istediğiniz hedefe ulaşabilmek için etkili ve başarılı bir web yazılımı yaptırmalısınız.  Yeni site kurulumu, site içi değişiklik ve hali hazırda var olan bir siteyi iyileştirmek için web yazılımı gereklidir. Yeni projelerin oluşturulması  kaliteli web yazılımından geçer.

Web Yazılım Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Web yazılımı yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. İşlemin başarılı olası ve istenilen hedefe ulaşmak için dikkatli olmak gereklidir.
 - Etkili ve kaliteli bir web yazılım profesyonellik ve kurumsallık gerektirir.
- Yazılım hangi sektör için yapılıyorsa o sektöre uygun komutlar ve kodlar oluşturulmalıdır.
- Hedef kitle önceden belirlenmeli ve hedef kitlenin ihtiyaçlarına uygun yazılım öğeleri seçilmelidir.
- Firmanın, amacını, ürünlerini ve vizyonunu en doğru şekilde yansıtabilmelidir.
- Rakip analizi yaparak rakiplerin yazılımlarından farklı ve daha etkili öğeler tasarlanmalıdır.
- Site içeriği dolu ancak karmaşık olmamalıdır. İnsanlar karışık ve sıkıcı siteleri uzun süre ziyaret etmezler.
Web yazılımın başarı sağlaması için sıraladığımız kriterlere mutlaka dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Aksi halde beklediğiniz hedef kitlesi oranına ulaşamayabilirsiniz. 


Web Yazılım Yapmanın Önemi Nedir?

Web yazılım yeni kurulmuş ve sektörde eski olan  firmaların bulundukları  noktadan daha ileriye gitmelerini sağlar. Kısa sürede hedef kitlelerini dünya genelinde artırabilirler. Ürün satışının en önemli ve kazanç sağlayan pazarı online pazardır. Markalar kendilerine ait olan ürünlerin satışını internet üzerinden satışa sunar. Web yazılımı sayesinde  satış yapılan ürün kilometrelerce uzaktaki insanların ulaşımına açılır. Bu sayede dar bir pazardan çok geniş bir alana hizmet verebilirsiniz. Marka imajı, misyonunu ve vizyonunu dünya genelinde duyurabilmenizi sağlar. Rakip analizini en kısa sürede ve doğru şekilde oluşturabilirsiniz. Firma olarak eksiklerinizi görmeniz ve tamamlamanız için  zaman kazandırır.

Benzer talepler

Açıklama
Profesyonel düzeyde web tasarım ve web yazılım hizmetleri sunmaktayız.. Daha fazla iletişim için 0545 591 66 17
Açıklama
3d logo tasarım ve metin çalışması
Açıklama
görüntülü sohbet sitesi kurmak istiyoruz
Açıklama
Dernek web sitemize üyelerimizden tahsilat yapabilmemiz için kredi kartı giriş ve banka enregrasyonu oluşturulmasını rica ediyoruz
Açıklama
dugun com gibi tekl talep etme sitesi. Ben de bilgisayar mühisiyim, ama web sayfasını yazmak için zamanım çok kısıtlı. Yüksek kalitede, ve sürekli yeni fonksiyonlar adapte etmek istiyorum. Yani müşteri isteklerine göre yenilikler ilave edilmesi gerekiyor, bu yüzden ileriye bakarakden uzun bir iş birliği yapabileceğim birini arıyorum. Yazılım dili Asp.Net MVC olmasını isterim, ama başka yazılım dilleride olabilir. Kalite cok yüksek tutulmadi gerekir (worldpress gibi yardımcılara karşıyım). İleride düşündüğüm proje hariç, başka alanlardada birlikte çalışacağım bir kişi arıyorum. Misal yurt dışından tanıdıklarım web tasarımı için bana başvuruyor, ama zamanım olmadığı için geri çeviriyorum. Bu işleride anlasdığım kişiye yaptırmak isterim (birlikte iş birliği olarak). Kalite anlayışı yüksek olan, ve sürekli yeni methodlarla calışan arıyorum: - javascript angularjs - responsive design, css3 - asp.net mvc 5 6 (ve entity framework yada ms sql database) ile calışmayı arzu ediyorum, çünkü kim 10 senedir bu dillerle çalisiyorum dugun com daki bütün fonksiyonların olması gerekiyor (aslında renk seçimi de hoşuma gidiyor, nasıl yapılcak design?). detayları iletirim. ama dugun com un takliti olduğu anlaşılmaması için ne öğreniyorsunuz ve nasıl yapacaksınız. İleride hukuk davası açılmaması için. Bana tahminen Zaman (önemli) ve fiyat (kdv dahil) tutarını belirlermisiniz. Yazılım kodu iletilecektir. php de normal, ama asp.net de bunu hatırlatmak isterim. Referans web sayfalariniz varsa iyi olur. Not: yazdigim bütce misal dir Saygılarımla

Nelere dikkat etmeliyiz

  • İnsanlar internetin gücünü keşfettikleri için bu konuyu önemsemeye başlamışlardır. Web yazılım hizmeti nereden alınır konusu ise bu hizmeti alacağınız zaman ilk akla gelen sorulardan bir tanesidir. Eğer siz de web yazılım hizmeti alacağınız zaman dikkat etmeniz gerekenler konusu ile ilgileniyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

  • Web yazılım hizmeti alacağınız zaman bu yazılım ile ne yapacağınızı tam olarak yazılımcıya anlatmalısınız.

  • Yazılım konusu, profesyonellik ister. Ucuz bir iş yerine bir kere yaptıracağınız kaliteli yazılım sizi uzun süre boyunca başka sorunlarla uğraşmanızı engeller.

  • Web yazılım hizmeti alırken eğer yetişmesini istediğiniz bir süre varsa, bunu en baştan belirtmesiniz. Böylece yazılımcı kendini ayarlar ve programını bu süreye göre düzenler. Herhangi bir aksama yaşanmamış olur.

  • Web yazılımlarında son teknolojinin takip edilmesi gerekir. Yazılım dünyası, devamlı olarak kendini yeniler ve gelişir. Bu gelişmelere ve yeniliklere uyum sağlayabilmek önemlidir.

  • Web yazılım hizmeti alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi de ücret konusudur. Alacağınız hizmetin fiyatını önceden bilmeniz daha emin adımlarla ve aklınızda soru işareti olmadan yürümenizi sağlar.

  • Web yazılım hizmetinde amaçlar kadar araçlar da önem taşır. Şirket ya da firma özellikleri, web dünyasında yapmak istedikleriniz gibi konular bu anlamda oldukça önemlidir.

  • Web yazılım hizmeti alacağınız zaman istekleriniz ve beklentileriniz konusunda net olmalısınız. Bu hizmetin size veye şirketinize kazandırmasını istediklerinizi paylaşmanız, daha doğru bir yol izlemenizi sağlar.

  • Web yazılım hizmeti alırken, hizmet alımı sırasında da durum değerlendirme toplantıları ya da görüşmeleri talep edebilirsiniz. Yol alırken, ara toplantılarla rotanız doğrultusunda daha iyi ilerlersiniz.

  • Web yazılım hizmetini eğer özellikli bir program için istiyorsanız bunu mutlaka belirtin. Çünkü her program her yazılımla uyumlu olarak çalışmaz. Şirketiniz için ya da bireysel kullanımınız için gerekli olan programları, web yazılımcınıza bildirmelisiniz.