Anadolu Yakasında İnşaat Sonrası Temizlik

Denge temizlik olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

600,00

Uygun Bütçeli İnşaat Sonrası Temizlik

Durupak temizlik ile inşaat sonrası temizlikte evleriniz daha hijyenik olacaktır.

550,00

İnşaat Sonrası Temizlik ile Hijyenik Evler

En iyi ve en güvenilir inşaat sonrası temizlik hizmeti vermekteyiz.

1.415,00

İstanbul'da Dev Kadromuzla İnşaat Sonrası Temizliğiniz Yapılır

Dev kadromuzla sizlere güvenli temizlik sunarız.

750,00

Profesyonel Dev Ekibimiz İle Hizmet Vermekteyiz

İnşaat sonrası konut ofis temizliği yapılır.

450,00

Ankara'da İnşaat Sonrası Temizliği Yapılır

İnşaat sonrası buharlı temizlik ile uzman temizlik ekibimizin sayesinde inşaat sonrası kalıntılarınızı anında temizler

700,00

Uzman Kadromuzla Uygun Fiyatlı İnşaat Sonrası Temizlik

Tam profesyonel uzmanlarımızla Adana'da uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

600,00

İnsan Sağlığını Tehdit Etmeyen Temizlik

Temizlik Çözümleri konusunda liderliği yakalamış durumdayız.

1.000,00

Zorlu Şartlarda Kolay Çözümler

Müşterilerinin olduğu kadar; personelinin de memnuniyetine önem veren“ Mutlu Personel Mutlu Müşteri” ilkesini baz almaktadır.

500,00

Manisa'da İnşaat Sonrası Temizlik

Müşteri memnuniyetini ön planda tutup işimize odaklanmış bulunmaktayız.

600,00

Samsun'da İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

18 yıllık tecrübesi ile Samsun ve çevre il ilçelerde temizlik hizmetleri vermekteyiz.

400,00

Mersin'de İnşaat Sonrası Temizlik Yapılır

Uzman ekip ve ekipmanlarımızla son teknolojik makinalarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

500,00

Lux Life Temizlik ile İnşaat Sonrası Temizlik

Lux Life Temizlik Olarak 7 Yıldır Hizmetinizde Olmaya Devam Ediyoruz

400,00

İnşaat Sonrası Temizlik Zorluklarını Bizimle Unutun

Yaptığımız işlerden öğrendiğimiz ve çok önemsediğimiz bir şey var; o da ‘’Müşteri Memnuniyeti’’.

600,00

Temizlikte Mer-Ca Group Güvencesini Yaşa

Hizmet verdiğimiz müşterilere her alanda artı değer kazandırmaktayız.

650,00

Düşük Bütçeli İnşaat Sonrası Temizlik

Uzman kadromuz ile ev temizliği hizmeti vermekteyiz.

400,00

Dev Kadromuzla Ev Temizliğinde Bizleri Tercih Edin

Güler yüzlü ve profesyonel ekiplerimiz evinizin tüm detay temizliklerini yaparak, size yapılacak hiçbir ek iş bırakmazlar.

600,00

Profesyonel Ekibimizle İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Sunarız

Profesyonel ekibimiz ile birlikte son teknoloji malzemelerimiz sayesinde irili ufaklı tüm alanlarda başarılı hizmetler sunmaktayız.

650,00

Temiz ve Güvenilir İnşaat Sonrası Temizlik

Titiz temiz güvenilir güler yüzlü personellerimiz ile aradığınız temizlik hizmeti bizde.

480,00

Pro Plus Güvencesiyle İnşaat Sonrası Temizlik

Profesyonellikten asla ödün vermeden müşteri odaklı, özenli ve takım ruhuyla çalışan personellerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

890,00

Uzman Kadro ile İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlenmesi gereken alanlarınızı en hızlı ve profesyonel olarak temizliyoruz.

400,00

Pırıl Pırıl İnşaat Sonrası Temizliği için Beni Tercih Edin

İnşaat sonrasında siz evinize gönül rahatlığıyla yerleşebilin diye, inşaat sonrası kaba temizlikten ince temizliğe kadar her aşamayı özenle sizler için yapıyorum.

480,00

İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik, kültürümüzde önemli bir yere sahiptir. İnsanlar, yaşadıkları alanların her zaman temiz ve düzenli olmasını isterler. Günümüzde kadın-erkek birçok kişi iş hayatında yoğun olarak çalıştıklarından temizlik işleri için genellikle temizlik şirketleri ile çalışmaktadır. İnşaat sonrası temizlik en zor ve meşakkatli temizlik işlemlerinden birisidir. Ev, ofis, işyeri gibi alanlarda inşaat temizliği, normal ev veya işyeri temizliğinden daha farklıdır. İnşaat sonrası tüm alanlarda harç kalıntıları, dolaplarda poşetler, talaşlar, bantlar gibi birçok atık malzemesi bulunur. İlk defa kullanılacak bu alanların temizliği esnasında, kesinlikle eşyalara zarar verilmemesi gerekir. Temizlik işlemine başlamadan önce bazı önlemlerin alınması gerekir. Öncelikle temizlik yapılacak alanın belirlenmesi ve buna uygun şekilde gerekli aparatlar ve ekipmanlar hazırlanmalıdır. İnşaat temizliğinde, tam bir temizlik oluşturabilmek için temizlik işleminin birkaç kez arka arkaya yapılması gerekebilir.

 

İnşaat Temizliği Öncesi Alınması Gereken Önlemler

İnşaat temizliğine başlanmadan önce, öncelikle temizlik için gerekli araçların ve malzemelerin hazırlanması gerekir. Temizlik için neye ihtiyaç duyulduğu belirlendikten sonra inşaatın genel özelliklerine göre temizlik ürünleri belirlenir. Temizlik malzemelerine ek olarak gerekli ekipmanların da hazırlanması ve daha sonra temizlik programı oluşturulmalıdır. Temizliğe nereden başlanır, alanda ilk etapta neler yapılacağı gibi hususlar belirlenmelidir. Temizlik işlemleri, belirli bir süre içerisinde gerçekleştirilecekse, temizlik planı ve programının hazırlanması, temizlik süresinin daha iyi kullanılması açısından önemlidir. İnşaat sonrası temizlik için gerekli ekipmanlar ve temizlik ürünleri belirlendikten sonra temizlik yapacak kişinin de kendisi için temizlik kıyafetleri, bone gibi kişisel kıyafetlerini de hazırlamalı ve ardından temizlik işlemine başlamak gerekir.

 

İnşaat Temizliği Nasıl Yapılır?

İnşaat temizliği için öncelikle kaba temizliğin yapılması gerekir. Ortamda bulunan harç kalıntıları, inşaat sonrası atıkların toplanarak çöpe atılması gerekir. Camlarda veya dolaplarda bulunan yapışkanlar çıkarılarak, yazılar temizlenmelidir. Kaba temizliğin ilk etapta yapılması, işlerin daha kolay ilerlemesini sağlayacaktır. Kaba temizlik yapıldıktan sonra mutfak, banyo, tuvalet gibi bölgeler uygun temizleme ürünleri kullanılarak temizlenir. Banyo ve tuvalet güzelce dezenfekte edilerek fırça ile temizlenebilir. Mutfak dolapları içerisindeki talaşların temizlenip, dolap içlerine uygun temizleyiciler kullanılarak silinmesi gerekir. Temizleme işlemi esnasında dolapların çizilmemesine veya zarar görmemesine dikkat edilmelidir. Daha sonra camlar çizilmeden, zarar verilmeden bol suyla silinmelidir. Varsa balkonlar ve camlarda bulunan korumalıklar güzelce yıkanmalıdır. Yerler güzelce süpürüp silinmelidir. Gerekirse yerlerin silinme işlemleri birkaç kez tekrarlanmalıdır. Duvarlardaki tozların güzelce silinmesi gerekir.

 

İnşaat Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

İnşaat sonrası temizlik zor ve meşakkatli olduğundan, bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. İnşaat sonrası temizlik esnasında kullanılan deterjanların, ilk defa kullanılacak dolaplara, camlara, yerlere kesinlikle zarar vermemesi gerekir. Banyo ve tuvalette kullanılan fırçaların, evin diğer kısımlarında kullanılmaması gerekir. Temizlik esnasında birçok kimyasal ürün kullanılacağından temizlik sonrasında ortam iyice havalandırılmalıdır. Dolaplarda, parkelerde, fayanslarda ıslaklık bırakılmaması gerekir. Fayanslarda leke kalmaması için yıkandıktan sonra durulama işlemi de gerçekleştirilmelidir.

İnşaat Sonrası Temizlik alanında sen de iyiysen kayıt ol.
WhatsApp