Kısa Film Kurgusu

Adobe Premier Pro ve After Effect programlarını kullanarak 3d logo, video kurgusu ve daha fazlası için iletişime geçebilirsiniz

300,00

Profesyonel Video Montajı Yapıyoruz

Profesyonel bir şekilde başta Youtube olmak üzere TikTok, Instagram gibi bir çok platform için profesyonel bir şekilde video montaj (edit/düzenleme) yapıyoruz

50,00

İşletmeniz İçin Animasyon ve Reklam Filmi Hazırlayabilirim

İşletmeniz, projeniz, sosyal medya hesaplarınız veya mobil uygulamalarınız için harika ve profesyonel tanıtım animasyon filmleriniz veya reklamlarınız için sizlere yardımcı olabilirim.

800,00

Uygun Fiyat ile video Düzenleme Montajlama ve Kurgulama Yapabiliyorum

Bolca revize videoya göre hazırlanır. Siparişleriniz kısa zamanda teslim edilir.

50,00

Video Kurgusu Yaparım

Instagram, Tik Tok, Tanıtım Videosu, Kurgu vb. tasarımlar yapabiliriz.

100,00

Hareketli Grafikler ile Video Hazırlama

Ben profesyonel video düzenleme yaparım

100,00

Canva'da Video Düzenleme Yapıyorum

Canva'da, örnek videoda göreceğiniz gibi, video tasarım kalıbı yaptık.

200,00

Senin İçin Harika Video Düzenleme Yapacağım

İsteklerin doğrultusunda videolarını düzenleyip, kurgulayabilirim. Profesyonel, güvenilir ve uygun fiyatlı bir hizmet sunuyorum

300,00

Video Editörlük İşerinize Yardımcı Olurum

Editörlükle alakalı işlerinize yardımcı olabilirim uzmanlık alanlarım Premiere Pro - After Effects - Illustrator

40,00

Video Editlemenizde Logo Tasarım ve Kapak Sayfası Tasarımı Yaparım

En fazla 40 dakikaya kadar olan videolarınızı editleyebilirim. Basit logolar kitap kapakları afişler ve video editlenir.

100,00

Video Düzenleme ve Kurgu Montaj

Çekimlerini yapmış olduğunuz videolara, profesyonel kurgu montaj yapılır.Dilerseniz de istediğiniz konu içeriğine yönelik profesyonel videolar hazırlatabilirsiniz.

300,00

Her Türlü Videolarınızı Profesyonel Şekilde Editlerim

Her türlü videolarınız ister oyun videosu ister düğün ister kısa tanıtım olsun profesyonel bir şekilde editlenir.

200,00

Vİdeo Efect ve Reklam Çalışması Yaparım

Video çekimi 3d obje ve yazı yerleşiminizi gerçekleştiririm.

1.000,00

İhtiyacınızı Karşılayacak Olan Video İçerikleri Hazırlayabilirim

Aklınıza gelebilecek bir çok farklı alanda, ihtiyaç duyduğunuz şekilde video kurgu montaj ve animasyon işlerini gerçekleştirebilirim.

140,00

Profesyonel Video Hazırlama

Alanında uzman ekibimiz ile yaratıcı ve standardın ötesinde videolar hazırlıyoruz.Canlı ve görselliği mükemmel videolar düzenliyoruz.

5.000,00

Video Reklam Hazırlama, Video Montaj ve Video Edit

İnsanlar artık çalışmalarını büyük oranda medya aracılığıyla yürütüyor. Medyanın en çok kullanıldığı sektör ise reklam sektörüdür. Ürün, şirket ya da neyin tanıtımını yapmak istiyorsanız medya aracılığıyla çok rahat bir şekilde işinizi yapabiliyorsunuz. Bu reklamlar karşımıza televizyonlarda, sosyal medyalarda karşımıza çıkabiliyor. Böylece yaptığınız reklamlar daha çok kişiye ulaşır. Yapacağınız tanıtımı video reklam hazırlama hizmeti aracılığıyla yapabilirsiniz. Video kurgulamaya dair yeteneğiniz varsa tanıtımınızı kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Fakat böyle bir yeteneğiniz yoksa işinde bilgili kimselere danışmak zorundasınız. Reklamlarınızın profesyonel olmasını istiyorsanız yetenekli kişilere danışarak kaliteli video içerikleri yaptırmanız gerekiyor. Ne kadar yaratıcı ve orijinal video içeriği yaparsanız o kadar çok kişiye ulaşabileceğinizi unutmayın.

Video Reklam Ne İşe Yarar?

İnsanlar yaptıkları işi tanıtabilmek için video reklam hazırlama ihtiyacı duyar. Çünkü video içerikleri sayesinde daha çok insana ulaşabilir, anlatmak istediğinizi daha eğlenceli hâle getirebilirsiniz. Uzun yazılarla bunaltıcı tanıtımlar yapmak yerine video içerikleri sayesinde yaratıcı ve insanları izledikçe kendine çeken bir şey yapabilirsiniz. Hangi sektörde olursanız olun çok fazla insana ulaşmanız gerekir. Bunu da uzun tanıtım yazılarıyla yapabilmeniz günümüz şartlarında çok zor. Çünkü insanlar artık okumak yerine izlemeyi tercih ediyorlar. Yazdıklarınız ne kadar yaratıcı olursa olsun videoyla desteklenmediği müddetçe ancak yazınızı okudukları kadar insanlara ulaşabilirsiniz. Fakat video tasarladığınız zaman dünyaya bile ulaşabilmeniz mümkündür.

Etkili Bir Video Nasıl Hazırlanır?

Profesyonel içerikler üretmek için video reklam hazırlama programları vardır. Video kurgulama konusunda bilgi sahibi kişiler işlerini profesyonel ve etkileyici yapabilmek için o tarz programları kullanırlar. Eğer kendi başınıza yapmak isterseniz programları kullanmakta güçlük çekebilirsiniz. Bundan dolayı işinde iyi, bilgili ve profesyonel kişilerden yardım almalısınız. Tanıtım videonuzun etkileyici olmasını istiyorsanız yeniliklere açık kişilerle iş birliği yapmalısınız. Gelişmelere ayak uyduran, insanların beklenti ve beğenilerini takip eden kişiler her zaman yaratıcılık konusunda şüphe bırakmayan kişilerdir. Bundan dolayı reklam hazırlatacağınız kişinin bilgisinden ve yaratıcılığından emin olmalısınız. Ne kadar çok kişinin beğenisini ve ilgisini kazanırsanız o kadar çok kişiye ulaşırsınız.

Video Reklam Hazırlama Ajansları

Video içeriği hazırlatmak istiyorsanız bir ajansla görüşebilirsiniz. Ajanslar sizin istek ve beklentilerinizi dikkatli dinleyip isteğinize göre içerik hazırlar. Eğer reklam hazırlatacağınız ajans bünyesinde yetenekli ve yaratıcı çalışanlar barındırıyorsa işiniz çok daha kolaydır. Video reklamları için anlaşacağınız ajansları çok dikkatli seçmelisiniz. Gerekirse önceki çalışmalarını inceleyip sorular sormalısınız. Sadece ajanslar video içeriği üretmezler. Aynı zamanda bu alanda freelance çalışan kişiler de vardır. Freelance çalışanlar arasında da gayet yetenekli ve yaratıcı kişiler vardır. Yapmanız gereken şey araştırmak ve çalışmayı düşündüğünüz kişilerin önceki çalışmalarına bakmaktır. Böylece hangi ajansın ya da kişinin daha iyi video içeriği tasarlayabileceğinizi de net şekilde anlayabilirsiniz.
Video Hazırlama alanında sen de iyiysen kayıt ol.
WhatsApp