Oto Döşeme

Arama sonuçlarına uygun ilan bulunamadı

Oto Döşeme


Genel itibariyle oto döşeme, araçların iç kısmında bulunan yerlere verilen isimdir. Oto döşeme; tavan döşeme, taban döşeme, kapı döşeme, koltuk döşeme, bagaj döşeme ve kaput altı izolasyon olarak ayrıştırılır. 
Oto döşeme firmaları araçların sarkmış tavanlarını sigara yanıklarına eskimiş veya yıpranmış tavan döşemelerini yeni kumaşlar ile kaplayarak temiz bir görünüme kavuşturur. 
Her işini riski olduğu gibi oto döşeme işinin de bazı riskleri vardır. Örneğin bir kapı döşemesi dağılmış ancak bakıldığında düzgün görünüyor olabilir. Bu döşeme sökülürken talaş parçalarından ibaret bir halde dağılabilir. 
Tavan döşeme sistemi hemen her araçta farklı şekillerde sökülür veya takılır. Tavan döşemesi sökülürken yapılan bir hata, plastik aksamları kırılmasına tutucuların yerinden çıkmasına neden olabilir. 
Bunlar büyük problemler meydana getirir. Bu nedenle her işi ustasına yaptırmakta fayda vardır. 
 

Oto Koltuk Döşeme


Geniş kapsamda oto koltuk döşeme sektöründe hizmet veren firmalar koltuk döşeme işlemlerinin yanı sıra tavan döşemesi sarkması tamiri kaplama ve sigara yanığı tamiri gibi hizmetler de sunar. 
Oto döşeme firmalarının en çok hizmet vermiş olduğu koltuk döşeme araç içinde sürekli kullanılan koltuklara yönelik yapılan bir yenileme işlemidir. 
Araç koltukları zamanla yıpranır, sigara yanığı oluşur, yabancı maddeler dökülür, konforunu kaybeder ya da emniyet kemeri çalışmaz hale gelir. Bunlar gibi daha birçok koltuk problemine oto koltuk döşeme firmaları çözüm üretir. 
 

Oto Koltuk Döşeme Fiyatları


Araç koltuklarınız yıpranmış ve görünüm olarak güzel durmuyorsa ve cebinizden bu durum için az miktarda bir para çıkararak bu durumdan kurtulmak istiyorsanız oto kılıf taktırmanız tavsiye edilir. 
Ancak uzun vadede rahat etmek isterseniz, gerekli işlemler sizin tarafınıza bildirilerek ve onay vermeniz durumunda oto koltuk döşeme işlemi yapılır. Oto koltuk döşemelerinde farklı kumaşlar kullanılarak işlem yapılır. 
Bunlarla birlikte; oto kumaş döşeme fiyatları koltuk döşemesinde kullanılan kumaş veya derinin türüne ve kalitesine bağlı olarak farklılık gösterir. 
 

Oto Tavan Döşeme


Geniş kapsamda oto tavan döşeme, her araçta yer alan aracın iç dizaynını tamamlamış ve araç içi renkleri ön plana çıkarmış olan genellikle gri tonlar ile kaplanmış nadiren siyah ya da istek üzerine farklı renklerde uygulanmış olan araç tavanında bulunan döşemedir. 
Tavan döşemesi genellikle herhangi bir zarar gelmediği sürece araç içinde en az dikkat çeken yerdir. Ancak pürüzsüz bir tavan döşemesinde küçük bir problem olsa bile sürekli olarak göze çarpar. 
Genellikle yanlış temizlik maddeleri kullanılması aracın sunroof akşamından su sızıntısı olması ya da nemli ortamlara maruz kalması gibi nedenler araç tavan döşemesinin kaplamasına zarar verir. 
Araç tavan döşemesinin sarkması ya da zarar görmesi halinde bu işi yapan firmalardan profesyonel yardım alınarak tavan döşemesinin yenilenmesi sağlanabilir. 
 

Oto Deri Döşeme


Kumaş ve suni deri olarak üretilmiş olan oto deri döşeme malzemelerinin, iki çeşidi vardır. Hem kumaş hem de suni deri malzemeler kullanılarak oto döşeme yapılabilir. Suni deri kullanılarak yapılmış olan oto döşeme soğuk ve sıcaklığı hissettirir. 
Ancak kumaş oto döşeme bunu hissettirmez. Suni deri oto döşemenin temizliğini yapmak çok kolay olur. Fakat kumaş malzeme ile yapılmış olan döşemenin temizliğini yapmak daha zordur. 
 

Oto Taban Döşeme


Genellikle oto taban döşeme işlemeye aracın tabanında açılmalar meydana geldiğinde veya aracın tabanına dökülen yabancı maddelerden dolayı yaptırılmak istenir. 
Aracınızın içini taban-tavan ya da koltuk döşeme yaptırmak istiyorsanız, sitemiz üzerinden bu işi yapan profesyonel firmalara kolaylıkla ulaşabilir fiyat teklifi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans