Apartman Temizliği

İşim Düştü'de Apartman Temizliği Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

Apartman Temizliği ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın Apartman Temizliği ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte Apartman Temizliği hizmetin yapılsın

Apartman ve Merdiven Temizlik Firmaları İlanlarıApartman ve merdiven temizliği ilanlarını tek bir adreste sizlere sunan İşim Düştü. Siz değerli ziyaretçilerine en ucuz ve en iyi apartman temizlik şirketlerini ekonomik fiyatları ile sunmakta olan bir servistir.

Onaylı ve kontrolden geçmiş bir çok uzman temizlik şirketlerini bünyesinde barındırarak sizlere hayal kırıklığı yaratmayacak hizmetler sunmaktadır.

Apartman ve merdiven temizleme şirketlerinin ilanları, yaşam veya çalışma alanlarınızı düzenli ve güvenli tutmak için ortak bir ihtiyacı paylaştığımızı sizlere göstermektedir.

Herhangi bir leke, hasar, dökülme veya kaçırılan her detaydan sizleri garanti ediyoruz. Tam şeffaflıkla, ne için ödediğinizi her zaman önceden bileceksiniz. Ekstra kötü süprizlerle karşılaşmayacaksınız. Apartman temizliğinde en iyi fiyatları ve ilanları sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

Türkiye genelinde, insanların yaklaşık %75'i apartman yaşamının çok yaygın olduğu kasaba ve şehirlerde yaşıyor. Pek çok insan apartman temizliği yardımı alırken, şirketlerde bu konuda çok yoğun bir rekabet içerisindedir. İsimdustu.com sizlere tek bir adreste aradığınız, apartman temizliği firmaları ve merdiven temizliği ilanlarını sunmaktadır.

Farklı hizmetler, profesyonel apartman temizlikçileri için bu ihtiyacın nasıl giderileceği konusunda çeşitli yollar sunar. Bazı apartman müteahhitleri bir pazarlama stratejisi olarak bir temizlik şirketi ile ortaklık kurmayı tercih ederken, diğerleri bir telefon numarasını duyurmak veya konut sakinlerini kiralamadan çekmek gibi alternatif pazarlama tekniklerini tercih etti.

Binalarda merdivenler genellikle bir evin en çok kullanılan ve kirlenene edilen bölümlerinden biridir. Sürekli olarak kullanılması sebebi ile çöp suları, toz, kir veya apartman içerisinde yiyecek içeçeklerin yerlere dökümesinden dolayı çabuk kirlenirler.

Büyük apartman ve site içerisinde bulunan 20+ den fazla daireli binalar haftada 2 kez temizlenmelidir. Daha az daire sayısına sahip 3 ile 10 daireli binalar haftada bir kez yıkanmalıdır. Merdiven temizlik şirketleri sizin taleplerinize göre işlem yapmaktadır. İster yıkama ister silme şeklinde hangisini isterseniz o şekilde bina temizliği yapılır.

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılır ?Merdivenleri temizlemek zor bir iştir, fakat profesyonel merdiven temizlik şirketleri bu konuda oldukça profesyonellerdir. Merdivenleri birer birer temizlemek için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır, bu da tüm süreci birlikte yapmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.

Merdivenlerinizi temizlerken yapmanız gereken ilk şey, onları nemli bir paspasla silmek. Bu, yalnızca 15 dakikanızı alacaktır çünkü çoğunlukla bol miktarda su ve sabun kullanarak merdivenlerin yüzeyini silmeyi içerir.

Apartmanınız da merdiven kenarlarını çevreleyen süpürgeliklerde biriken kir kolay ve basit yollarla tertemiz edilebilir. İşin uzmanı apartman ve merdiven temizlik firmaları sizlere iyi çözümler sağlayacaktır.


Apartman Temizliği Fiyatları
Apartman temizliği fiyatları, ayda kaç defa yapılacağına, apartmanın büyüklüğüne, temizlik için gerekli olan personel sayısına, temizlenecek alanın çeşidine ve kullanılan temizlik ürünlerine göre değişiklik gösterir.  Temizlik firmaları kendi fiyat politikalarını oluştururlar. Temizlik fiyatını değiştiren önemli etkenlerden birisi de apartmanın kat sayısıdır. Kat sayısı arttıkça temizlik süresi uzar ve fiyatların önemli ölçüde değişir. Detaylı ve özenli verilen temizlik hizmeti yüksek maliyetlerde olabilir. Apartman sakinlerinden toplanan aidatlar ile ödenir. Bu nedenle temizlik kalitesi ve dezenfeksiyon işlemi fiyattan daha ön planda tutulmalıdır.Hizmet Vermek İçin Bize Katıl