Android Yazılım

İşim Düştü'de Android Yazılım Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

Android Yazılım ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın Android Yazılım ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte Android Yazılım hizmetin yapılsın

Android Yazılım

Android yazılım günümüzde akıllı cep te3lfonlarında tabletlerde kullanılan bir tür işletim sistemidir. Google tarafından geliştirilip kullanıma sunulan Android yazılım açık kaynak kodlu bir platformdur. Milyonlarca kullanıcısı olduğundan dolayı işletim sistemlerinin en güçlüsüdür diye tabir edilmektedir. Linux iletişim sitemi çekirdeği ile tasarlanan android yazılımlar kullanıldığı cihaza kalite sağlamaktadır

Andorid Yazılımın Özellikleri

Neredeyse her yaştan insanı sahip olduğu akıllı cep telefonları ya da tablet bilgisayarların büyük bir bölümü android yazılım işletim sistemine sahiptir. Andorid yazılım işletim sistemine sahip olan cihazların en büyük avantajı ise pek çok uygulamayı ücretsiz indirebiliyor olmasıdır. Ayrıca Android işletim sistemlerin içerisinde günden güne kendini geliştirip geniş kullanıcı ağına sahip olmuştur. Ayrıca Android işletim sistemleri ile üretilen cep telefonları ve tablet bilgisayarlar isin kullanımı da son derece pratiktir. Android yazılımının beyni beş parçadan oluşuyor. En önemli parçası ise Linux ismi ile bilinen çekirdeğidir. Yani Android işletim sistemine sahip olan bir telefon ya da tablet bilgisayarın hafızası Linux tarafında korunup gizlenir. Diğer parçaları ile Android Runtime, uygulama çatısı, kütüphane ve uygulama katmanıdır.

Android Yazılımının Bilinmeyen Gizli Özellikleri

Günümüzde Android yazılımı ile üretilen binlerce cep telefonu ve tablet bilgisayarla bulunmaktadır. İşletim sistemleri arasında en yaygın kullanılan Andorid yazılımın özeliklerinin bir kısmı kullanıcılar tarafından maalesef bilinmiyor. İşte size Andoid yazılımı ve işletim sisteminin köşede gizli kalmış özellikleri…

  • Telefonumu Bul özelliği: bu özelliği sadece İOS İşletim sisteminde olduğunu zannediyor. Fakat telefonumu bul özelliği Andorid yazılımından da vardır.
  • Telefonu Ekrana Yansıtma Özelliği; aslında bu özelliği kullanıcıların kullanma olasılığı oldukça düşüktür. Fakat çok hoş ve yararlı bir özellik olduğunu da vurgulamadan geçemeyiz. Genelde Chromecast destekli televizyon ya da bilgisayarınızı varsa bu özelliği telefonunuzu ya da tabletinizi cihazda yayınlayabilirsiniz.
  • Cihazınıza Yer Açın; aslında Andorid yazılımı ve iletim sisteminin en müthiş özelliği cihazını
Bunların dışında Android yazılımı veri kullanımınızı sınırlar, acil durumlarda bilgilerinizi doldur, pil kullanımını özelleştirme, veri kullanımını sınırlama, gibi farklı özellikleri bulunmaktadır.

Android Yazılımı Kişisel Verileri de Korur

Cep telefonu kullanıcılarını en hassas davrandığı konulardan biri de kişisel verilerin korunması ve gizli tutulmasıdır. Dolayısı ile çok büyük bir kullanıcı kapasitesine sahip olan Android yazılımı kişisel verileri koruma özelliği le büyük ilgi görüşmüştür. Telefondaki şifreleme ayarları ile kişisel verilerinizi koruyabilirsiniz. Android Yazılım Android yazılımında güvenlik derecesi yükseltme ya da artırma iki aşamalı olarak da korunmaktadır. Ayrıca hesabınız korumak için cihazınızı fabrika ayarına geri dön özelliği ile de hesabınızı güvende tutabilirsiniz. Cihazdaki verileri silerek orak biraz karmakarışık gibi olsa da aslında çok basit işlemlerden oluşmaktadır.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans