Diyetisyen

Fiyat

İl

Diyetisyen Yorumları

Mutlu müşterilerimiz ile tanışın

İşimDüştü.com'dan Diyetisyen Hizmeti Alan Gerçek Kullanıcı Yorumlarını oku, kararını kolaylaştır!

 • Em**** Gu****

  Gamze Hanımla birkaç ay önce tanıştık o günden beri kendisinden diyet hizmeti alıyorum çok ilgili biri ve şuan koruma dönemine girdik şiddetle tavsiye ederim

 • Sı*** Se****

  Melisa hanımı bu site aracılığıyla buldum 1 ayda 4 kilo verdim ve tamamı yağdan online olarak gerçekten çok iyi bir süreçti tavsiye ederim

 • Ka** Tü*******

  Melisa Hanımın verdiği farklı tariflerle güzel bir süreç geçirdik güzel menüler oluşturdu kendisi bana aynı zamanda da detoks olarak verdiği mucize tarifler için kendisine teşekkür ederim

 • Se**** Se*****

  Yorumlara bakarak biraz tereddütle almıştım ama inanın güvenerek alabileceğiniz en iyi diyetisyen kendisine her yediğim şeyin fotoğrafını attım ve çok yardımcı oldu sağolsun.

 • Me**** E**

  Sporcu diyeti için bir liste hazırlamıştı melisa hanım hedeflediğim kas kilosuna ulaştım güzel bir süreçti teşekkürler

 • Fı*** Gü*****

  Emine Hanımla ilk tanışmamız bu site üzerinden oldu daha sonrasında her ay düzenli olarak kendisiyle görüşme sağladık sağlıklı bir şekilde kilo veriyorum

 • Re**** Te****

  Emine hanım gebelik sürecimde çok yardımcı oldu ve olmaya da devam ediyor bu süreçte kendisinden gizli hiç kaçamak yapmadım ve çok çok az kilo aldım

 • Az** Ay*****

  Ayda 3.5 kilo verdim ve hiç zorlanmadım bu kiloyu yağdan vermek beni mutlu etti sizlere de tavsiye ediyorum

 • Ta*** Yu****

  Güzel bir süreçti benim kaçamaklarıma rağmen kilo vermeyi başardım kaçamaklarınıza rağmen kilo vermek istiyorsanız emine hanımı seçebilirsiniz

İşim Düştü'de Diyetisyen Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

Diyetisyen ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın Diyetisyen ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte Diyetisyen hizmetin yapılsın

Diyetisyen İş İlanları

İnsanların sağlıklı yaşamasını destekleyen beslenme şeklini düzenleyen kişilere diyetisyen denir. Diyetisyenler üniversitenin 4 yıllık fakültelerinden mezun olmuş kişilerdir. Üniversitede beslenme ve diyetetik bölümünden mezun olmaları gerekmektedir. Diyetisyenin sağlamış olduğu beslenme şekli ile insanlar daha sağlıklı bir yaşam sürdürebiliyorlar. Diyetisyen, hayatını sağlıklı ve formda geçirmek isteyen kişilere ya da sağlık alanında belirli bir hedefe ulaşmayı amaçlayan kişilere profesyonel anlamda destek olan ve yol gösteren kişidir. Birçok insan kendi başına yardım almadan da çok kolay bir şekilde zayıflayabilir Ancak eğer bu konuda bir uzmandan destek almazsa verdiği kiloyu çok kısa bir süre zarfında geri alması muhtemel bir sonuçtur ve buna ek olarak bir dizi sağlık problemi ile karşı karşıya kalır.

Diyetisyen Randevu Alma

Diyetisyenlerden devlet hastanelerinde randevu alabildiğiniz gibi özel hastanelerden de randevu alabilirsiniz. Ayrıca kendi ofislerinde özel beslenme hizmeti sunan diyetisyen randevusu için de bu kişilerin doğrudan iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizi inceleyerek birçok diyetisyenin sunmuş olduğu programlar, iletişim numaraları ve danışmanlarının almış olduğu memnuniyetleri görebilirsiniz.

Diyetisyen Tavsiyeleri

Internet sitemizde birbirinden farklı ve başarılı diyetisyenlerin tavsiyelerine ulaşabilirsiniz. Diyetisyen tavsiyesi için internet sitemize yorum yapmış olan danışanları inceleyebilirsiniz. Ayrıca diyetisyenlerin mezun olmuş olduğu üniversiteler, sahip oldukları sertifikalar, tecrübeleri gibi birçok bilgiyi de yine sayfamızı inceleyerek görebilirsiniz. Sizin için en uygun olan diyetisyene diyetisyen tavsiyeleri bölümünü inceleyerek karar verebilirsiniz.

En İyi Diyetisyen

Birçok alanda olduğu gibi diyet alanında en iyi kişilerle çalışmak hepimizin hakkıdır. En iyi diyetisyen araştırmanız için sayfamızda bulunan yorumları ve diyetisyenlerin özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Diyetisyen Önerileri

Diyetisyen önerileri diyet uygulayanların başarılarının yanı sıra kişinin metabolizma yapısına göre de değişebilir. Herhangi bir hastalığa sahip olan kişilerin çalışmış oldukları diyetisyenlerden almış oldukları başarı ile sağlıklı bireylerin çalışmış oldukları diyetisyenlerden sağladığı başarı oranları birbirinden farklılık gösterecektir. Bu sebep ile diyetisyen arayışınızda dikkat etmeniz gereken en önemli kriter diyetisyenin alanında ne kadar başarılı bir kişi olduğunu incelemektir.

Diyetisyenler Nasıl Çalışır?

Diyetisyenlerin uyguladıkları programlar standart ve sabit gibi görünse de aslında her kişiye özel olarak çalışılmaktadır. Her hasta kendi vücut dengesine ve kitle yağ indeksine göre özel diyet listeleri ile diyetisyenden ayrılır. Diyetisyen ile geçen ilk muayenenin ardından gerekli tetkikler yaptırılır ve vücut bilgileri ile kilo artış hızı gibi durumlar göz önüne alınarak diyetisyenin özel program çıkartması sağlanır. Bundan sonraki süreçte hasta her attığı adımı hakkında diyetisyenine rapor sunar ve programa birebir uymakla zorunlu olur. Diyetisyenler zayıflama ve formda kalma işini yüksek başarı oranları ile hastalarına sunarlar.

Diyetisyenlerin Temel Görevleri Nelerdir?

Diyetisyenler programları çerçevesinde hizmet sundukları için sahip oldukları bazı görev ve sorumlulukları bulunan uzmanlardır.

 • Diyetisyenin temel görevi hastalarına temel beslenme gıdaları ve sağlıklı beslenme teknikleri hakkında danışmanlık yapmaktır..
 • Her hastaya özel olarak program uygularlar ve her hastanın sağlık için gerekli olan ihtiyaçlarından emin olmak zorundadırlar.
 • Hastalarının yeme düzenlerini etkileyen alışkanlıkların temel kaynağını bulmak ve bu kaynakları doğru yeme biçimine doğru yönlendirmekle görevlidirler.
 • Sağlıklı beslenme noktasında gerekli her türlü bilgiyi hastalar ile paylaşmak ve gerekli olduğu kadar spora yönlendirmekle de sorumludurlar.

Diyetisyenlerin Sahip Olması Gereken Nitelikler Nelerdir?

Bir diyetisyenin tam olarak istenilen başarıyı sunması için sahip olması gereken bir takım kriterler bulunur.

 • Bir diyetisyen aynı zamanda aktif bir dinleyici özelliğine de sahip olmalıdır.
 • Yüksek derece problem çözme yetisi bulunmalıdır.
 • Hastaları ve çalışan personelleri ile sağlıklı bir iletişim kurabilmelidir.
 • Yapılan birçok bilimsel çalışmayı kendince yorumlayabilmeli ve bunu hastaları üzerinde başarı ile uyarlayabilmelidir.
 • Eleştiri konusunda mantıklı yorumlar yapabilmelidir.
 • Kuvvetli derece empati özelliğine sahip olmalıdır.
 • Düşünme becerisini her hastasında etkin bir şekilde kullanabilmeli ve hastalarının davranışlarını olabildiğince dikkatli bir şekilde yorumlayabilmelidir.

Diyetisyen Ücretleri Ne Kadar?

Diyetisyen ücretleri tercih edilecek paket içeriğine göre değişiklik gösterir. Her hasta kendine uygun paketi tercih ettikten sonra ücreti hakkında bilgi sahibi olabilir . Aylık ve yıllık programlara göre belirlenen ücretler kapsamında belirlenen tarih kadar diyetisyen hizmeti almak mümkün olabilmektedir. Kişilere özel olarak hazırlanan diyetisyen paketleri ve beslenme içerikleri kapsamında hem sağlıklı bir yaşama adım atmak hem de fazla kilolardan kurtularak fit bir görünüme kavuşmak da mümkün olur.

Diyetisyen için talep oluşturan kullanıcılarımızın taleplerine gelen teklifleri ve detaylarını diyetisyen fiyatları sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl