Nişan Günlerinizde Bizimle Unutulmayacak Lezzetler

Nişan pastanızda sizinle karar verebileceğimiz tasarım pastalar hazırlayalım.

240,00

Doğum Günlerinizde Tadını Unutmayacağınız Lezzetler

Sizin belirlediğiniz veya birlikte karar verebileceğimiz modellerle en özel günlerinize eşlik ediyorum..

250,00

Sevgililer Gününüz Bizimle Daha Özel

Sevgililer gününde sevdiklerinize verebileceğiniz yenilebilir hediye.. İstediğiniz başka modellerle de çalışabiliriz.

240,00

Tam Kıvamında San Sebastian Pasta

Kıvamı kusursuz, tadı harika ve sunumu eşsiz pastalar için sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarım.

170,00

Mükemel Tadı ile Cheesecake

Vazgeçilmez tadı ve ağızda bıraktığı o eşsiz aroması ile karşı konulmaz cheesecakelerimi denemenizi tavsiye ederim.

170,00

Özel Günlerin Vazgeçilmezi Medovik Pasta

Kat kat sevimli görüntüsü ile gördüğünüz anda yeme hissi uyandıracak ve tasarımı görsel şölen sunacak medovik pastam ile tanışın.

200,00

Butik Pasta

Genelde butik pasta denildiği zaman, insanların aklına ilk olarak şeker hamurundan yapılan pastalar gelmektedir. Fakat butik pasta bu değildir. Butik pasta, tüm özel günlerde kullanılabilecek, özel davetiyelerde baş tacı olarak yer alan pastalardandır. Bu pastaların yapımı diğer pastalara nazaran daha zahmetlidir. Çünkü diğer pastalar, hazır bir şekilde bekletilebilirken butik pastalar anında özel olarak hazırlanıp satılmaktadır. Kişilerin siparişi üzerinde hazırlanabilen bir pasta çeşididir. Bu pastayı hazırlayıp bekletmek mümkün değildir. Butik pastanın hoş görüntüsü ve tasarımı, birçok kişinin tercih sebebi olmaktadır.

Butik Pasta Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tasarım ve lezzet olarak butik pastayı tercih edenlerin dikkat etmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar, daha kaliteli bir hizmet alınmasını sağlamaktadır. Bir butik pasta hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken durumlar, şu şekilde sıralanabilmektedir.

    Butik pastalar özel şefler tarafından, özenilerek hazırlanmaktadır. Bu duruma çok dikkat etmek gerekmektedir. Butik pasta içerisinde kullanılan yumurta malzemesinin beyazı ve sarısı ayrılırken çok dikkatli olunmalıdır. Eğer ki dikkat edilmeyip ölçü bozulursa pasta tamamen boşa gitmektedir. İstenilen figür ve tasarımlara çok iyi bir şekilde karar vermek gerekmektedir. Daha önce hazırlanan bir pasta modeli varsa, bunlar incelenilerek fikir edinilmelidir. Pasta içerisinde kullanılacak olan şeker hamurunun kaliteli olmasına dikkat edilmelidir.
Pastada kullanılacak olan renk tonlarına çok iyi bir şekilde karar vermek gerekmektedir

Butik Pastanın Diğer Pastalardan Farkı Nedir?

Butik pastaların diğer pastalardan daha farklı bir yerde bulunmaktadır. Butik pastalar herhangi bir katkı maddesi kullanılmadan hazırlanmaktadır. Katkı maddeleri maliyeti düşüreceği için tercih edilmektedir. Fakat bu durum butik pastalar için geçerli değildir. Butik pastalarda kullanılan malzemeler daha kalitelidir. Yiyen kişilerin damağında unutulmaz tatlar bırakmaktadır. Aynı lezzet sıradan pastalarda bulunamayabilir. Kişiye özel tasarımlarda şeker hamurları kullanıldığı için, seçimler çok iyi bir şekilde yapılmalıdır. Sıradan pastalarda keklerin kabarması için kullanılan ovaleks maddesine rastlamak mümkün değildir. Bu pastayı diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden birisi de budur.

Butik Pastalar Neden Pahalıdır?

Butik pastaların diğer pastalara nazaran biraz daha pahalıdır. Çünkü butik pasta yapmak daha zahmetlidir. Butik pasta önceden hazırlanamayacağı için, içerisinde hangi malzemelerin kullanılacağı ve ne kadar maliyetli tutacağı, sonradan öğrenilebilmektedir. Butik pastanın fiyatı ancak pasta tamamlandıktan sonra öğrenilebilmektedir. Özel günlerde tercih edilen pastaların fiyat açısından da müşteriyi tatmin etmesi gerekmektedir. Fakat yinede çok iyi bir araştırma yapmak gerekmektedir. Verilen para, içeriğinde kullanılan maddeye göre belki de o kadar pahalı olamayabilmektedir. Butik pastalar, unutulmaz tatlar sunduğu için, ortaya çıkacak fiyatlara da hazırlıklı olunmalıdır. Bu pasta  tercih edilecekse, hizmet doğru yerden ve kişilerden alınmalıdır. Alelade yapılan bir tercih, sonunda hüsrana uğranılmasına sebep olabilmektedir. Araştırmaların bu yönde yapılması çok önemlidir.

 
Butik Pasta alanında sen de iyiysen kayıt ol.
WhatsApp