Su Tesisatcısı

İşim Düştü'de Su Tesisatcısı Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

Su Tesisatcısı ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın Su Tesisatcısı ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte Su Tesisatcısı hizmetin yapılsın

Su Tesisatçısı

Su tesisatı; iş yerleri ya da evlerde bulunan kirli suların işlem görerek arıtılması temizlenip içilecek duruma gelmesi ve suların kullanıcılara aktarılmasın da kullanılan tüm malzeme, araç gereçleri içine alan boru ve diğer malzemeleri kapsayan tüm içeriklere verilmiş olan isimdir. Bu döngü de oluşabilecek herhangi bir problemde ilk başvurulan kişi ya da kişilere su tesisatçısı ya da sıhhi tesisatçı ismi verilmektedir. İş yerleri veya evinizde ortaya çıkabilecek herhangi sorun da sorun yaratan konuyu hemen bulup ona uygun çözümler üretebilen, ekipmanıyla profesyonel bir biçimde uygun yöntemler uygulayarak gideren kişilere tesisatçı denilmektedir.

Peki, Su Tesisatçıları Ne Hizmetler Sunar?

Hemen hemen her binanın ve yapının zaman ilerledikçe tesisat ile ilgili sorunları oluşmaktadır. Bu sorunların çözümünün yapılabilmesi için gerekli olan bilgili kişi yalızca Su tesisatçısı olmaktadır. Su tesisatçıları; iş yerleriniz de ya da evinizde yaşamakta olduğunuz tesisat sorunlarını tespit edip ona uygun çözümler bulmaya çalışır ve bu konular da profesyonel hizmet sunarlar. Bu konuları şu şekilde sıralamak mümkündür;

Tıkanık Olan Bölümü Açmak

Mutfakta bulunan Lavabolar, banyo da bulunan su giderleri ile klozetler ve tuvalet giderlerin de birçok kez tıkanıklarla karşılaşılır. Bu tıkanıklıklar genel de giderlere atılan çöp ya da tozların birikmesiyle oluşmaktadır. Eviniz de tıkanmış olan herhangi bir bölüm de evinizin hiçbir yerine zarar vermeden tamir eden tesisatçılar, tıkanıklıkları çözmenin yanı sıra sorunun neden kaynaklandığına dair bilgiler verip tekrar etmemesi konusun da uyarılar da bulunurlar. Tesisatçılar yapmış oldukları profesyonel ve son derece kullandıkları teknolojilerle hiç tıkanıklık yaşanmamış gibi hizmet sunarlar. Tıkanıklığı çözerken hiçbir yere zarar vermeden, kırmadan, kirletmeden çözümlerler.

Su Kaçağı Bulma

İnsanların birçoğu ev ya da iş yerlerinde yaşamış oldukları su kaçakları ve su sızıntılarının neden kaynaklandığını bilmez ve bununla alakalı hem maddi hem de manevi birçok sıkıntılar yaşamaktadırlar. Bu gibi sorunların çözümün de ilk aklımıza gelen kişiler su tesisatçısı olmaktadır. Su kaçağı probleminin neden ve nereden kaynaklandığını bulup bu sorunu yaşayan kişilere yardımcı olmaktadırlar. Son teknoloji olan kameralı su kaçağı ve ses cihazlarıyla su kaçağını bularak mağdur olan kişilere yardımcı olup maddi olarak yüksek faturalar ödenmesinin önüne geçip, manevi mağduriyeti de gidermiş olurlar.

Tesisatçılardan Alınan Genel Hizmetler

Su tesisatçılarından alınabilecek hizmetler konusunda en genellerinden bazıları tespitleri yapılmış olan ve arızası görülen boruların değişimi ile ilgilidir. Bu boruların değişim sebepleri ise genel olarak kırılmalar, eskimeler ve çatlamalar ile ilgili olmaktadır. Boru kırılmalarının sebebi genelde sıvanın yeterli seviyede yapılamamasından kaynaklı olabilmektedir. Çatlamalar da yine aynı sebepten kaynaklı olmaktadır.  Bu tip arızaların giderilmesinde başvuru yapacağınız su tesisatçılarının işinde uzman olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Eğer evinizde yaptırmayı düşündüğünüz su ile ilgili arızaların sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyorsanız bu önerileri mutlak surette göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl