Halı Yıkama

Fiyat

İl

Halı Türü

İşim Düştü'de Halı Yıkama Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

Halı Yıkama ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın Halı Yıkama ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte Halı Yıkama hizmetin yapılsın

Halı yıkama şirketlerimiz İstanbul, Bursa, Ankara, Adana, İzmir, Antalya ve Denizli gibi şehirlerimizde sizlere hizmet vermektedir. Türkiye'nin en iyi halı yıkama firmalarını bünyesinde bulunduran isimdustu.com aracılığı ile ucuz m2 fiyatları Halı yıkama satın alın. Sitemizden alacağınız hizmet ile size en yakın halı yıkama şirketimiz adresinize gelerek sizden halılarınızı alır ve hijyenik yıkama işlemini gerçekleştirerek adresinize geri teslim eder. 

Halı Yıkama ve Temizleme
 

Halı yıkama makinesi ile halıların etkili bir biçimde temizlenmesi için ilgili firmalar ile iletişim kurulmasının yanı sıra İşimDüştü platformu üzerinden birbirinden farklı firmalar arasında kıyaslama yaparak istenen ücret ve iş performansına dair seçim yapılabilmektedir.

Halı yıkama işlemleri profesyonel bir biçimde yapıldığında temizlik daha uzun süreli etkisini sürdüreceği için fiyat performansı bakımından da tercih edilebilir olmaktadır. Bu nedenle kişilerin kendi yaptıkları temizliğe göre daha iyi bir tercih olarak bilinmektedir.

Halı yıkama hizmeti almak isteyenlerin kendi halılarına en uygun yıkama performansı gösteren firmayı bulabilmeleri adına birden fazla halı yıkama firmasının özelliklerinin incelenmesi de daha avantajlı bir hizmet almayı sağlamaktadır.

Halı yıkama hizmetleri profesyonellik isteyen bir hizmet alanı olması nedeniyle kullanılan aparatlardan, personellerin alanında uzman olmasına kadar pek çok faktörün önemli olduğu bilinmekte ve firma tercihleri de başta halı yıkama makinesi olmak üzere bu niteliklere göre belirlenmektedir.

Hızlı ve Patik Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama hizmetleri, temizliğin hem derinlemesine hem de hızlı bir biçimde yapılmasını sağlayacağı için etkili bir hizmettir. Ev ve ofislerde kullanılan halıların düzenli temizliği yapılırken aynı zamanda yıpranmasının da önlenebilmesi için en profesyonel biçimde yıkama yapılmaktadır.
Halı yıkama fiyatları da sunulan bu faaliyetler üzerinden değişkenlik göstermektedir. Her firmanın kullanmış olduğu aparatlar farklı olduğu gibi hizmet kalitesinde de değişiklikler söz konusu olabilmektedir.

İşimDüştü sistemi üzerinden de farklı fiyatlar üzerinden hizmet vermekte olan halı yıkama firmalarına ulaşılması sağlanmakta ve bu sayede aynı hizmeti en ekonomik fiyatlar üzerinden almak mümkün olmaktadır.

Evlerde ya da ofislerde kullanılan halıların temizliğine yönelik hizmet alınırken aynı zamanda makine halısı ya da el halısı gibi özelliklerin de göz önünde bulundurulması gerekmektedir. El dokuması olan halıların daha hassas süreçlerle yıkanması gerekmektedir.

Güvenilir Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama hizmeti vermekte olan firmaların sunmuş oldukları hizmet kaliteleri, halıların türlerine uygun olan şekillerde yıkama işlemlerinin gerçekleşmesi olarak bilinmektedir. Yün halılarda ya da dokuma halılarda birbirinden farklı yıkama işlemi ile halılarda herhangi bir yıpranma söz konusu olmamaktadır.

Halı yıkama firmaları içerisinde en güvenilir olanların sunmuş olduğu hizmetleri müşterilere ulaştıran İşimDüştü, en güvenilir hizmete en kolay yoldan ulaşılmasını sağlamakta ve aynı zamanda farklı temizlik hizmetlerinin de aynı platform üzerinden alınmasını sağlamaktadır.

Halı yıkama işlemlerinde özellikle kaliteli olarak bilinen ipek dokuma halıların tıpkı elde yıkama gibi oldukça hassas bir biçimde temizlenmesini sağlayan bu yıkama aparatları sayesinde herhangi bir değişiklik olmadan temizleme işlemleri tamamlanabilmektedir.

Halı Yıkamada Doğru Firma Tercihleri

Halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerin firma tercihi yaparken öncelikli olarak kendi ihtiyaçları üzerinden seçim yapmaları gerekmektedir. Her firma, sunmuş olduğu olanaklar ile farklı hizmet kaliteleri içermekte ve müşteri potansiyeline yönelik hizmet vermektedir.

Halı yıkama firmaları tarafından sunulmakta olan hizmet farklılıkları aynı zamanda hizmet ücretlerini de belirlemektedir. Bu nedenle fiyat performansları üzerinden hizmet kalitesinin de belirlenmesi mümkün olmaktadır.

Firma tercihi yapmadan önce firmanın sunmuş olduğu hizmetlerinin iyi bir biçimde incelenmesi gerekmektedir. Hangi tip halıların yıkama işlemlerinin yapıldığının belirlenmesi, doğru firma tercihinin yapılabilmesi açısından önemli olmaktadır.

Profesyonel Halı Yıkama Firmaları

Profesyonel hizmet veren halı yıkama firmalarının sunmuş oldukları bu hizmetleri hem etkili temizleme aparatları ile hem de alanında uzman personeller ile sağlamaktadırlar. Bu hizmetler verilirken aynı zamanda etkili bir biçimde müşterilere ulaştırılması da önemli olmaktadır.

Halı yıkama hizmetleri bünyesinde belirli şartlarla koltuk ya da yatak yıkama hizmetleri de verilebilmektedir. Tüm bu hizmetler ise firmaların hizmet ağları kapsamında değişkenlik göstermekte olup bilgi alınması gerekmektedir.

İşimDüştü üzerinden halı yıkamadan koltuk yıkamaya kadar pek çok alanda verilmekte olan hizmetlerin karşılaştırmasının yapılması sağlanmakta ve istenen hizmetin hızlı bir biçimde alınmasına destek olunmaktadır.

Profesyonel bir hizmet almak isteyenlerin de bu firmalardan herhangi birisini seçtikten sonra sistem üzerinden hızlı bir biçimde iletişime geçmeleri mümkün olmaktadır. Bu sayede halıların belirtilen adreslerden alınması ve teslim edilmesi en kısa sürede gerçekleşmektedir.

Halı yıkama fırçası ya da aparatı gibi bilgilerin de sunulduğu bazı firmaların halı özellikleri bağlamında tercih edilmesi mümkün olmaktadır. Bu nedenle ipek ya da el dokuması gibi özel halısı bulunanların bu özellikleri dikkate alarak halı yıkama hizmetleri almaları önemlidir.

Halı Yıkama Nedir?

Herkesin evinde kendi özelliklerine uygun nitelikleri içeren halıları bulunmaktadır. Tüylü halılar, Shaggy halılar, antibakteriyel halılar, el dokuması halılar, makine halıları, hayvan derisi ve tüyü özelliğinde bulunan halılar gibi, halıları farklı kategorilere ayırmak mümkündür. Evimizin dekorasyonuna uygun şekilde ve mobilyalara göre dizayn edilmiş bu halılar yaşam alanlarımızda büyük yer kaplayan hem işlevsel hem de estetik özelliği bulunan nesnelerdir. Ancak bu nesneler zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak kirlenir. Kirlenen, tozlanan, rengi değişen, bir şey dökülen veya lekelenen halıların eski haline gelebilmesi için halı yıkama işlemi yapılmaktadır.

Halı yıkama işlemi özellikle profesyonellik sağlaması açısından halı yıkama firmaları tarafından yürütülmektedir. Halı yıkama firmalarında halının türü e ve özelliğine göre halı yıkama şampuanı, leke çıkarma ilacı ve halının türüne göre makine ayarı yapılarak yıkama özelliği bulunmaktadır. Halı yıkama işlemlerinin bu kadar çok rağbet görmesi ve neredeyse her mahalleye açılması, sektörün oldukça büyük ihtiyacının olmasından kaynaklıdır. Halı yıkama işlemi için firmalara yönelim sağlamak Türk toplumu olarak yaşam alanlarımızın daha ferah ve daha temiz olması içindir.

Türk toplumu olarak temizlik bizim kültürümüzde vardır. Bizler evlere ayakkabı ile girmeyen bir nesiliz. Bunun akabinde bizim kültürümüzde, annelerimizin ve anneannelerimizin her bayram öncesinde, Anneler günü, babalar günü vb. özel gün öncesinde halıları temiz olsun diye yıkatma kültürü bulunur. Bu gibi özel günler özellikle bayram öncesi siparişlere yetişebilmek oldukça imkansız bir hale gelmektedir. Bu denli rağbet olan bir sektörde de halı yıkama işlemi için en kaliteli firmayı bulmak ayrı bir maharet gerektirir.

Halı Yıkama İşini Kişiler Kendisi Yapabilir mi?

Halı yıkama işi çok zorlu bir süreç değildir. 90 lı yıllarda çocukluğunuzu geçirmişseniz o dönemde, balkonlarda, damlarda, apartman önlerinde hortumu açarak bol su ve deterjan ile halı yıkayan annelerimizi, komşularımızı hatırlarsınız. Bu dönemin çocukları olarak bizler gelişen teknolojik aletler ile birlikte evlerimizde halı yıkama makineleri ve elektrik süpürgesi, halı yıkama bir arada formda makineler, buhar makineleri ile temizlik gibi imkanlardan yararlanmaktayız. Ancak bu teknolojik aletlerin hem pahalı olması hem de herkesin evinde bulunmaması nedeni ile eski usul halı yıkama yöntemlerine her zaman ihtiyaç bulunmaktadır. Ayrıca evlerde kullanılan halı yıkama formundaki makinelerin halıların tüyü dokusuna sık kullanım ile zarar verdiği de kanıtlanmıştır.

Bu gibi olumsuz durumlardan korunmanın tek amacı ise firmalara halı yıkama için başvurmak olmalıdır. Çünkü bin bir zahmetler ile emek verip aldığımız halıların ancak bir halı yıkama firması tarafından yıkanması o halıya zarar vermez. Halı yıkama firmaları halıların dokusuna ve türüne göre makine ayarı yapar. Bu sayede makine işli halıların yıkma şekli ayrı, el dokuma halıların yıkama şekli ayrı olmaktadır.

Halı yıkama işini kişiler kendi başlarına her türlü yapsalar da halı yıkama firmalarına vermek hem zamandan, hem parasal açıdan kişilere tasarruf sağladığı için bu alana yönelinmesi daha uygun olacaktır

Halı Yıkama İşini Firmaya Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Halı yıkama işlemlerini evde yıkmamanın yanında halı yıkama firmalarına yaptırmanın daha büyük kolaylıkları ve avantajları bulunmaktadır. Bu avantajları aşağıda bulabilirsiniz. 
Halı yıkama işlerini firmaya vermeniz sizin emek harcamanızın önüne geçerek yorulmanızı önler. Zamandan tasarruf yapmanızı sağlar. Su tasarrufu yapmanızı sağlar. 
Halı yıkama işi için firma ile çalışmak evdeki bütün halıları tolu vermeniz halinde indirimli olarak halı yıkama işlemi yapılmasına yardımcı olur. 
Evde kullanılan halı yıkama yöntemleri makine halılarının tüy dokularına zarar verir. El dokuma halılarını ise ne yazık ki esnetir ve sünmesine yol açar. Bu gibi nedenler ön plana alındığı zaman dikkat edilmesi gereken en önemli özellik ise, halı yıkama firmalarının makine halıları için ayrı, el dokuma halıları için ayrı ilaç kullanmasıdır. Bu sayede halının türüne göre yıkama yapılır. Halı tüyü dökülmesi, halının sünmesi ya da yıpranması söz konusu olamaz.

Her leke ev yıkamalarında çıkmaz. Özellikle evinizde evcil hayvan ya da bebek var ise hijyene daha çok dikkat etmeniz gerekir. Lekelerin çıkarılması için her lekeye özel leke çıkarıcı formülleri ancak halı yıkama firmaları ile temin edebilirsiniz. 
Halı yıkama firmaları ile çalışmanın avantajı oldukça büyüktür. Sizler de halı yıkama alanında profesyonel bir destek arıyorsanız, sitemizden yararlanarak her zaman kendi bütçenize ve taleplerinize uygun halı yıkama şirketini kolaylıkla bulabilirsiniz.

15.00₺

Adana
Merhaba Adana-Çukurova bölgesinde evim. Halılarımı yıkatmak istiyorum. 5 makina halım var metrekare fiyatı nedir?
 • Evet, evden alınıp eve bırakılacak:
 • Halı Türü:
 • Kaç m2 Halı yıkanacak?:
 • Kaç mt2?:

20.00₺

İstanbul
El dokuma halılarımı yıkatmak istiyorum birinde çay lekesi var metrekare fiyatı nedir?
 • Evet, evden alınıp eve bırakılacak:
 • Halı Türü:
 • Kaç m2 Halı yıkanacak?:
 • Kaç mt2?:

17.00₺

İzmir
İzmir Bornovadayım evden alınıp eve bırakılacak şekilde halılarımı yıkatmak istiyorum.Step halı metrekare fiyatı nedir
 • Evet, evden alınıp eve bırakılacak:
 • Halı Türü:
 • Kaç m2 Halı yıkanacak?:
 • Kaç mt2?:

22.00₺

Ankara
Doğal iplik halılarım var çok dikkatli bir şekilde yıkanmasını istiyorum metrekare fiyatı nedir?
 • Evet, evden alınıp eve bırakılacak:
 • Halı Türü:
 • Kaç m2 Halı yıkanacak?:
 • Kaç mt2?:

18.00₺

Ankara
Patchwork halıların metrekare fiyatını öğrenebilir miyim? Ankara sincandan alınacak
 • Evet, evden alınıp eve bırakılacak:
 • Halı Türü:
 • Kaç m2 Halı yıkanacak?:
 • Kaç mt2?:

16.00₺

Adana
Merhaba 5 adet shaggy halım 2 adet el dokuma halım var metrekare fiyatları nedir?
 • Evet, evden alınıp eve bırakılacak:
 • Halı Türü:
 • Kaç m2 Halı yıkanacak?:
 • Kaç mt2?:
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans