Dudak Renklendirme Uygulaması

Dudak renklendirme uygulamasıyla dudaklarınız daha dolgun görünecek ve kalıcı renklendirme yapılacaktır.

900,00

Dipliner Uygulaması

Günlük hayatınızı kolaylaştıracak kalıcı dipliner uygulaması yapılır.

600,00

Microblading ve Dudak Renklendirmesi

Microblading ve dudak renklendirme işleminizi gerçekleştiririz.

1.300,00

Protez Tırnak Uygulaması

Protez tırnak sayesinde parmaklarınız daha hoş gözükecek.

220,00

Kalıcı Oje Uygulaması

Kalıcı oje sayesinde tırnaklarınız istediğiniz renk ve nail artla güzelleşsin.

60,00

Kirpik Lifting Uygulaması

Kirpik liftingi sayesinde kirpikleriniz zarar görmeden doğal uzunluğa ve gürleşmeye sahip olacaktır.

150,00

Canlı ve Hacimli Kirpikler için KirpikLifting

Cansız görünen ve hacmini kaybetmiş kirpiklerinizi keratin bakımı vitamin uygulamaları ve lifting işlemi ile ideal görüntüsüne kavuşturuyorum.

300,00

Çekici Bakışlar Yaratan Dipliner ve Eyeliner

Sizde hafbuğulu bakışlara sahip olmak doğal ve etkileyici görünmek isterseniz birlikte teninize uygun rengi seçip işleme başlayalım

800,00

Dudak Renklendirme İşlemi ile Çekici Dudaklar

Zamanla oluşacak pigment kayıplarıyla belirgin olmayan dudak çizgilerine son veriyor dudağınızı gençleştirirken olması gereken formuna kavuşturuyorum.

800,00

Pudralama Kıl Tekniği Doğal Görünümlü Kaşlar

Pudralama kıl tekniği uygulamamı alerji yapmayan bitkisel içeriklerle hazırladığım kalıcı makyaj boyalarımla size kusursuz görünen kaşlar tasarlıyorum.

800,00

Microblading 3D Kıl Tekniği ile Kaş

Kalıcı makyaj da 5 yıllık tecrübemle gerçek kaş görünümüne en yakın Microblading 3D kıl tekniği ile harikalar yaratıyorum.

900,00

Makyöz

Son dönemlerin en trend mesleklerinden biri makyözlüktür. Fakat pek çok insanın aklında makyöz ne iş yapar sorusu vardır. Makyöz mesleğini en açık ve en kısa şekilde ifade etmek istersek bu makyaj sanatçısı ifadesi olur. Makyözler çeşitli kuaför ve makyaj salonlarında makyaj yapan profesyonel kişilerdir. Pek çok makyaj alanında kendini geliştirmiş makyözler bu işin okulunu da okumaktadır. Kadınların sürekli ziyaret ettiği kuaförlerin olmazsa olmazlarından biri elbette makyözlerdir. Özel günlerde, düğünlerde ya da partilerde makyözlerden yardım alınır.

Makyöz Kimdir?

Makyaj yapan profesyonel kişilere makyöz denir. Makyözler makyaj hakkında pek çok eğitim alıp makyözlük mesleğine başlamışlardır. Cildin kusurlarının en profesyonel şekilde kapatmayı sağlarlar.  Aynı zamanda cilt alt tonuna ve yüzün yapısına ya da şekline bağlı olarak makyaj tarzını belirlerler. Kadınların yaptığı fakat profesyonel şekilde yapamadığı makyajları makyözler yapabilmektedir. Makyözler çoğunlukla düğün, nişan, doğum günü ya da kına gibi özel günlerde yapılacak özel makyajlarda makyajlara çok büyük ihtiyaç duyulur. Oldukça ince çalışan ve her ayrıntıya dikkat edilen işler yapılmaktadır. Makyöz kişiler genellikle el becerisi olan kişilerdir.

Makyöz Ne İş Yapar?

Kişilerin cilt kusurlarını kapatan, yüz tipine uygun makyajı yapan ve renk uyumunu sağlayan kişilere makyöz denir. Makyözler pek çok yerde çalışabilmektedir. Dizi setlerinde mutlaka bir kuaför ve bir makyöz bulunmaktadır. Aynı zamanda televizyon programları setinde ve tiyatrolarda da mutlaka bir kuaför ve makyöz bulunur. Güzellik salonu ve kuaförlerde de mutlaka bir makyöz bulunmaktadır. El yeteneği bulunan ve bu işi gerçekten seven kişiler makyöz sanatçısı olma konusunda oldukça ön planda olurlar. Son derece önemli bir meslek koludur. Özellikle kadınların işini çok rahatlatan bir meslek grubudur.

Nasıl Makyöz Olunur?

Son dönemlerde çok trend olan makyöz sanatçıları pek çok eğitim sonucu bu mesleği yapmaya başlamaktadır. Profesyonel makyajlar yapmak tabi ki eğitim almadan mümkün değildir. Bu eğitimlerde her yüz tipine uygun makyajları, özel gecelerde tercih edilmesi uygun olan makyajları ve cilt alt tonuna uygun renk seçimleri gibi bilgileri öğrenirler ve pratikler yaparlar. Makyöz sanatçısı olmak isteyen kişilerin mutlaka bu konuda profesyonel bir eğitim alması gerekir. Kozmetik ürünleri, yüz tipleri, cilt tipleri gibi konularda eğitim verirler. Eğitim oldukça uzun süreli ve meşakkatli olsa da mesleğe atıldığında oldukça iyi bir çalışma alanı bulurlar.

Makyöz Sanatçısı Olmak İçin Hangi Bölüm Okunmalı?

Makyöz sanatçısı olmak isteyen kişilerin herhangi bir bölüm okumaya gerek yoktur. Fakat eğitim almak şarttır. Bunun için de belli başlı kuaförlük kursları, güzellik kursları, güzellik terapisi, medya makyajı ve tiyatro makyajı gibi kurslarda eğitim almak mümkündür. Eğitim ve farklı bakış açıları kazanmak adına yurt dışı seyahatleri de yapmak mümkündür. Makyözlük eğitimi almak isteyen kişiler için pek çok alternatif bulunmaktadır.

 
Makyöz alanında sen de iyiysen kayıt ol.
WhatsApp