Baby Shower

Fiyat

Arama sonuçlarına uygun ilan bulunamadı

Baby Shower Nedir?

Son dönemlerin büyük trendlerinden olan Baby Shower doğuma kısa bir süre kala yapılır. Bu organizasyonun temel amacı aile ve arkadaşların anne adayı maddi ya da manevi bir şekilde destek olmasını sağlamaktır. Bu uygulama yurt dışına ait bir uygulamadır. Kendi bebek adetlerimiz bulunurken yurt dışından bunun gibi organizasyonların yapılması bazı insanların tepki göstermesini sağlamaktadır. Fakat tepki gösteren kesim oldukça küçük bir kesimdir. Bu organizasyonu beğenen ve yapan kişiler karşı çıkanlardan çok daha fazladır. Her geçen zamanda insanların yaşam tarzları ve alışkanlıkları değişmektedir. Günümüzün yaşam tarzı ve alışkanlıklarına oldukça uygun bir organizasyondur. Ülkemizde yapılan Baby Shower organizasyonları daha çok eski adetlerimiz ile harmanlanmış şekilde olmaktadır. Bu şekli oldukça sevimli ve davetliler tarafından sevilen bir organizasyon olmuştur. Klasik Baby Showerlardan çok saha keyifli bir vakit geçirmek mümkündür.

Baby Shower Organizasyonu

Son dönemlerde herkesin dilinde olan Baby Shower adeta moda oldu denebilir. Çoğu annenin yaptığı bu organizyazsonu özetle bebek kutlaması şeklinde ifade etmek mümkündür. Bu organizasyonda bebekle ilgili süslemeler ve ikramlar hazırlanır. Akraba ve arkadaşlar davet edilir. Geçmişte buna benzer organizasyonlar bulunmazken günümüzde neredeyse her annenin yaptığı organizasyonlardan biridir. Baby Shower organizasyonları yapan organizasyon şirketleri bulunurken anneler kendileri de bu işi üstlenebilmektedir.

Baby Shower Neden Yapılır?

Bu organizasyonun yapılmasının iki temel sebebi bulunmaktadır. Baby Shower sebeplerinden birisi doğumun yaklaşması ile birlikte annenin stresinin azaltmak istenmesidir. Aile ve arkadaşların toplandığı bu eğlenceli organizasyonda anneye maddi ve manevi büyük bir katkı sağlanır. Bu sebeple annenin doğum stresi en aza iner ve keyifli vakit geçirmek doğum sırasında da rahat olmasını sağlar. Baby Showerın bir diğer sebebi ise anne ve baba adaylarının hamilelik ile birlikte artan harcamalarına destek olmaktır. Temelde bir parti gibi görünse de işin özü maddi ve manevi destek sağlamaktır. Oldukça eğlenceli ve anne baba adaylarına destek olan bir organizasyondur. Günümüzde aileler bu organizasyonu sıklıkla tercih eder. Aile üyelerinin de çok sevdiği bir organizasyondur. Birbirinden güzel süslemeler ile keyifli ve sıcak bir ortam oluşturmak mümkündür. 

Kim Baby Shower Düzenler?

Baby Shower partisini parti organizasyoncuları düzenlemektedir. Aynı zamanda anne, annenin en yakın arkadaşları ya da aile üyeleri düzenlemektedir. Anneler genelde organizasyon şirketlerini tercih etmeyip aile üyeleri ya da yakın arkadaşlarının yaptığı organizasyonları tercih eder. Annede çoğu işte aktif durumdadır. Hediye listeleri, davetli listeleri ve davetiyeleri genellikle anne oluşturmaktadır. Düğünlerdeki nedimeler ile Baby Shower ı düzenleyen yakın arkadaşları aynı safta düşünmek mümkündür. Genelde Baby Shower organizasyonlarını arkadaş, aile ve organizasyon şirketlerinden ziyade anneler yapmaktır. Her şeyi kendi zevkleri ve isteklerine göre organize ederler. Annelerin düzenlediği Baby Showerlar genellikle daha eğlenceli ve daha samimi olmaktadır.

   

5,500.00₺

İzmir
Merhaba 1 hafta sonra baby shower partisi yapacağım çok güzel ve kusursuz organizasyon istiyorum fiyatı öğrenebilir miyim?
  • Kaç davetli olacak?:35

5,000.00₺

İzmir
İzmir Karşıyakadan baby shower organiyazsonu için yazıyorum fiyat nedir?
  • Kaç davetli olacak?:40

4,000.00₺

Ankara
Ankara Mamak bölgesinde 35 kişinin katılacağı güzel tatlı bir baby shower istiyorum ortalama fiyat nedir?
  • Kaç davetli olacak?:35

4,500.00₺

Bursa
25 kişilik baby shower partisi istiyorum çok güzel olmasını istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • Kaç davetli olacak?:25

4,000.00₺

İstanbul
İstanbul Beylikdüzünde 30 kişilik baby shower düzenlenmesini istiyorum fiyat nedir?
  • Kaç davetli olacak?:30

2,500.00₺

Adana
Adana- Çukurovada baby shower partisi vereceğim 20 kişilik fiyat nedir?
  • Kaç davetli olacak?:20
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans