Baby Shower

Fiyat

İl

Fiyat

İşim Düştü'de Baby Shower Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

Baby Shower ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın Baby Shower ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte Baby Shower hizmetin yapılsın

Baby Shower Nedir?

Son dönemlerin büyük trendlerinden olan Baby Shower doğuma kısa bir süre kala yapılır. Bu organizasyonun temel amacı aile ve arkadaşların anne adayı maddi ya da manevi bir şekilde destek olmasını sağlamaktır. Bu uygulama yurt dışına ait bir uygulamadır. Kendi bebek adetlerimiz bulunurken yurt dışından bunun gibi organizasyonların yapılması bazı insanların tepki göstermesini sağlamaktadır. Fakat tepki gösteren kesim oldukça küçük bir kesimdir. Bu organizasyonu beğenen ve yapan kişiler karşı çıkanlardan çok daha fazladır. Her geçen zamanda insanların yaşam tarzları ve alışkanlıkları değişmektedir. Günümüzün yaşam tarzı ve alışkanlıklarına oldukça uygun bir organizasyondur. Ülkemizde yapılan Baby Shower organizasyonları daha çok eski adetlerimiz ile harmanlanmış şekilde olmaktadır. Bu şekli oldukça sevimli ve davetliler tarafından sevilen bir organizasyon olmuştur. Klasik Baby Showerlardan çok saha keyifli bir vakit geçirmek mümkündür.

Baby Shower Organizasyonu

Son dönemlerde herkesin dilinde olan Baby Shower adeta moda oldu denebilir. Çoğu annenin yaptığı bu organizyazsonu özetle bebek kutlaması şeklinde ifade etmek mümkündür. Bu organizasyonda bebekle ilgili süslemeler ve ikramlar hazırlanır. Akraba ve arkadaşlar davet edilir. Geçmişte buna benzer organizasyonlar bulunmazken günümüzde neredeyse her annenin yaptığı organizasyonlardan biridir. Baby Shower organizasyonları yapan organizasyon şirketleri bulunurken anneler kendileri de bu işi üstlenebilmektedir.

Baby Shower Neden Yapılır?

Bu organizasyonun yapılmasının iki temel sebebi bulunmaktadır. Baby Shower sebeplerinden birisi doğumun yaklaşması ile birlikte annenin stresinin azaltmak istenmesidir. Aile ve arkadaşların toplandığı bu eğlenceli organizasyonda anneye maddi ve manevi büyük bir katkı sağlanır. Bu sebeple annenin doğum stresi en aza iner ve keyifli vakit geçirmek doğum sırasında da rahat olmasını sağlar. Baby Showerın bir diğer sebebi ise anne ve baba adaylarının hamilelik ile birlikte artan harcamalarına destek olmaktır. Temelde bir parti gibi görünse de işin özü maddi ve manevi destek sağlamaktır. Oldukça eğlenceli ve anne baba adaylarına destek olan bir organizasyondur. Günümüzde aileler bu organizasyonu sıklıkla tercih eder. Aile üyelerinin de çok sevdiği bir organizasyondur. Birbirinden güzel süslemeler ile keyifli ve sıcak bir ortam oluşturmak mümkündür. 

Kim Baby Shower Düzenler?

Baby Shower partisini parti organizasyoncuları düzenlemektedir. Aynı zamanda anne, annenin en yakın arkadaşları ya da aile üyeleri düzenlemektedir. Anneler genelde organizasyon şirketlerini tercih etmeyip aile üyeleri ya da yakın arkadaşlarının yaptığı organizasyonları tercih eder. Annede çoğu işte aktif durumdadır. Hediye listeleri, davetli listeleri ve davetiyeleri genellikle anne oluşturmaktadır. Düğünlerdeki nedimeler ile Baby Shower ı düzenleyen yakın arkadaşları aynı safta düşünmek mümkündür. Genelde Baby Shower organizasyonlarını arkadaş, aile ve organizasyon şirketlerinden ziyade anneler yapmaktır. Her şeyi kendi zevkleri ve isteklerine göre organize ederler. Annelerin düzenlediği Baby Showerlar genellikle daha eğlenceli ve daha samimi olmaktadır.

   
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl