Ankara İlköğretim Düzeyi Dersler Hizmeti Veren En iyi 24 Firma

Ankara İlköğretim Düzeyi Dersler hizmeti veren en iyi firmalar, en uygun fiyatlarla isimdustu.com da. Ankara İlköğretim Düzeyi Dersler konusundaki tüm firmalardan teklifleri topla, hangisiyle çalışacağına sen karar ver.

Ankara İlköğretim Düzeyi Dersler hizmeti için En İyi İlköğretim Düzeyi Dersler hizmet verenleri bulabilir, bu firmalardan teklifler alabilir, fiyatları karşılaştırıp ihtiyacınıza en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Eğer siz de İlköğretim Düzeyi Dersler hizmeti vermekteyseniz bu kategorimizde hizmet veren profili oluşturup insanların ihtiyaçlarına cevap verebilirsiniz.

img

Zafer Ratla

2012 yılından beri özel ders veriyorum. İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversiteye Hazırlık öğrencileri için uygun fiyatlarla Fizik, Matematik, Kimya, Biyoloji dersleri veriyorum.Özel ders dışında da verdiğim hizmetler bulunmaktadır.
img

Meryem ÖZDEMİR, Türkçe ve Edebiyat

Sınavlara hazırlık ve takviye. Türkçe ve Edebiyat derslerini halihazırda vermekteyim. 3.sınıftqn 12.dınıfa kadar her düzeyde derse giriyorum. Bazıları birebir bazıları ise grup şeklinde oluyor. Çalıştığım kurumdan arta kalan zamanları yine öğrenciler
img

Nazire Barlas, Ozel ders

Ilkogretim ogrencilerine ders vererek odevlerinde yardimci olabilirim.
img

Zahide Çam, Uygun Fiyatlı Özel Ders

Başta Yalnız Dergi olmak üzere çeşitli dergilerde ve blog sayfalarında yazarlık yaptım. İlköğretim düzeyi özel ders veriyorum.
img

Bilal Emre GÖZET, İngilizce Dersi ve Çeviri Hizmeti

Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced (İlkokul-ortaokul-lise-üniversite) seviyede ingilizce dersi verilir, İlkokul-ortaokul-lise düzeyinde tarih edebiyat ve matematik desi verilir. Profesyonel çeviri yapılır.

Talebini Oluştur

İhtiyacın olan talebi bir kaç kısa soruda oluştur.

Teklifleri Topla

Talep ettiğin iş ile ilgili teklifleri topla.

Hizmet Al

Profilini ve daha önce yaptığı işleri inceleyerek ustanızı seçin.

Sosyal Medya

    facebook twitter google plus instagram