Ev İlaçlama

Fiyat

İl

Metrekare Seçimi

Haşere

Etki Alanı

Etki Süresi

İşim Düştü'de Ev İlaçlama Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

Ev İlaçlama ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın Ev İlaçlama ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte Ev İlaçlama hizmetin yapılsın

Evde İlaçlama Nasıl Yapılır?

 Pestisit türüne, böcek veya kemirgen yoğunluğuna bağlı olarak;

 1.) Püskürtme sıvıları (kokulu – kokusuz),

 2.) ULV yöntemi ile ilaçlama,

 3.) Jel püskürtme,

 4.) Fare istasyonu

 yöntemlerle yapılır.  Ayrıca tüm türlere etki edecek şekilde “Genel Koruma Amaçlı İlaçlama” uygulanması da mümkündür. İşimDüştü'de ki uzmanlarının kullandığı tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olup sizin ve çocuklarınızın sağlığına hiçbir zararı yoktur.

 Püskürtme Sıvıları (Kokulu)

 Kokulu püskürtme;  Böcek türlerinin bol olduğu yerlerde yapılmalıdır.  Bu yöntem sonucunda kısa sürede koku ilaçlaması zararlıları etkilemeye başlar.  Kokulu ilaçlar uygulandıktan sonra alan 2 saat kapatılmalı ve 30-45 dakika havalandırıldıktan sonra kullanılmalıdır.  İlaçlama yapılacak alandan açılmış yemekler ve yiyecekler çıkarılmalı ve ağızları kapatılmalı veya buzdolabında saklanmalıdır.

 Püskürtme Sıvıları (Kokusuz)

Kokusuz sprey;  Sıvı pompası ile uygulanır, kokusuz sprey uygulanan bölgeden ayrılmaya gerek yoktur.  Kokusuz ilaçlama, yiyecek ve maruz kalan yiyecekler ilaçlama yapılacak alandan uzaklaştırılmalı ve ağzı kapatılmalı veya buzdolabına konulmalıdır.

 ULV Cihazı ile Püskürtme Yöntemi

 U.L.V (Ultra Düşük Hacim), son derece ince bir püskürtme tekniği ile yapılan bir sisleme işlemidir.  Gözün göremediği böcek ve mikroorganizmaları yok etmenin en etkili yollarından biridir.  Etkisini çok kısa sürede gösterir, özellikle kapalı mekanlarda kısa sürede sonuç verir.

Jel Sprey

 Püskürtme jeli;  bir enjektör yardımıyla mutfak, yemek odası vb.  Ortamdaki haşerelere (özellikle hamam böceği ve kalorifer böceklerine) karşı kullanılan bir püskürtme yöntemidir.  Jelin kokusu yoktur, püskürtülen ortamdan ayrılmanıza gerek yoktur.

 Fare İstasyonu

 Fare istasyonları, içine bir farenin girebileceği kadar büyük, kapalı ve kilitli kutulardır.  Kilitli kutularda;  Fare yemleri, balmumu blokları veya tabletler şeklinde yerleştirilir.  Kutular kapalı ve kilitli olduğundan çocuklar, bebekler veya evcil hayvanlar için tehlike oluşturmaz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans