Farklı Konseptlerde Fotoğraf Çekimi

Farklı konseptlerde fotoğraf çekimlerini müşterilerin isteklerini göz ardı etmeden, profesyonel ekipmanlarımız ile samimi bir tutumla yapmaktayız.

2.200,00

Profesyonel Fotoğraf Çekimleri

Dış çekim, kısa hikaye,yeni doğan, ürün katalog çekimi yapılır.

2.000,00

Göz Alıcı Dış Çekim Fotoğrafları

Dış çekimde bir sayı belirtmiyorum sizlerle keyifli bir şekilde çekimlerimiz gerçekleşecek.

1.000,00

En Güzel Günlerinizi Ölümsüzleştiriyoruz

Düğün, kına, nişan çekimlerinizin tamamı profesyonel olarak çekilir

1.400,00

Dış Çekim Fotoğrafları ile Unutulmaz Anılarınızı Ölümsüzleştiriyoruz

Unutulmaz anılarınızı beraber ölümsüzleştiriyoruz.

855,00

Yaratıcı Mekanlar ile Doğal Dış Çekim Hizmeti

Dış çekim mekanlarının seçimindeki yaratıcılık, ışığının doğal seyrinde yansıtılması, doğru açının yakalanması ve deklanşöre basıldığında ortaya çıkan muhteşem ürünl

2.000,00

Emrah Demirkan Photography ile Standardın Ötesinde Çekimler

Doğru mekan seçimleri yaratıcı doğal ve canlı pozlar ile en özel anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz.

2.500,00

En Doğal ve Doğaçlama Dış Çekim Fotoğraflar

Dış çekim fotoğraflarınızı en doğal ve doğaçlama pozlar ile oluşturuyoruz.

3.000,00

Dış Çekim Fotoğrafçısı Nedir?

Düğün, nişan, kına, doğum günü veya diğer ev ortamı dışında profesyonelce yapılan fotoğraf çekimidir.

Dış Çekimde Önemli Detaylar

Dış çekim fotoğrafçısı istediğiniz anıları kalıcı kılmadan önce hangi mekânda çekim istediğinizin kararını vermeniz gerekmektedir. İçerisinde tarihin bütün izlerini taşıyan bir mekânda mı, mevsimin getirmiş olduğu bütün güzellikleri içinde bulunduran doğal bir mekânda mı ya da fotoğrafa farklı bir hava katmaya yarayacak değişik bir ortam mı?

Doğru bir karar vermeniz açısından çekiminizi yapmayı düşündüğünüz mekânlar ile ilgili daha önceden çekimleri yapılmış fotoğrafları incelemeniz, hatta o mekânı ziyaret etmeniz ve çekimi yapacak olan kişiden detaylı bilgi almanız iyi olacaktır.

En Önemli Şey İletişim

Dış çekim fotoğrafçısı ile yapacağınız fotoğraf çekimlerinde en güzel anınızın fotoğraf üzerine yansıması için öncelikle çalışacağınız kişi ile iyi bir iletişim kurmanız gerekmektedir. Düğün, nişan gibi değerli olan anılar gibi o günü ömür boyu canlı tutacak olan fotoğraflar da değerlidir. Fotoğrafı çekecek olan kişilerin kendine haz tarzları bulunmaktadır. Dış çekim fotoğrafçısı ile çekiminizi yapacağınız pozları ve duruşları konuşarak fotoğraf çekimlerinin daha fazla verimli geçmesini sağlayabilirsiniz.  İletişiminizin iyi olması sizi rahatlatacağı gibi çekileceğiniz fotoğraflara da doğal bir görünüm kazandıracaktır. Bildiğiniz üzere dış çekimde doğallık çok önem taşımaktadır.

Dış Çekim İçin Gerekli Olan Şeyler Nelerdir?

Dış çekim yapılabilmesi için genellikle hava şartlarının güzel olması beklenilir. Çünkü havanın kötü olması hem ruhsal olarak sıkıntı oluşturmakta hem de fotoğrafın canlı çıkmasına mâni olmaktadır. Ruhsal sıkıntı da fotoğrafı çekilecek olan kişileri yüz ifadelerine yansımaktadır. Bunun dışında fotoğrafı çekilecek olan kişinin de gidilecek yeri sevmesi gerekmektedir. Kimi insan yüksek yerlerde fotoğraf çekerek doğanın güzelliğini daha iyi foto içerisine almayı tercih eder, kimi insan yükseklik korkusu olduğundan dolayı bunu tercih etmemektedir.

Kaliteli bir dış çekim için kaliteli bir dış çekim fotoğrafçısı ile anlaşmak gerekmektedir. Dış çekim fotoğrafçısı seçimi yapar iken daha önce yapmış olduğu deneyimlerini incelemeniz karar verme konusunda büyük fayda sağlayacaktır. Ayrıca piyasada birçok dış çekim fotoğrafçısı bulunmaktadır. Dilerseniz öncelikle internet üzerinden popüler olan dış çekim fotoğrafçılarını araştırarak onlar ile ilgili yazılan memnunluk yorumlarını okuyunuz. O yorumlar da size karar verme konusunda yardımcı olacaktır.

Dış Çekim Fiyatları

Dediğimiz gibi birçok fotoğrafçı olduğundan dolayı piyasa da fiyatlandırma da farklı olabilmektedir. Bazı fotoğrafçılar aynı kaliteyi çok pahalı olarak hizmete sunar iken, bazı fotoğrafçılar da yine aynı kaliteyi piyasanın çok altına sunmaktadır. Bunların arasındaki fark nedir diye sorar iseniz, burada evvela tanınmışlık çok önemlidir. Popüler bir fotoğrafçının diğer fotoğrafçılara göre fiyat aralığı daha yüksek olmaktadır. Sizin yapmanız gereken tek şey diğer fotoğrafçılara da göz atarak aralarındaki kalite farkına bakmanızdır.

Dış Çekim Fotoğrafçısı alanında sen de iyiysen kayıt ol.
WhatsApp