Doğum - Bebek Fotoğrafı

Arama sonuçlarına uygun ilan bulunamadı

Doğum - Bebek Fotoğrafı

Anı olarak saklamak ve yaşanan zamanları unutmamak için doğum bebek fotoğrafı son derece ideal olmaktadır. Doğum annelerin ve babaların en özel anlarından biridir. Nasıl ki düğünlerde fotoğraf çekimi varsa doğum ve bebek fotoğraf çekimleri de vardır. Bu çekimler son derece samimi ve doğal olmaktadır. Doğum öncesinin, doğum anının ve doğum sonrasının fotoğraflandırıldığı doğum fotoğrafları ilerde çocuklara göstermek içinde çok duygusal bir anı olacaktır. Bebek fotoğrafları da en az doğum fotoğrafları kadar duygu yüklü ve etkileyici anılar arasına girmektedir.

Bebek Fotoğrafı Çekimine Nasıl Hazırlanılır?

Bebek fotoğrafları son derece ince işçilikler ile çekilmektedir. Bebeğin hazırlanması ve arka planın hazırlanması son derece önemlidir. Aile isterse kendi evinde bir stüdyo edası yaratıp fotoğrafçıyı eve çağırabilir. Dilerse de bebek fotoğrafları çeken bir stüdyoda bu çekimi yaptırabilir. Doğum bebek fotoğrafı denince akıllara çok etkileyici fotoğraflar geliyor. Özellikle bebeğin doğunca annenin kucağına verildiği o anın fotoğraflanması herkesi çok etkilemektedir. Bebeklerin ise daha minicik hallerinde değişik şekillerde fotoğraflanması ortaya çok tatlı görüntüler çıkaracaktır. Her iki fotoğraf alanı da çok önemlidir. Günümüzde doğum bebek fotoğrafı çekimi çok fazla yapılmaktadır. 

İlk Yaş Bebek Fotoğrafı

Son günlerde fotoğrafçılık alanında en çok öne çıkan doğum bebek fotoğrafı olmaktadır. Bebek fotoğrafı çekilirken çok dikkat edilmesi gereken kurallar bulunur. Anne ve baba bebeklerinin en sevimli hallerini ölümsüzleştirmek adına bebek fotoğrafı çektirmek isterler. Bebek fotoğrafı konusunda uzman olan fotoğrafları tercih etmek en ideali olmaktadır. Bebek fotoğrafı çekerken arka arkaya fotoğraf çekmek gerekir. Her an ne yapacakları belli olmadığı için bu şekilde fotoğraf çekildiğinde çok güzel fotoğrafların ortaya çıkması mümkündür. Özellikle uyurken gülümse durumunu kaçırmamak için ard arda fotoğraf çekmek gerekir. Bebek fotoğrafı çekerken bebeği çeşitli şeyler yaparak gülümsetmeye çalışmak gerekir. Farklı mimikler yapması için güldürmeye çalışmak gerekir. Arka planı çok kalabalık tutmamak en önemli hususlardan biridir. Arka plan çok kalabalık olursa dikkat daha çok arka plana kayacaktır. Tek renk bir arka plan ile bebek daha çok ortaya çıkacaktır.

Doğum Fotoğrafında Çekimin Püf Noktaları

Doğum fotoğrafı çok duygusal ve çok etkileyici anılar biriktirmek için çok önemlidir. Gebelik ile geçen uzun bir zaman sonunda bebeğin anne ile ilk göz göze gelişini kaydetmek eşsiz görüntüler ortaya çıkarmayı sağlayacaktır. Doğum fotoğrafları annenin mahremini tamamen koruyacak şekilde çekilmektedir. Fakat yinede doğumdan önce bu işi yapacak fotoğrafçı ile görüşmek gerekir. Doğum fotoğraflarında genelde bebeklerin buruşuk el ve ayaklarını, çıktığı anki halleri, anne ile kavuşma anları yer alır. Aynı zamanda doğum fotoğrafından itibaren anneler çocuklarının her yeni yaşında fotoğraf çektirerek gelişimini fotoğraflandırmak isterler. Bu seri de çok güzel ve yararlı olmaktadır. Doğum fotoğrafı çektirmek isteyen kişilerin mutlaka profesyonel bir fotoğrafçıyla çalışması gerekir. Bebeğin en güzel anlarını ya da bebeğin anne ile ilk bakışmasını profesyonel olmayan biri yakalayamaz. Doğum fotoğrafı çektirmek isteyen kişilerin daha öncesinden hastaneden ve doktorlardan izin alması gerekir.

2,000.00₺

Ankara
Ankara Sincan bölgesinde 3 yaşına giren kızım için doğum günü fotoğrafçısı ile iletişime geçmek istiyorum.
 • Doğum Anı Fotoğraflanacak mı?:
 • Doğum Günü Fotoğrafları:Evet
 • Hamilelik Fotoğrafları:

1,500.00₺

Mersin
Mersin Susanoğlu tarafında oturuyorum 1 yaş doğum günü için fotoğrafçıya ihtiyacımız var.
 • Doğum Anı Fotoğraflanacak mı?:
 • Doğum Günü Fotoğrafları:Evet
 • Hamilelik Fotoğrafları:

2,000.00₺

İzmir
9 aylık hamileyim dış çekim fotoğrafı istiyorum ortalama fiyat nedir?
 • Doğum Anı Fotoğraflanacak mı?:
 • Doğum Günü Fotoğrafları:
 • Hamilelik Fotoğrafları:Evet

3,000.00₺

Adana
Doğum anında video ve fotoğraf çekimi yapılmasını talep ediyorum
 • Doğum Anı Fotoğraflanacak mı?:Evet
 • Doğum Günü Fotoğrafları:
 • Hamilelik Fotoğrafları:
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans