İngilizce Özel Ders

Fiyat

Ders Saati

Eğitim Seviyesi

Eğitim Hedefi

Seviye

İşim Düştü'de İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

İngilizce Özel Ders ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın İngilizce Özel Ders ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte İngilizce Özel Ders hizmetin yapılsın

İngilizce Özel Ders


Eğitim hayatının sınırsız imkanları ve geniş kapsamı dahilinde günümüzde oldukça artan İngilizce özel ders imkanları sıklıkla kullanılmaktadır. Özel ders ve özel eğitim öğrencilerin dilediği bir derste gerekli akademik başarıyı göstermedikleri amacıyla özel olarak tasarlanmış bir etkinliktir.
Okulda işlenen dersler genellikle ortalama düzeyde işlendiği için bazı öğrenciler için kolay, bazıları için zor olabilir. Bu nedenle öğrenciler ister istemez birçok konuyu anlamadan geçmek zorunda kalmaktadırlar.
Bu gibi durumları ortadan kaldıran ve tamamen öğrenciye özel bir program ve öğrenci için makul bir öğrenci oranı ile oluşturulan bireysel eğitime özel ders denilebilir. İngilizce öğrenmek için iyi ve kaliteli bir özel ders tavsiye edilir. 2020 yılında elde ettiğimiz başarıları sonraki yıllarda da devam ettiriyoruz.

İngilizce Özel Ders Ücretleri


Gerek akademik anlamda ve gerekse de özel ve iş hayatında oldukça gerekli olan yabancı dik konusunda da özel dersler verilmektedir. Yabancı dil denildiğinde ise herkesin öğrenmek istediği dil İngilizce oluyor. Peki, özel ders almak iyi bir fikir midir, İngilizce özel derslerini nasıl ve nereden alırım ya da İngilizce özel ders ücretleri ne kadar diye de merak edilebilir.
İngilizce, dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri haline geldi. Yani ortak bir dil olarak kabul edildiğinden tüm ülkeler öğrenmeye önem vermiştir. Dünyaya açılan birçok iş ve sektörde işçi çalıştırmanın ilk şartı İngilizce bilmektir. İstanbul ya da farklı bir şehirde yaşayan herkes online dersleri alabilir.

İngilizce Özel Ders Fiyatları


Bu kadar önemli iken İngilizce bilmek de pek çok kişinin hayalidir. Ancak bunu okulda öğrenmeniz neredeyse imkânsız. Bunun için de en uygun fiyatlarla verilen İngilizce özel derslerinden faydalanabilirsiniz. Özel ders almak isteyenler öncelikle nereden en kaliteli hizmeti alacağını bilmelidirler. İngilizce özel ders fiyatları dersin alındığı kuruma ve hocasına göre belirlenir.
İngilizce öğrenirken yapılan en büyük hatalardan biri mantığı anlamadan öğrenmeye çalışmaktır. Yabancı dili öğrenmek için iyi bir fırsat da bir yabancıdan öğrenmek olabilir. En iyi ve kaliteli şekilde öğrenmek için sitemiz, ziyaret edebilirsiniz. Hangi şehirde olursanız olun, İzmir ya da Akdeniz Bölgesinden Adana fark etmeksiniz derslerimize katılabilirsiniz.

Online İngilizce Özel Ders


Özellikle son yıllarda online ders mantığı daha çok kabul edilir hale geldi. Özellikle pandemi sürecinden sonra yapılabilirliği ispatlanan online dersler sayesinde de online İngilizce özel ders alabilirsiniz. Özel ders almak İngilizce öğrenme seviyenizi yükseltecek ve sizi istediğiniz konuşma potansiyeline ulaştıracaktır.
Özel dersi istediğiniz gibi artırıp azalttığınızda tek tek daha iyi öğreneceksiniz. Bunu online derslerimizde de yapabilirsiniz. En doğru hizmet için seviye önemlidir. Eğer sıfırdan öğrenecekseniz size özel program yapılır. 2021 yılında da online derslerimizi Ankara ve diğer illerde de sürdürdük.

İngilizce Özel Ders Tavsiye


Elbette günümüzde ilkokul sıralarından itibaren geniş kapsamlı bir İngilizce dersi veriliyor. Okullarımızda uzunca yıllar İngilizce dersleri görülüyor ancak dili konuşmak için maalesef yeterli olmuyor. Bunun için de İngilizce takviye dersleri sizin için iyi bir tercih olabilir. Önceden bilgi sahibi olmadan İngilizce öğrenmek zaman alır. Zaman kaybetmeden İngilizce öğretmek için yöntem ve stratejiler kullanmanız gerekir. İngilizce özel ders tavsiye olarak özel bir İngilizce sınıfına kaydolmadan önce hedefinize ve programınıza karar vermeniz gerekir. Kayseri ve hatta Bursa’dan da İngilizce öğrenmek isteyenler için hizmetlerimiz devam ediyor.

İngilizce Özel Ders Vermekİngilizceyi öğrenmek isteyenler özel ders imkânlarını araştırırken bu alanda yeterliliği olan eğitimciler de İngilizce dersleri vererek topluma fayda sağlamak istiyorlar. Özel İngilizce dersleri bir İngilizce öğretmeni için hem keyifli bir iş hem de kazanç sağlamak için iyi bir yoldur. İngilizce özel ders vermek bir öğretmen için çok önemlidir.
Bir öğretmen olarak hizmetinizin reklamını yapmak ve öğretmenliğe başlamak için herhangi bir düzenleme olmadığı için hangi önlem ve kontrolleri alacağınıza karar vermek tamamen size kalmıştır. Ancak kurumumuzdan bu konuda hizmet alarak sizi İngilizce öğrenmek isteyenlerle buluşturuyoruz. Bizimle iletişime geçebilir ve bulunduğunuz yerden online dersler de verilir.

İngilizce Özel Ders İlanlarıÖzel ders vermek isteyen herkes mutlaka bir şekilde kendini duyurmak ister. Bunun için de çeşitli ilanları hazırlamak, asmak gibi yöntemleri kullanılır. Kurumumuz İngilizce öğrenmek isteyenlerle öğretmek isteyenleri bir arada buluşturuyor. Bu konuda İngilizce özel ders ilanları oldukça etkilidir.
Bu sayede en kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Özel derslere kaydolan öğrenciler ya da İngilizce öğrenmek isteyen adaylar, öğrenme stilleri, hedefler ve programlar hakkında en doğru hizmeti ve bilgiyi bizden alabilirler. Burada sizin için düzenlenen seviye tespit sınavı ile seviyeniz ölçülür ve program planlanır. 2022 yılında da bu alanda istekli ve heyecanlıyız.

Yabancı Hocadan İngilizce Özel Dersİngilizceyi en iyi öğrenmenin yolu belki de sizin için bir yabancı eğitimciden özel ders almak olabilir. Yabancı hocadan İngilizce özel ders almak bu ilk başta biraz sizi zorlayabilir ancak kısa sürede ortama alışarak en hızlı şekilde İngilizceyi öğrenmeye başlarsınız. Dili gerçekten bilen biriyle birkaç saatlik sohbet bile size büyük faydalar sağlar.
Bir yabancıdan özel İngilizce dersi almak ve kısa sürede dil sorununuzu çözmek için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’de yabancı olup özel ders verenler ile almak isteyenleri buluşturuyoruz.

Birebir İngilizce Özel DersSizin için hazırlanan özel İngilizce dersinin en özel taraflarından biri de birebir İngilizce dersleri olacaktır. Mersin ilinde de özel derslerimiz mevcuttur. İngilizceyi sadece derslerle sınırlamak için değil, hayatınızın bir parçası haline getirmek için çalışmalar yapılır. Birebir İngilizce özel ders oldukça faydalı olacaktır.
Bu amaçla birebir dersler büyük avantajlar sağlar. Teori ve bilgi ile sınırlı özel ders yoktur. Ayrıca hayatınızda kullanabileceğiniz günlük, haftalık ve aylık konuşma alıştırmaları oluşturulur. İngilizce okuma, yazma, konuşma ve anlama gibi becerilerin kazanılması ve gelecekte kullanılması bu sayede hedeflenmektedir.


 Özel İngilizce Derslerinin Faydaları

 Arka plan olmadan İngilizce öğrenmek zaman alır.  Zaman kaybetmemek için İngilizce öğretme yöntem ve stratejilerini kullanmanız gerekir.  Özel İngilizce dersine başvurmadan önce hedefinizi ve programınızı belirlemeniz gerekir.

 

 İngilizce öğrenmek için en basit eğitim kursları yeterli olmayabilir.  Hayalleri ve özlemleri uluslararası iletişim ve İngilizce öğrenmeyi içeren insanların özel derse ihtiyacı vardır.  İngilizce gramer bilginizi derinleştirmek ve farklı alanlarda etkin bir şekilde kullanmak istiyorsunuz.

 

 Özel İngilizce Derslerinin Avantajları:

 İngilizce sadece sınıfta öğrenilmez.

 Bire bir İngilizce dersleri ile dilinizden anlayan birini bulacaksınız.

 Dikkat dağıtıcı unsurlar en aza indirilmiştir.

 Akran zorbalığının etkisinden kurtulacaksınız.

 İngilizce dersleri size özel olacak ve öğrenme hızınız artacak.

 Öğretmen size özel olduğu için onu istediğiniz gibi kontrol edebilir ve daha hızlı öğrenirsiniz.

 Zamandan ve paradan tasarruf sağlar.

 Hata yapmaktan korkmuyorsunuz.

 Özel İngilizce dersleri, öğrenme hızınızı artıracak ve size bolca pratik sağlayacaktır.  İngilizce bu şekilde hayatınızdaki yerini alıyor.

 Özel İngilizce dersi almak istiyorsanız öncelikle kendinizi tanımalı ve yetkin hissetmelisiniz.  İngilizceyi kendi içinde öğrenebileceğine inanmalıdır.  Ardından, bire bir İngilizce dersini size en uygun şekilde verecek olan öğretmeni bulmanız gerekiyor.

 

 Neden İngilizce öğrenmeniz gerektiğini belirlemeniz gerekiyor.  Özel ders alırken öğrenme stilinizi uygulamalısınız.  İngilizce öğrenme hedefinizin planlama üzerinde büyük bir etkisi olacaktır.  Bu nedenle, amaca göre ayrılmış bire bir İngilizce derslerinden birini seçin.

 

 İngilizce Öğrenme Amacı ve İngilizce Öğrenme Düzeyi

 Bire bir İngilizce dersleri, öğrenme hedeflerine göre yöntem ve stratejilerde farklılaşmaya başlıyor.  Bunun için İngilizce öğrenme amacını doğru belirlemek gerekir.  İngilizce öğrenme hedefleri dört alana ayrılmıştır: Genel İngilizce, iş İngilizcesi, akademik İngilizce ve sınavlar için İngilizce. 

 

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans