Her Yaştan Öğrenciye İngilizce Özel Dersi

İngilizce öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiyim ve her yaştan öğrenciye online ya da yüz yüze özel ders verebilirim.

100,00

İngilizce Öğrenmek İster Misiniz

Tamamen İngilizce öğrenme garantisi!

100,00

Online İngilizce Ders Eğitimi Verilir

İngilizce özel online ders eğitimi veriyorum

100,00

İngilizce Online Özel Ders

Dersleri yalnızca online platformda (tercihen zoom) veriyorum.

66,00

Lise Öğrencisinden İngilizce Özel Dersi

17 yaşındayım üniversite için para biriktiriyorum aileme yük olmamak için yaklaşık 5-6 yaşlarımdan beri İngilizce öğreniyorum .

100,00

Tüm İngilizce Sınavlarına Hazırlık Dersleri

YDS-YÖKDİL-TOEFL-IELTS-PTEA-SAT-TOEIC sınavlarına hazırlık

150,00

İngilizce Dil Eğitimi Vermekteyim

Uygun fiyata özel İngilizce dil eğitimi vermekteyim.

200,00

Akıcı İngilizce Konuşmak için Online Eğitim

Başarmak için size gerekli olan uzman desteği ile kısa zamanda akıcı bir lisana sahip olacaksınız.

125,00

Hızlı ve Kolay İngilizce Öğrenmek Artık Sizin Elinizde

Yeni nesil öğrencilere uyumlu içten ve özverili çalışmalar yaparakİngilizce öğrenmenizi kolaylaştıran tekniklerle ders veriyorum.

50,00

İngilizce Özel Ders Saati Ne Kadar?

Öncelikle kime özel ders vereceksiniz, hangi düzeyde dersler verilecek bunu belirlemek gerekir. Örneğim bir ilkokul öğrencisine ya da ortaokul öğrencisine özel ders verilecekse saat kısıtlı olabilir. Ancak bir üniversite ya da uzmanlık yapan bir kişiye verilecek ders saatleri farklı olacaktır. Bu tamamen hedef kitle ve hedeflenen eğitim seviyesi ile ilgili bir durumdur.

1 Saat İngilizce Özel Ders Ücreti Ne Kadar?

Özel ders saatleri elbette alana, öğrenci durumuna ve dersin seviyesine göre değişiklik gösterir. Ayrıca yaşadığınız şehir, eğitim seviyesi ve yeterlilik düzeyi de 1 saatlik özel İngilizce ders ücretlerinin belirlenmesinde etkilidir.

İngilizce Özel Ders Vermek İçin Ne Yapmalıyım?

Özel ders vermek isteyenlerin özel mekanlar hazırlamaları, ilan vermeleri ve hata öğrenci aramaları gerekir. Ancak bizimle iş birliği yaparsanız bir size her türlü hazır imkânı sunarız. Siz sadece ders vererek keyfini çıkartırsınız.

İngilizce Özel Ders Nasıl Verilir?

Bu, özel derslerin kime ve hangi düzeyde öğretileceğine karar verirken temel bir kural olarak kabul edilebilir. Örneğin üniversite öğrencisi iseniz, öğrencilerin YGS ve LYS ödev sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak ve genel akademik destek sağlamak uygundur. Lise öğrencisiyseniz, liseye hazırlanan veya liseye giden öğrencilere destek olabilirsiniz. Özel ders vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngilizce Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Öğreteceğiniz dersin öğretmek istediğiniz seviyesinin üstündeyseniz bizimle iletişime geçerek gerçekten dili öğrenmek isteyenlerle buluşabilirsiniz. Bunun için özel ders ilanı vermek ve öğrenci aramak zorunda kalmazsınız. Bu konuda bilgi, destek ve fayda sağlamak için İşim Düştü de İngilizce özel ders öğretmeni olarak kaydolarak hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

İngilizce Özel Ders


Eğitim hayatının sınırsız imkanları ve geniş kapsamı dahilinde günümüzde oldukça artan İngilizce özel ders imkanları sıklıkla kullanılmaktadır. Özel ders ve özel eğitim öğrencilerin dilediği bir derste gerekli akademik başarıyı göstermedikleri amacıyla özel olarak tasarlanmış bir etkinliktir.
Okulda işlenen dersler genellikle ortalama düzeyde işlendiği için bazı öğrenciler için kolay, bazıları için zor olabilir. Bu nedenle öğrenciler ister istemez birçok konuyu anlamadan geçmek zorunda kalmaktadırlar.
Bu gibi durumları ortadan kaldıran ve tamamen öğrenciye özel bir program ve öğrenci için makul bir öğrenci oranı ile oluşturulan bireysel eğitime özel ders denilebilir. İngilizce öğrenmek için iyi ve kaliteli bir özel ders tavsiye edilir. 2020 yılında elde ettiğimiz başarıları sonraki yıllarda da devam ettiriyoruz.

İngilizce Özel Ders Ücretleri


Gerek akademik anlamda ve gerekse de özel ve iş hayatında oldukça gerekli olan yabancı dik konusunda da özel dersler verilmektedir. Yabancı dil denildiğinde ise herkesin öğrenmek istediği dil İngilizce oluyor. Peki, özel ders almak iyi bir fikir midir, İngilizce özel derslerini nasıl ve nereden alırım ya da İngilizce özel ders ücretleri ne kadar diye de merak edilebilir.
İngilizce, dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri haline geldi. Yani ortak bir dil olarak kabul edildiğinden tüm ülkeler öğrenmeye önem vermiştir. Dünyaya açılan birçok iş ve sektörde işçi çalıştırmanın ilk şartı İngilizce bilmektir. İstanbul ya da farklı bir şehirde yaşayan herkes online dersleri alabilir.

İngilizce Özel Ders Fiyatları


Bu kadar önemli iken İngilizce bilmek de pek çok kişinin hayalidir. Ancak bunu okulda öğrenmeniz neredeyse imkânsız. Bunun için de en uygun fiyatlarla verilen İngilizce özel derslerinden faydalanabilirsiniz. Özel ders almak isteyenler öncelikle nereden en kaliteli hizmeti alacağını bilmelidirler. İngilizce özel ders fiyatları dersin alındığı kuruma ve hocasına göre belirlenir.
İngilizce öğrenirken yapılan en büyük hatalardan biri mantığı anlamadan öğrenmeye çalışmaktır. Yabancı dili öğrenmek için iyi bir fırsat da bir yabancıdan öğrenmek olabilir. En iyi ve kaliteli şekilde öğrenmek için sitemiz, ziyaret edebilirsiniz. Hangi şehirde olursanız olun, İzmir ya da Akdeniz Bölgesinden Adana fark etmeksiniz derslerimize katılabilirsiniz.

Online İngilizce Özel Ders


Özellikle son yıllarda online ders mantığı daha çok kabul edilir hale geldi. Özellikle pandemi sürecinden sonra yapılabilirliği ispatlanan online dersler sayesinde de online İngilizce özel ders alabilirsiniz. Özel ders almak İngilizce öğrenme seviyenizi yükseltecek ve sizi istediğiniz konuşma potansiyeline ulaştıracaktır.
Özel dersi istediğiniz gibi artırıp azalttığınızda tek tek daha iyi öğreneceksiniz. Bunu online derslerimizde de yapabilirsiniz. En doğru hizmet için seviye önemlidir. Eğer sıfırdan öğrenecekseniz size özel program yapılır. 2021 yılında da online derslerimizi Ankara ve diğer illerde de sürdürdük.

İngilizce Özel Ders Tavsiye


Elbette günümüzde ilkokul sıralarından itibaren geniş kapsamlı bir İngilizce dersi veriliyor. Okullarımızda uzunca yıllar İngilizce dersleri görülüyor ancak dili konuşmak için maalesef yeterli olmuyor. Bunun için de İngilizce takviye dersleri sizin için iyi bir tercih olabilir. Önceden bilgi sahibi olmadan İngilizce öğrenmek zaman alır. Zaman kaybetmeden İngilizce öğretmek için yöntem ve stratejiler kullanmanız gerekir. İngilizce özel ders tavsiye olarak özel bir İngilizce sınıfına kaydolmadan önce hedefinize ve programınıza karar vermeniz gerekir. Kayseri ve hatta Bursa’dan da İngilizce öğrenmek isteyenler için hizmetlerimiz devam ediyor.

İngilizce Özel Ders Vermekİngilizceyi öğrenmek isteyenler özel ders imkânlarını araştırırken bu alanda yeterliliği olan eğitimciler de İngilizce dersleri vererek topluma fayda sağlamak istiyorlar. Özel İngilizce dersleri bir İngilizce öğretmeni için hem keyifli bir iş hem de kazanç sağlamak için iyi bir yoldur. İngilizce özel ders vermek bir öğretmen için çok önemlidir.
Bir öğretmen olarak hizmetinizin reklamını yapmak ve öğretmenliğe başlamak için herhangi bir düzenleme olmadığı için hangi önlem ve kontrolleri alacağınıza karar vermek tamamen size kalmıştır. Ancak kurumumuzdan bu konuda hizmet alarak sizi İngilizce öğrenmek isteyenlerle buluşturuyoruz. Bizimle iletişime geçebilir ve bulunduğunuz yerden online dersler de verilir.

İngilizce Özel Ders İlanlarıÖzel ders vermek isteyen herkes mutlaka bir şekilde kendini duyurmak ister. Bunun için de çeşitli ilanları hazırlamak, asmak gibi yöntemleri kullanılır. Kurumumuz İngilizce öğrenmek isteyenlerle öğretmek isteyenleri bir arada buluşturuyor. Bu konuda İngilizce özel ders ilanları oldukça etkilidir.
Bu sayede en kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Özel derslere kaydolan öğrenciler ya da İngilizce öğrenmek isteyen adaylar, öğrenme stilleri, hedefler ve programlar hakkında en doğru hizmeti ve bilgiyi bizden alabilirler. Burada sizin için düzenlenen seviye tespit sınavı ile seviyeniz ölçülür ve program planlanır. 2022 yılında da bu alanda istekli ve heyecanlıyız.

Yabancı Hocadan İngilizce Özel Dersİngilizceyi en iyi öğrenmenin yolu belki de sizin için bir yabancı eğitimciden özel ders almak olabilir. Yabancı hocadan İngilizce özel ders almak bu ilk başta biraz sizi zorlayabilir ancak kısa sürede ortama alışarak en hızlı şekilde İngilizceyi öğrenmeye başlarsınız. Dili gerçekten bilen biriyle birkaç saatlik sohbet bile size büyük faydalar sağlar.
Bir yabancıdan özel İngilizce dersi almak ve kısa sürede dil sorununuzu çözmek için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’de yabancı olup özel ders verenler ile almak isteyenleri buluşturuyoruz.

Birebir İngilizce Özel DersSizin için hazırlanan özel İngilizce dersinin en özel taraflarından biri de birebir İngilizce dersleri olacaktır. Mersin ilinde de özel derslerimiz mevcuttur. İngilizceyi sadece derslerle sınırlamak için değil, hayatınızın bir parçası haline getirmek için çalışmalar yapılır. Birebir İngilizce özel ders oldukça faydalı olacaktır.
Bu amaçla birebir dersler büyük avantajlar sağlar. Teori ve bilgi ile sınırlı özel ders yoktur. Ayrıca hayatınızda kullanabileceğiniz günlük, haftalık ve aylık konuşma alıştırmaları oluşturulur. İngilizce okuma, yazma, konuşma ve anlama gibi becerilerin kazanılması ve gelecekte kullanılması bu sayede hedeflenmektedir.

İngilizce Özel Ders fiyatları

Fiyat: 250 ₺   
Açıklama
Lise seviyesi ingilizce özel ders fiyatı nedir?
Fiyat: 50 ₺   
Açıklama
En ucuz fiyata ingilizce dersi ne kadardır?
Fiyat: 200 ₺   
Açıklama
Online ingilizce dersi almak istiyorum. 7. sınıfa gidiyorum. Yardımcı olur musunuz?
Fiyat: 450 ₺   
Açıklama
Akıcı şekilde ingilizce konuşmak istiyorum. Hafta da 3 ders şeklinde eğitim alabilirim.
Fiyat: 150 ₺   
Açıklama
1.sınıfa giden oğluma basit ingilizce eğitimi aldırmak istiyorum. Uygun fiyat verirseniz hemen derse başlayabilirsiniz.
Fiyat: 300 ₺   
Açıklama
B2 seviyesini bitirdim. Şimdi C1 seviyesinde ingilizce eğitimi almak istiyorum fiyat bilgisi acil
Fiyat: 230 ₺   
Açıklama
İngilizce konuşma pratiği yapmak isteyen bir kızım var. Orta okula gidiyor. Fiyat nedir?
Fiyat: 150 ₺   
Açıklama
Orta düzeyde ingilizce ders ücreti nedir?
Fiyat: 200 ₺   
Açıklama
Orta okuldaki kızıma ingilizce özel dersi istiyorum. Fiyat bilgisi ?
Fiyat: 250 ₺   
Açıklama
İngilizce B2 seviyesinde konuşma eğitimi istiyorum. Ücret hakkında bilgi verir misiniz?
Fiyat: 200 ₺   
Açıklama
İngilizce dil eğitimi almak istiyorum fiyatı ne olur
Fiyat: 150 ₺   
Açıklama
YDS için ingilizce özel ders ücreti ne kadar
Fiyat: 200 ₺   
Açıklama
İngilizce konuşma pratiği için fiyat bilgisi??
Fiyat: 175 ₺   
Açıklama
A2 seviyesi ingilizce özel ders için fiyat nedir?
Fiyat: 150 ₺   
Açıklama
İngilizce sınavına hazırlık özel ders istiyorum uygun fiyata olsun lütfen
Fiyat: 320 ₺   
Açıklama
Hafta da üç dersi ingilizce dersi ne kadar?
Fiyat: 120 ₺   
Açıklama
Haftada bir ders ingiilizce özel dersi almak istiyorum. Fiyat ne?
Fiyat: 150 ₺   
Açıklama
Lise seviyesindeyim.ücreti nedir
Fiyat: 150 ₺   
Açıklama
Sıfırdan ingilizce öğrenmek istiyorum.
Fiyat: 200 ₺   
Açıklama
Lisede dil bölümü okuyorum. Tercümanlık istediğim için ingilizcemi daha da geliştirmek istiyorum fiyat alabilir miyim?
İngilizce Özel Ders alanında sen de iyiysen kayıt ol.
WhatsApp