Klima Gaz Dolumu

Fiyat

İl

Klima BTU

İşim Düştü'de Klima Gaz Dolumu Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

Klima Gaz Dolumu ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın Klima Gaz Dolumu ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte Klima Gaz Dolumu hizmetin yapılsın

Klima Gaz Dolumu

Klimalar her ortamda kullanılan son derece önemli cihazlardır.  Mevsimlere göre hava değişimini en iyi şekilde gerçekleştiren, ortamı yaşanabilir kılan iklimlendirme sistemleri beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır.  Ancak klimalar zaman zaman çeşitli arızalara neden olabilmektedir.  Bu hatalardan biri de gaz eksiltmesidir. Uzun yıllardır kullanılan ve deforme olmaya başlayan klimaların en büyük sorunu gazdan dolayı ısınıp soğumamasıdır.

  Klimanın gazı bittiğinde mutlaka profesyonel müdahale edilmelidir. Bu aşamada sitemizdeki uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Dış ünitede gerçekleştirilen bu işlem sırasında gazın fazla veya eksik doldurulması klimanın arızalanmasına neden olabilir.

 Ev tipi klimalar genellikle üç tip gaz kullanır.  Bunlardan ikisi soğutucu gazlar R22 (eski klimalarda yaygın olarak kullanılır) ve R410 (yeni sistemlerin inverter klimalarında tercih edilir) 3. çeşit gaz olarak R32 daha ekonomik ve güçlü olduğu için firmaların kullandığı yanıcı bir gazdır.

 Klima gazı fiyatları öncelikle kullanılan gazın cinsine göre değişmekle birlikte, klima gazı fiyatları da klimanın BTU'suna göre değişmektedir.  Split klimalar soğutma ve ısıtma kapasitesine göre 7000 BTU'dan başlayıp 50000 BTU'ya kadar çıkabilmektedir.  Genelde yüksek BTU'lu klimalar tavan veya salon klimalarıdır.  9000 btu klimalar ortalama 0,50-1 kilo gaz tutabilirken 48.000 btu salon kliması 4-5 kg ​​gaz tutabilmektedir.  VRf sistemlerde ise boyutuna göre 50 kg'a kadar gaz tutabilmektedir.


 

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans