Klima Yıkama ve Bakım

İşim Düştü'de Klima Yıkama ve Bakım Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

Klima Yıkama ve Bakım ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın Klima Yıkama ve Bakım ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte Klima Yıkama ve Bakım hizmetin yapılsın

Klima Yıkama ve Bakımı

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmazı klimalar ortamın havasını arzularımıza göre şekillendirmemizi sağlar.  Hem ısıtma hem de soğutma için kullanılabilen klimaların daha etkin ve verimli çalışabilmesi için düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Klima bakımı İşimDüştü uzmanları tarafından yapılan birkaç basit dokunuşla, klimanızın bakımını tüm yıl boyunca iyi bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Klima Bakımı Nedir?

 Klima bakımı, klima sisteminin hem genel muayenesini hem de temizliğini esas alır.  Klima bakımı sadece belirli noktaların temizlenmesi demek değildir.  Klima bakımında temizliğin yanı sıra cihazın mevcut arızaları ve ileride oluşabilecek arızaları belirlenir. Klimalar yaz ve kış aylarında kullanılan cihazlar olduğu için yılda iki kez klima bakımı yapılmalıdır. 

 Klima Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

 Klima bakımı yapılmadığı takdirde klima sağlıklı bir verim elde edemez.  Ayrıca sürekli olarak klima sorunları ile karşılaşır ve cihaz tasarruf edemezsiniz.  Klimanın bakımının yapılmaması klimanın ömrünü de kısaltacaktır.  Tüm bu sebeplerden dolayı klimanızın bakımını her yıl düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye ederiz.

 

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans