Online Diyetisyen

İşim Düştü'de Online Diyetisyen Nasıl Çalışır?

Kontrol Sende
Kontrol Sende

Online Diyetisyen ilanlarını listele, puan ve yorumları incele, mesajlaş, beğendiğin hizmeti kendin seç.

Ödeme Yap
Ödeme Yap

Seçtiğin uzmanın Online Diyetisyen ilanı için ödeme yap.

Hizmet Al
Hizmet Al

Kolayca randevun oluşturulup, belirlediğin gün ve saatte Online Diyetisyen hizmetin yapılsın

Online Diyetisyen ile İlgili Sık Sorulan Sorular

1- Sitenizde Online Diyetisyen hizmeti almak istiyorum, sistem nasıl çalışıyor?
Sitemizde uzmanların oluşturduğu Online Diyetisyen ilanlarını inceleyebilir, gerçek kullanıcı yorumlarını okuyarak ve uzman ile mesajlaşarak almak istediğiniz hizmet için nihai kararınızı verebilirsiniz. Bunların hepsi tamamen ücretsiz! Sadece almak istediğiniz Online Diyetisyen hizmeti için ilan tutarı kadar ödeme yaparsınız.

2- Online Diyetisyen hizmeti satın almak istiyorum, ödeme yaptıktan sonra ne oluyor?
Seçtiğiniz Online Diyetisyen ilanını satın aldıktan sonra uzmann sizinle nasıl iletişime geçeceğini seçersiniz ve ardından bir randevu takvimi oluşturulur. Üyelik -> İlan Satın Alma -> Randevu Oluşturma işlemleri toplam 5 dakikadan az sürecektir. 

3- Ödemem ne zaman uzmana aktarılıyor?

Endişe etmeyin, parannız güvende! Ödemeniz aldığınız Online Diyetisyen hizmeti sonuçlanana kadar İşim Düştü para havuzunda bekletilir. Siz hizmeti aldığınızda onayladığınızda uzmanın ödemesi aktarılır.

4- Uzman ile iletişim nasıl kuruluyor?

Sizin gönderdiğiniz her mesaj, favorilere ekleme ve satın alma işlemi uzmana mobil uygulama üzerinden, mail ve sms aracılığıyla bildiriliyor. Yine iş başlangıcından sonuna kadar İşim Düştü destek ekibimiz çağrı merkezimiz, Whatsapp destek hattımız, site destek alanımızdan yanınızda!

4- Online Diyetisyen hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?
İncelediğiniz ilanların tamamındaki ve hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece İşim Düştü üzerinden yapılan hizmetlerin sonunda müşterilerin yazdığı yorumlar ve verdiği puanlardır. İşim Düştü'de sadece gerçekleşmiş iş sonrası yorum ve puan verilebilir. Ayrıca İşim Düştü iyi veya kötü olsun yorumlara kesinlikle müdahale etmez. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

5- Online Diyetisyen fiyatları ne kadar?

İşim Düştü'de Online Diyetisyen fiyatları 1 ay için 75 TL ile 580 TL arasında değişmektedir.

 

Online Diyetisyen Tavsiye

Online diyetisyen arayışınız için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden başarılı diyetisyenleri sitemizde bulabilirsiniz. Bu diyetisyenlerin sunmuş oldukları diyet listeleri danışmanlarından almış oldukları memnuniyetler gibi birçok konuya da buradan ulaşabilmeniz mümkündür. Online diyetisyenlerin telefon numaraları, çalışma şekilleri gibi birçok konuyu araştırmak istiyorsanız sayfamızın diyetisyenler bölümünü inceleyebilirsiniz. Online diyetisyen tavsiyesi gibi aramalarınız için yapılan yorumları incelemenizi tavsiye edebiliriz.

Online Diyetisyen İlanları

Diyetisyenler insanların sağlıklı bir bedene sahip olabilmesi için gerekli olan beslenme şeklini sunan kişilere verilen isimlerdir. Diyetisyenler üniversitelerin 4 yıllık ilgili fakültelerinden mezun olmuş kişilerdir. Üniversitede beslenme ve diyetetik bölümünü okuyorlar. Diyetisyenlerin asıl amacı insanlara kilo verdirmek değil sağlıklı bir bedene sahip olmalarını sağlamaktır. Genel olarak fazla kilo sağlıksız bir beden anlamına geldiği için diyetisyenler kilo verdirmeye çalışan kişiler olarak adlandırılabiliyor. Diyet yapmak sağlıklı besinlerle vücudu istenen enerji seviyesine çıkarmayı sağlıyor. Diyetisyenler kendi ofislerinde, devlet hastanelerinde, özel hastanelerde çalışabilir. Pandemi süreci ile beraber diyetisyenler online diyetisyen olarak hizmet veriyorlardı. Evinizde diyetisyeninizle online olarak yapacağınız görüşmenin ardından onun göstermiş olduğu beslenme şeklini hayatınıza geçirebilirsiniz.

Online Diyetisyen Fiyat

Normal olarak diyetisyenden danışan hizmeti alabilirsiniz. Bunun dışında online diyetisyen danışan hizmeti almak için ise yine sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Online diyetisyen ücretleri alacağınız danışmanlık hizmetine göre değişebilir. Bazı insanların hastalıklarından dolayı diyetisyenle uzun bir müddet çalışması gerekebilir. Kimi insanlar ise ufak tefek bazı sağlık problemlerini diyetisyenin sunmuş olduğu beslenme şeklinde kısa sürede çözebilirler. Buralarda fiyatlar birbirinden farklı olacağı için diyetisyen ile yapacağız görüşmede fiyatlar konusunda daha net bir sonuca ulaşmanız mümkündür. Online diyetisyen fiyatı ile ilgili ve diğer ayrıntılarla ilgili erişmek istediğiniz bilgileri sayfamızın ilgili bölümlerini inceleyerek bulabilirsiniz.

Online Randevu Diyetisyen

Online diyetisyen randevusu almak isteyen kişiler diyetisyenlerin sayfalarını inceleyip uygun saatlerde veya günlerde randevu alabilirler. Diyetisyenler internet üzerinden belirlemiş oldukları bir programla beraber danışmanlarıyla görüşme sağlıyorlar. Bu programın ayrıntıları, saat kaçta görüşeceğimiz, randevunun ne kadar süreceği ve ücretleri ile ilgili bilgilerin hepsini diyetisyenden randevu alırken belirleyebilirsiniz.

 

Online Diyetisyen Nasıl Olunur?

Online diyetisyen olabilmek için internet sitemize başvuru yapabilirsiniz. Buraya bırakacağınız bilgiler ile beraber sizden diyetisyenlik hizmeti almak isteyenlerle karşılıklı olarak iletişime geçebilirler. Daha sonrasında size uygun saatte verdiğiniz randevu ile bu kişilerle çalışabilirsiniz. İsimdustu.com olarak bünyemizde birçok başarılı diyetisyen arkadaşlarımız ile birlikte online diyetisyen hizmeti sağlamaktayız. İsimdustu.com’da online diyetisyenlik yaparak, binlerce müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Hem müşteriyi hem diyetisyenlerimizi kolayca birbirleriyle buluşturuyoruz. Bu hizmet ile diyetisyen-danışan arasında daha kolay bir bağ kurabiliyor ve aralarındaki iletişimi güçlendiriyoruz. Online diyetisyen çeşitliliğimiz ile danışan, kendisinin en verim alabileceği diyetisyen ile görüşme sağlayabiliyor, hem vakit kaybetmeden hem de kendi bütçesine uygun bir diyetisyen ile anlaşma sağlayabiliyor.

Online Diyetisyen Başvurusu

Online diyetisyen başvurusu için sayfamızda bulunan hizmet ver bölümünde ilgili alanları doldurup gereken bilgileri girerek ilan oluşturabilirsiniz. Ardından sizinle iletişime geçen danışanlarınızla çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Yüzlerce müşteri portföyüne sahip olan İsimdustu.com ile homeoffice veya ofisinizden çeşitli şehirlerdeki müşterilere ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken online diyetisyen ilanı oluşturarak gerekli bilgileri ilanınıza eklemeniz.

Online Diyet Sistemi

Günümüzde pek çok kişi artık iş hayatında daha aktif ve bu durum kişilerin kendilerine ayırdıkları zamanın azalmasına sebep oluyor. Bu yüzden diyetisyene gitmek isteyip, vakit ayıramayanlar için çok kullanışlı olan online diyet dünyanın son dönemde en çok kullandığı sistemlerden birisidir.. Hizmet kalitesi olarak, online diyet sisteminin yüz yüze diyet sisteminden hiçbir farkı yoktur.

Online Diyet Sisteminin Avantajları Nelerdir?

1. Zamandan tasarruf edersiniz
2. Her zaman mail ve telefon mesajları ile bize ulaşabilirsiniz
3. Kendinizi iyi ifade ettiğiniz taktirte tamamen size uygun diyet listesi ve pratik yemek tarifleri ile diyetiniz desteklenecektir.
4. Diyet süreciniz yavaşladığı zaman sizin sürecinizi destekleyecek özel diyet listeleri verilecektir. 

Online Diyetisyen Uygulamaları

Son dönem teknoloji ile hız kazanan alanlardan bir tanesi de online uzaktan diyetisyen uygulamalarıdır. Belirli bir program takibinde uzaktan diyet programlarına dâhil olmak ve diyetisyen ile uzaktan bir zayıflama kampına girmek mümkün olabilmektedir. Belirli gün ve tarihlerde yapılması gerekenlerin yer aldığı bir liste üzerinden atılan adımlar neticesinde eğer yeteri derecede özen gösterilirse son derece başarılı sonuçların alınması söz konusu olabilir.

Online diyet programlarında yer alan paket içerikleri; kilo alma paketleri, kilo verme paketleri, sağlıklı yaşam uygulamaları, hızlandırılmış kilo verme paketleri, özel beslenme tavsiyeleri, motivasyon, diyet tarifleri ve yemek listeleri vb. şeklinde sıralanabilir.
  

500.00₺

Adana
5 aylık hamileyim, bu süreçte bana yardımcı olabilecek bir diyetisyene ihtiyacım var ayda 2 görüşme yeterli olacaktır.

450.00₺

Adana
Merhaba sayfanızdaki ilanları gördüm 1 ayda 3 defa olacak şekilde diyetisyen hizmeti alacağım gebelik için fiyay nedir?

600.00₺

Adana
Merhaba aylık 4 seans diyetisyen hizmeti almak istiyorum tansiyon hastasıyım bu şekilde listeler hazırlanmasını istiyorum

300.00₺

Ankara
Merhaba 2 seanslık diyet listesine ihtiyacım var, öğrenciyim kilo vermek istiyorum.

150.00₺

İstanbul
Aylık 1 seans için diyet hizmeti almak istiyorum, şeker hastasıyım yardımcı olur musunuz?

200.00₺

Adana
Ayda 1 görüşme online şekilde diyet ücretiniz nedir?
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans