Palyaço

Fiyat

Arama sonuçlarına uygun ilan bulunamadı

Palyaço Kiralama

Palyaço kiralama hizmeti, hemen her türlü organizasyonda talep edilen eğlenceli bir hizmettir. Palyaço organizasyonu sağlayan hizmetler ise bu işi yapan organizasyon şirketleri aracılığı ile çocukların bulunduğu etkinliklere palyaço göndermeyi sağlar. Hemen her çocuk organizasyonunda palyaçoya ihtiyaç duyulur. Eğlencenin en güzel yollarından birisi olan palyaço kiralama hizmetleri ile açılışlarda fark yaratmak ve akılda kalıcı bir etkinlik yapmak mümkün olur.

Palyaço ile Çocuklar Mutlu

Palyaçolar, çocukları eğlendirmek için var olan renkli ve eğlenceli karakterlerdir. İlk görevleri çocukları mutlu etmek olan bu eğlenceli varlıklar animasyon eşliğinde birçok renkli ve eğlenceli görsele eşlik ederler ve rol yaparlar. Etkinlik içerisinde yer alan birçok farklı uygulama palyaçolar eşliğinde gerçekleştirilir. Örneğin boyama etkinlikleri, dans etkinlikleri, yarışmalar gibi birçok etkinlikte çocukları dizginleyen ve onları eğlendiren yegâne unsur palyaçolardır.

Palyaçolar ile Eğlenceli Aktiviteler

Palyaçolar ilginç kıyafetleri ve boyalı yüzleri ile oldukça dikkat çekerler. Yüzlerinde bulunan eğlenceli ive renkli boyalar çocuklar tarafından oldukça beğenilir. Palyaçolar etkinlik dahilinde isteyen çocukların da yüzünü boyayarak onların eğlenmesine aracılık ederler. İstedikleri karaktere bürünmenin sevincini yaşayan çocuklar unutulmaz anlar yaşar ve organizasyon sırasında olukça eğlenir. Palyaçolar ile verilen pozlar daha renkli ve eğlenceli çıkacağı için ortaya eşsiz fotoğraflar ve hatıralar kalır. Bu nedenle her etkinlikte öğrenciler palyaçolar ile fotoğraf çektirmek ister.

Palyaço Kiralama Organizasyonları

Palyaçoların en sık görüldüğü etkinlik ve organizasyonlar doğum günleridir. Çocukların doğum günlerinde genelde çocuklara hediye olarak sunulan palyaçolar bütün çocukların hem eğlenmesini hem de bir arada durmasını sağlar. Şarkılar ve danslar eşliğinde gerçekleşen doğum günleri çocuklar için unutulmaz olur. Doğum günü dışında düğün organizasyonlarında da bazı durumlarda palyaçolara ihtiyaç duyulur. Bilinen en sık palyaço etkinlikleri arasında açılışlar da yer alır. Özellikle büyük çaplı işletmeler için uygun olan palyaçolar etkinliğin daha renkli ve ilgi çekici hale gelmesini sağlar. Palyaçoların görüldüğü diğer etkinlikler, piknikler, açık hava organizasyonları ve tanıtımlar şeklinde sıralanabilir.

Palyaço Kiralama Fiyatları

Palyaço kiralama fiyatları birçok farklı şirket tarafından yapılır ve şirketler bu konuda farklı fiyat prosedürleri uygular. Tercihler arasında genelde en uygun palyaço hizmetini satın almak olsa da farklı bütçelere de uyan çok sayıda kiralık palyaço seçeneği bulunmaktadır. Palyaçoların kiralama bedellerinde palyaçonun kiralanma süresi ve ne tür etkinliklere dahil olacağı gibi kriterler göz önünde bulundurulur. Standart olan fiyatın üzerine etkinlikler eklenir ve palyaçolar görev listelerine göre farklı fiyatlar ile müşterilere sunulur.

Belirli paketler dahilinde satın alınan palyaçolar bu işlemin ardından herhangi bir şekilde ek ücret talebinde bulunmaz. Paket dahilinde kiralık olarak gelen palyaço etkinlik süresi boyunca eğlenceye dahil olur ve misafirleri eğlendirir.

Palyaço kaplama için talep oluşturan kullanıcılarımızın taleplerine gelen teklifleri ve iş detaylarını palyaço fiyatları sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz.

Eğlence türüne Göre Palyaço Tercihi

Palyaçolar birçok farklı türe sahiptir. Dışardan bakıldığında tek tip olarak örülse de aslında her aktivite için farklı görünümde ve özellikte palyaço tercih edilir. Doğum günleri için tercih edilecek olan palyaçolar farklı konsepte sahipken daha özel kostüm partileri gibi davetlerde tercih edilecek palyaçoların görünümleri daha farklı olabilmektedir.

Palyaço Kiralama Hizmetleri

Palyaço kiralama hizmeti sunan firmalar her ihtiyaca uygun palyaço çalışanları ile kusursuz bir performans sunar. Davetlerden önceki tarihlerde yapılacak ayarlama ile aynı gün palyaçoların uygun adrese getirilmesini sağlar. Ulaşım hizmetlerini fiyata dahil tutan firmalar palyaçoların her türlü ihtiyacından da sorumludur. Günlük etkinliklerin yanı sıra daha uzun süreli etkinlikler için de uygun palyaço seçeneklerine sahiptirler. Profesyonel uzmanlar ve çocuklar konusunda eğitimli personeller ile gerçekleştirilen palyaço hizmetleri sayesinde etkinlik sahiplerine son derece güven veren hizmetlerdir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl