Abdulkadir Çeri

Hakkımızda

Abdulkadir Çeri olarak işyeri ve ofis taşımacılığı hizmetlerine kurumsal dokunuşlar sağlıyoruz. Uzun dönemden bu yana yaşam alanları için nakliye hizmetleri sunan firmalar, işyeri ve ofis gibi ağır makine veya ürünlerin yer aldığı taşımacılık hizmetlerinde profesyonel destek sunamamaktadır. Sizlere Mersin başta olmak üzere Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Erdemli, Mezitli alanında da hizmetlerini aktaran ekibimiz sayesinde en ufak bir olumsuz etkenle karşılaşmadan, üst düzey hizmetlere erişebilme kolaylığına sahip olacaksınız.

Abdulkadir Çeri olarak ev temizliği, işyeri temizliği, inşaat temizliği ve diğer pek çok hizmet çeşitlerinden faydalanmak ister misiniz? Mersin de başlattığımız bu üst düzey hizmetlerle beraber pek çok kişi güvenilir bir hizmet ayrıcalığına erişme imkanına sahip oldu. Alanında uzman olan teknik kadromuz, birinci sınıf ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile siz değerli kullanıcıların çok daha hijyenik bir ortamda vakit geçirmesini sağlıyor. Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Erdemli, Mezitli ve civar ilçelerden hizmet elde etmek adına anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Abdulkadir Çeri apartman temizliği konusunda alanının uzmanı olan ekibi ile üst düzey bir hizmete ulaşmanızı sağlıyor. Uzun yıllardan bu yana güvenilir hizmetlerini kişiler ile buluşturan ekibimiz, her geçen gün sınırlarını daha üst kapsamlara çekmekte ve bu alanda üst düzey bir hizmet ayrıcalığını kitleler ile buluşturmaktadır. Apartmanlarınızda yaşanan dönemsel temizlik işlerinizi Mersin de kurumsal hizmetler sunan ekibimizden talep edebilirsiniz. Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Erdemli, Mezitli ve civar ilçeler için de bu hizmet ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Abdulkadir Çeri inşaat sonrası temizlik işleri ile evlerin kaba pisliğini atmakta, yaşam alanlarını anahtar teslim sunarken ‘%100 hijyen’ garantisi ile tarafınıza ulaştırmaktadır. Mersin ve Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Erdemli, Mezitli alanlarında başlatılan bu hizmetler kısa süre içerisinde pek çok kişi / kurumun dikkatini çekti. Bu noktada birinci sınıf malzeme kalitesi ile hijyeni garanti eden ekibimiz, aynı zamanda taleplerinizin yoğunluğuna göre personel istihdamları yaratmaktadır.

Abdulkadir Çeri işyeri ve ofis temizliği konusunda kurumsal hizmetlerini personel istihdamı yaratarak sağlıyor. Mersin başta olmak üzere Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Erdemli, Mezitli alanında da ekibimizden teknik destek alabileceğiniz gibi, dip köşe yapılan temizlikler ile çok daha hijyenik ve bakterilerden arınmış bir ortamda personelleriniz ile çalışmalar sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak işletmelerin temizlenmesi, personellerin verimliliğini arttırır ve beklenmedik hastalıklara yakalanmalarını önler. Bu hizmetlerimizi profesyonel ekip dahilinde ele alabilmek açısından anında kontak kurabilirsiniz.Mersin - Akdeniz
Mersin - Yenisehir
Mersin - Toroslar
Mersin - Erdemli
Mersin - Mezitli
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram