Akkaya elektirik

Hakkımızda

Akkaya elektirik elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey ekipmanları, özel ve günümüzde çok yoğun rağbet gören ürünleri ile İstanbul de hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda teknik servis ağı sunarak sizlerin ev veya işyerlerinde yaşanan tüm elektrik işlerinize en kısa sürede çözümler üreten ekibimiz, bu hizmetlerinde sınırlı kalmıyor; Çekmeköy, Sancaktepe, Atasehir, Maltepe, Üsküdar, Ümraniye, Kadiköy, Beykoz alanlarına kadar genişleterek tam anlamıyla istediğiniz çözümleri ele almanıza yardımcı oluyor. Siz de hemen ekibimiz ile iletişim kurabilir, elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey bir hizmeti yakalayabilirsiniz.

Akkaya elektirik olarak kombi bakım, onarım ve parça değişimi gibi hizmetlerin yanı sıra petek temizliği konusunda da uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz! Başta İstanbul olmak üzere teknik kadromuzdan destek talep edebilirsiniz. Ayrıca hizmet ağlarını daima genişletmeyi hedefleyen ekibimiz, sizlere Çekmeköy, Sancaktepe, Atasehir, Maltepe, Üsküdar, Ümraniye, Kadiköy, Beykoz alanlarında da kurumsal ayrıcalıklar sunmaktan hiçbir şekilde geri kalmıyor. Tercihinizi hemen firmamıza yöneltmek ve bu alanda güvenilir hizmetlere ulaşabilmek adına seçiminizi yapın.

Akkaya elektirik çeşitli küçük ve zahmetli elektrik işlerinize çözüm yaratabilmek adına bir tık kadar uzağınızda. Hemen İstanbul de yer alan uzman kadromuza ulaşabilir, bu sayede kusursuz bir hizmeti cazip fiyatlardan elde edebilirsiniz. Genelde bu tip küçük ev işleri kitlelerin gözünü korkutmakta ve zorlu süreçlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu gibi durumlardan sebep hizmet anlayışlarını Çekmeköy, Sancaktepe, Atasehir, Maltepe, Üsküdar, Ümraniye, Kadiköy, Beykoz ve diğer ilçelere kadar genişleten teknik kadromuz, sizlere en iyi fiyat tekliflerini sunabilmek için isimdustu.com sitesinde bekliyor.

Akkaya elektirik kendi çatısı altında ürettiği LED aydınlatmalar ile yaşam alanlarınıza zarif dokunuşlar sağlıyor. bu sayede çok daha üst düzey bir hizmeti elde etmek ve yaşam alanı / işletmeleriniz için uygun LED tasarımlara ulaşmanızı sağlamaktadır. Sınırlarını İstanbul alanında çizen ve kısa sürede şehrin başta Çekmeköy, Sancaktepe, Atasehir, Maltepe, Üsküdar, Ümraniye, Kadiköy, Beykoz olmak üzere diğer tüm ilçelerine kadar genişleten ekibimizden hizmet almak ister misiniz? Hemen tercihinizi yapın, bu alanda kurumsal bir çalışmadan faydalanma şansları elde edin.

Akkaya elektirik spot aydınlatma ve diğer aydınlatma çeşitleri ile ilgili cazip bir çalışmayı sunmaktadır. Yaşam alanı veya işletmelerin taleplerine en uygun aydınlatma düzeneklerini sunan teknik kadro, her geçen gün bu hizmetleri ile öne çıkmaktan geri kalmıyor. İstanbul de yer alan ofislerimizden fiyat teklifi alabilmek için hemen isimdustu.com sitesini kullanabilirsiniz. En iyi fiyat tekliflerini sunarak başta Çekmeköy, Sancaktepe, Atasehir, Maltepe, Üsküdar, Ümraniye, Kadiköy, Beykoz olmak üzere, diğer tüm ilçelere personel yönlendirmesi sağlamaktayız.İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Beykoz
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram