Armodillo

Hakkımızda

Armodillo hizmetlerini İstanbul ilk sırada olmak üzere diğer Kadiköy, Atasehir, Ümraniye alanlarında da sürdüren ekibimiz, kusursuz taşımacılık hizmetlerini Evden Eve Nakliyat üzerinden müşteri kitlesine sunuyor. Taşımacılık işlerini firmamız güvencesi altında son teknoloji ekipmanları dahilinde sağlayabilirsiniz. Asansörlü taşımacılık, özel ambalajlama sistemleri ile değerli eşyalarınızı güvende tutma gibi birçok küçük detayı göz önünde bulunduran kadromuz ile en ufak bir olumsuz etkenle karşılaşmadan hizmet elde etme kolaylığına sahip olun.

Armodillo olarak şehir içi taşımacılık hizmetlerini siz değerli müşteri kitlemize sunmaktayız. Bu alanda profesyonel teknik kadromuz, birinci sınıf filolarımız ve son model nakliye ekipmanları ile İstanbul de hizmetinizdeyiz. Ekibimiz sizler için sadece yaşam alanı taşımacılığı değil, aynı zamanda işletmelerinize uygun bir nakliye hizmetleri sunmaktan da geri kalmamaktadır. Başta Kadiköy, Atasehir, Ümraniye olmak üzere diğer tüm ilçeler için hemen bizimle kontağa geçebilirsiniz.

Armodillo olarak işyeri ve ofis taşımacılığı hizmetlerine kurumsal dokunuşlar sağlıyoruz. Uzun dönemden bu yana yaşam alanları için nakliye hizmetleri sunan firmalar, işyeri ve ofis gibi ağır makine veya ürünlerin yer aldığı taşımacılık hizmetlerinde profesyonel destek sunamamaktadır. Sizlere İstanbul başta olmak üzere Kadiköy, Atasehir, Ümraniye alanında da hizmetlerini aktaran ekibimiz sayesinde en ufak bir olumsuz etkenle karşılaşmadan, üst düzey hizmetlere erişebilme kolaylığına sahip olacaksınız.

Armodillo ekibimiz, İstanbul civarında kargo ve kurye taleplerinizi çözüme ulaştırmak adına çalışmaktadır. Sınıfında yakaladığı başarı ortalaması ile markalaşan ekibimiz, aynı zamanda hizmetlerini Kadiköy, Atasehir, Ümraniye alanlarına kadar genişleterek, tüm bireysel ve kurumsal kişi / kuruluşlardan gelen taleplere ek çözümler yaratmaktadır. Herhangi bir ürününüzün en kısa sürede transfer merkezine ulaşmasına öncülük tanıyan ekibimiz, taşımacılık konusunda başarısını hep bir basamak yukarı taşıyor.

Armodillo olarak ev temizliği, işyeri temizliği, inşaat temizliği ve diğer pek çok hizmet çeşitlerinden faydalanmak ister misiniz? İstanbul de başlattığımız bu üst düzey hizmetlerle beraber pek çok kişi güvenilir bir hizmet ayrıcalığına erişme imkanına sahip oldu. Alanında uzman olan teknik kadromuz, birinci sınıf ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile siz değerli kullanıcıların çok daha hijyenik bir ortamda vakit geçirmesini sağlıyor. Kadiköy, Atasehir, Ümraniye ve civar ilçelerden hizmet elde etmek adına anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Armodillo, halı yıkama hizmetlerini İstanbul alanında müşteri kitlesi ile buluşturuyor. Özel halı yıkama cihazları ve temizlik malzemeleri ile halılarınızda kusursuzluğu yakalamak ve doğru bir teknikle bu hizmetlerden faydalanmak söz konusudur. İpek halılar, makine halıları, kilim ve diğer pek çok çeşit halı için özel yıkama malzemeleri bulunduran ekibimiz, Kadiköy, Atasehir, Ümraniye üzerinden gelen taleplere en kısa sürede dönüş sağlamaktadır. Halılarınızı tarafınızdan alıyor, söylenen tarihlerde %100 hijyen garantisi ile teslim ediyoruz.

Armodillo perde yıkama hizmetlerini özel olarak temin edilmiş makineler ve birinci sınıf ekipmanlar ile sağlamaktadır. Bu hizmetleri İstanbul de başlatarak kısa sürede sınırlarını daha üst alanlara çeken ekibimiz, yaşam alanı ve işletmelerin vazgeçilmezi olan perde çeşitleri için en uygun yıkama işlemlerini sağlamaktadır. Her bir perdenin kendine has dokuması olduğundan sebep yıkama işlemleri öncesinde, kumaş kalitesine göre malzemenin belirlenmesi çok önemlidir. Kadiköy, Atasehir, Ümraniye de yer alan firmamız bu tip ayrıntıları göz önünde tutuyor ve en ideal sonuçları almanıza yardımcı oluyor.İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Ümraniye
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram