Atölye Marka Metal

Hakkımızda

İnşaat ve şantiye alanlarınız için ekip veya ekipman ihtiyaçları mı duyuyorsunuz? Atölye Marka Metal inşaat ve tadilat alanlarına profesyonel ekibi ile hizmet sunmakta ve yurtdışından özel olarak tedarik edilmiş ekipmanları ile en doğru dokunuşları sağlamaktadır. Bu sayede taleplerinizin en kısa sürede tamamlanmasına ve İstanbul kapsamında bizlerin güvencesi ile hareket etmenize olanak sunmaktayız. Tercihinizi bu alanda yapabilir, anında ekibimiz ile kontak kurarak Bakirköy, Arnavutköy, Kagithane, Zeytinburnu, Bagcilar, Esenyurt, Kadiköy, Esenler, Beşiktaş, Basaksehir, Sisli, Silivri, Sancaktepe, Çatalca, Sultangazi, Kartal, Tuzla, Avcilar, Fatih, Maltepe, Sultanbeyli, Atasehir, Beykoz, Beyoglu, Bayrampasa, Eyüp, Adalar, Çekmeköy, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Sariyer, Beylikdüzü, Güngören, Bahçelievler, Gaziosmanpasa, Pendik, Üsküdar, Sile, Ümraniye ve civar ilçeler için teknik kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Atölye Marka Metal demir doğrama ve ferforje çalışmaları ile beraber İstanbul de hizmetlerini sürdürüyor. Binlerce kişinin talebine göre istenen çalışmaları aktaran ekibimiz, her geçen gün sınırlarını çok daha üst alanlara çekmektedir. Bakirköy, Arnavutköy, Kagithane, Zeytinburnu, Bagcilar, Esenyurt, Kadiköy, Esenler, Beşiktaş, Basaksehir, Sisli, Silivri, Sancaktepe, Çatalca, Sultangazi, Kartal, Tuzla, Avcilar, Fatih, Maltepe, Sultanbeyli, Atasehir, Beykoz, Beyoglu, Bayrampasa, Eyüp, Adalar, Çekmeköy, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Sariyer, Beylikdüzü, Güngören, Bahçelievler, Gaziosmanpasa, Pendik, Üsküdar, Sile, Ümraniye ve civar ilçelerden teknik destek talebinde bulunmak ve işletmeleriniz / yaşam alanlarınız için ideal bir çalışmadan faydalanabilmek adına seçiminizi yapın. Bu sayede çok daha kurumsal çalışmalar ile öne çıkmanızı sağlıyor ve birinci sınıf ekipman desteği ile demir – ferforje çalışmalarını aktarıyoruz.

Atölye Marka Metal olarak Çelik Konstrüksiyon Yapıların kurulum, dizayn, tasarımı ve malzeme tedariki işlemlerini sağlamaktayız. Bu hizmetleri ilk olarak İstanbul üzerinden başlatan ekibimiz, kısa sürede pek çok kişi tarafından tercih edilmiştir. Kendi yaşam alanlarınızı oluşturmak veya benzeri çalışmalardan faydalanabilmek adına işini kurumsallık çatısı altında kuran ekibimiz ile temasa geçebilirsiniz. Bakirköy, Arnavutköy, Kagithane, Zeytinburnu, Bagcilar, Esenyurt, Kadiköy, Esenler, Beşiktaş, Basaksehir, Sisli, Silivri, Sancaktepe, Çatalca, Sultangazi, Kartal, Tuzla, Avcilar, Fatih, Maltepe, Sultanbeyli, Atasehir, Beykoz, Beyoglu, Bayrampasa, Eyüp, Adalar, Çekmeköy, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Sariyer, Beylikdüzü, Güngören, Bahçelievler, Gaziosmanpasa, Pendik, Üsküdar, Sile, Ümraniye ve diğer ilçelerden talepler gerçekleştirebilir, üst düzey bir hizmete ulaşabilirsiniz.İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Arnavutköy
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Zeytinburnu
İstanbul - Bagcilar
İstanbul - Esenyurt
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Esenler
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Basaksehir
İstanbul - Sisli
İstanbul - Silivri
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Çatalca
İstanbul - Sultangazi
İstanbul - Kartal
İstanbul - Tuzla
İstanbul - Avcilar
İstanbul - Fatih
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Sultanbeyli
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Beykoz
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Adalar
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Büyükçekmece
İstanbul - Küçükçekmece
İstanbul - Sariyer
İstanbul - Beylikdüzü
İstanbul - Güngören
İstanbul - Bahçelievler
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Pendik
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Sile
İstanbul - Ümraniye
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram