Aydın DUYGU

Hakkımızda

Aydın DUYGU sizler için birçok farklı lisan ile ilgili dil dersleri sunmaktadır. İngilizce, Almanca, Arapça, İspanyolca ve dünya çapında geçerliliği olan birçok dil hizmetleri İstanbul kapsamında kitlelere sunulmaktadır. Kendinizi eğitmek ve dil bilginizi yükselterek çok daha sosyal bir yaşantı kurmak tamamen sizlerin elinde! Yurtdışı seyahatlerinizde herhangi bir zorluk yaşamamak veya dil sınavları öncesi bilginizi pekiştirmek adına anında Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Bagcilar, Zeytinburnu, Güngören, Basaksehir, Bahçelievler ve diğer ilçelerden ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Aydın DUYGU olarak web yazılım işlerinize profesyonel destek sağlamaktadır. Tüm kodlama teknikleri ve taleplerinizi yerine getirmek adına personel istihdamı sunan firmamız, İstanbul ve Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Bagcilar, Zeytinburnu, Güngören, Basaksehir, Bahçelievler de başlattığı bu hizmetlerle kısa sürede markalaşmayı başarmıştır. PHP, HTML, Java ve diğer pek çok kodlama tekniğine hakim olan ekibimiz ile beraber kendi sektörünüzde ticari kimliğinizi en iyi şekilde temsil edecek web tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

Aydın DUYGU olarak kendi alanında uzman ve farklı branşlara ayrılmış öğretmenler ile ilköğretim düzeyi derslere ilişkin eğitimler vermekteyiz. İstanbul Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Bagcilar, Zeytinburnu, Güngören, Basaksehir, Bahçelievler de yer alan öğretmenlerimiz, talep ettiğiniz derslere istinaden müfredata uygun bir formatta ders içeriklerini ele alır ve kişinin bu konuda bilgi edinmesine yardımcı olur. Uzun senelerden bu yana öğretmenlik yapan geniş kadromuz ile beraber artık ilkokul düzeyinde ki derslerle alakalı pratikler yapmak ve çocuklarınız için alanında uzman bir eğitmenden faydalanmak mümkün!

Aydın DUYGU özel derslerinize uygun hocalar temin etmek açısından bir tık kadar uzağınızda! Özellikle sınav dönemleri için artık dershanelerin hizmet sunmaması, bu noktada bireysel hocalardan eğitim alan kişilerin daha fazla öne çıkmasına neden oluyor. Matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe ve çok daha fazlası ile ilgili ders alabilmek için hemen İstanbul de yer alan teknik ekibimizden fiyat teklifi alın. İster hocanın evinde, ister kendi evinizde Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Bagcilar, Zeytinburnu, Güngören, Basaksehir, Bahçelievler ve diğer ilçeler için hocalarımızdan ders talep edebileceksiniz.İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Bagcilar
İstanbul - Zeytinburnu
İstanbul - Güngören
İstanbul - Basaksehir
İstanbul - Bahçelievler
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram