Aygün Budak, Endüstri Mühendisliği Öğrencisi

Hakkımızda

Aygün Budak, Endüstri Mühendisliği Öğrencisi sizler için birçok farklı lisan ile ilgili dil dersleri sunmaktadır. İngilizce, Almanca, Arapça, İspanyolca ve dünya çapında geçerliliği olan birçok dil hizmetleri İstanbul kapsamında kitlelere sunulmaktadır. Kendinizi eğitmek ve dil bilginizi yükselterek çok daha sosyal bir yaşantı kurmak tamamen sizlerin elinde! Yurtdışı seyahatlerinizde herhangi bir zorluk yaşamamak veya dil sınavları öncesi bilginizi pekiştirmek adına anında Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Avcilar, Esenler, Kadiköy, Üsküdar, Çekmeköy, Büyükçekmece, Ümraniye ve diğer ilçelerden ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Aygün Budak, Endüstri Mühendisliği Öğrencisi olarak kendi alanında uzman ve farklı branşlara ayrılmış öğretmenler ile ilköğretim düzeyi derslere ilişkin eğitimler vermekteyiz. İstanbul Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Avcilar, Esenler, Kadiköy, Üsküdar, Çekmeköy, Büyükçekmece, Ümraniye de yer alan öğretmenlerimiz, talep ettiğiniz derslere istinaden müfredata uygun bir formatta ders içeriklerini ele alır ve kişinin bu konuda bilgi edinmesine yardımcı olur. Uzun senelerden bu yana öğretmenlik yapan geniş kadromuz ile beraber artık ilkokul düzeyinde ki derslerle alakalı pratikler yapmak ve çocuklarınız için alanında uzman bir eğitmenden faydalanmak mümkün!

Aygün Budak, Endüstri Mühendisliği Öğrencisi özel derslerinize uygun hocalar temin etmek açısından bir tık kadar uzağınızda! Özellikle sınav dönemleri için artık dershanelerin hizmet sunmaması, bu noktada bireysel hocalardan eğitim alan kişilerin daha fazla öne çıkmasına neden oluyor. Matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe ve çok daha fazlası ile ilgili ders alabilmek için hemen İstanbul de yer alan teknik ekibimizden fiyat teklifi alın. İster hocanın evinde, ister kendi evinizde Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Avcilar, Esenler, Kadiköy, Üsküdar, Çekmeköy, Büyükçekmece, Ümraniye ve diğer ilçeler için hocalarımızdan ders talep edebileceksiniz.İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Fatih
İstanbul - Küçükçekmece
İstanbul - Avcilar
İstanbul - Esenler
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Büyükçekmece
İstanbul - Ümraniye
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram