Azk Mimarlık

Heyacan Dolu Tasarımlarımız ile Sizi Tanıştırmak İstiyoruz..

Hizmet Alanları / Bölgeleri

Hizmet Alanları:
Alçı - Kartonpiyer, Elektrik - Aydınlatma, Cam - Camcı, Doğalgaz Tesisatı, Mimarlık Projesi, Parke - Lamine, PVC Kapı Pencere, Demir - Ferforje, Cam Balkon, Ev Boyama, Seramik - Mermer, Güneş Enerjisi, Çadır ve Tente, Koltuk Döşeme, Prefabrik Ev, Mobilya, Mantolama, Alçıpan Asma Tavan, Çelik Kapı, Epoksi Zemin Kaplama, Havalandırma Sistemi, Duşakabin, Kaynakçı, Perde Montaj, Parke Taşı Döşeme, Mineflo Serfloor, Duvar Kağıdı, Amerikan Kapı
Antalya:
Muratpasa, Kepez, Konyaalti, Aksu, Dösemealti, Akseki, Alanya, Elmali, Finike, Gazipasa, Gündogmus, Ibradi(Aydinkent), Kale(Demre), Kas, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik

Azk Mimarlık Hakkında

1977 Doğumlu olan A.Ziya KANTARCI, 1998 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi / Mimarlık Bölümünü kazanıp 2003 yılında Mimar olarak mezun olmuştur. Askerlik görevini 2003 yılında, Erzurum da kısa dönem olarak tamamlayan Kantarcı, daha sonra 6 yıl özel şirketlerde çalışarak mesleki deneyim kazanmıştır. 2009 yılında, Antalya da AZK MİMARLIK firmasını kurarak özel çalışma hayatına başlamıştır.

Azk Mimarlık ın tasarım ffesinin çıkış noktası görsellik, fonksiyonel mekanlar ve uygun çözümler üretmektir. Azk Mimarlık teknolojiyi yakından takip ederek tasarımları ile bütünleştirebilen, her projede kendine özgü tasarımlar sunan, hem klasik hem modern tarzda tasarımlar yapan ve uygulayan, müşterilerini dinleyip isteklerini önemseyen ve projelerine yansıtan bir ffe geliştirmiştir.

Azk Mimarlık ekibi olarak sizleri ofisimizde misafir etmek ve heyecan dolu tasarımlarımızla tanıştırmaktan onur ve mutluluk duyarız.
+>
Saygılarımızla…