Bck bocek ilaçlama

Sektörün öncü kuruluşlarından olan firmamız, 1994 yılından bugüne, özenli ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermemiştir.

Hizmet Alanları / Bölgeleri

Hizmet Alanları:
Böcek İlaçlama
Ankara:
Altindag, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbasi, Pursaklar, Akyurt, Ayas, Bala, Beypazari, Çamlidere, Çubuk, Elmadag, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kizilcahamam, Nallihan, Polatli, Sereflikoçhisar

Bck bocek ilaçlama Hakkında

Ev, Apartman, Site ilaçlama hizmeti
Yiyecek, İçecek Üretimi ve Cateringler ilaçlama hizmeti
Gıda Satış Endüstrisi ilaçlama hizmeti
Restaurant-Pastane-Fırın ilaçlama hizmeti
Hastane ilaçlama hizmeti
Otel ilaçlama hizmeti
Eğitim Kurumları ilaçlama hizmeti
Fabrika ilaçlama hizmeti
Alışveriş Merkezleri-Mağaza ilaçlama
Arazi ve İnşaat Sektörü ilaçlama hizmeti
Tren ve Nakil Araçları ilaçlama hizmetiÇevre, halk sağlığı ve ilaçlama alanında,
Sektörün öncü kuruluşlarından olan firmamız, 1994 yılından bugüne, özenli ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermemiştir.

Çağı yakalayan ve sürekli gelişen teknolojik yenilikleri ilaçlama alanında çevre ve insan sağlığı odaklı uygulamalarla birleştiren BCK ilaçlama servisi getirdiği birçok yenilikle 18. yaşını gururla kutlamaktadır.

Geçmiş tecrübeler ışığında mekana ve haşereye göre geliştirilen çözümler müşteri memnuniyeti konusunda bizi üst sıralara taşımıştır.

Eğitimli teknik personelimiz, bilimsel yaklaşımlarla problemin çıkışı ve alınabilecek önlemler konusunda çalışmalar geliştirmektedir.

Firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla insan sağlığını tehdit etmeyen çevre dostu bileşimler kullanmaktadır.

Profesyonel servis anlayışı ile WHO (Dünya Sağlık Örgütü) standartlarında hizmetimiz başarıyla devam etmektedir.

Bck İlaçlama olarak, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama, kemirgen istasyon tekniği gibi birçok seçenek ile çeşitli programlar sunuyoruz.

Hedefimiz ulaştığımız bu noktadan daha ileri gitmek ve sürekli geliştirme çalışmalarıyla müşteri memnuniyetini pekiştirmektir.