Çagrı Subası

Hakkımızda

Çagrı Subası olarak profesyonel ekibimiz ile bilgisayar ve laptop tamiri hizmetlerini sağlamaktayız. Cihazlarınız ile ilgili yaşanan tüm arıza veya sorunları kısa sürede tespit edip, çözümler üreten ekibimiz bu sayede çok daha kısa sürede cihazlarınızı ilk gün ki kadar verimli kullanmanızı sağlıyor. Böylesi bir hizmeti Adana ve Seyhan, Yüregir, Sariçam, Çukurova alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz ile beraber elektronik cihazlarınız ile ilgili yaşadığınız tüm zorlu süreçleri gerinizde bırakabilirsiniz.

Çagrı Subası tüm elektronik cihazlarınızın tamir, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Adana alanında başlatılan bu hizmet, kısa sürede pek çok il ve ilçeden rağbet gördü. Sınırlarını Seyhan, Yüregir, Sariçam, Çukurova alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz sayesinde alanında profesyonel olan ekibimizden en kısa sürede onarım ve tamir işlemlerine istinaden bir hizmet alabileceksiniz. Tüm büyük ve küçük elektronik cihazların onarımlarını sağlayan ekibimiz, ayrıca parça değişimine bağlı olarak orijinallik belgelerini de tarafınıza iletmektedir.

Çagrı Subası olarak web yazılım işlerinize profesyonel destek sağlamaktadır. Tüm kodlama teknikleri ve taleplerinizi yerine getirmek adına personel istihdamı sunan firmamız, Adana ve Seyhan, Yüregir, Sariçam, Çukurova de başlattığı bu hizmetlerle kısa sürede markalaşmayı başarmıştır. PHP, HTML, Java ve diğer pek çok kodlama tekniğine hakim olan ekibimiz ile beraber kendi sektörünüzde ticari kimliğinizi en iyi şekilde temsil edecek web tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

Çagrı Subası güvenlik kamerası sistemleri ile işletme ve yaşam alanlarının her an kayıt altında olmasını sağlıyor. Bilindiği gibi bu tip sistemler güvenliği sağlayabilmek ve beklenmedik bir hırsızlık gibi durumlarda kayıtları uygun yerlere sunabilmek adına tercih edilmektedir. Aynı zamanda işletmelerinizde personellerinizin işe olan ilgisini görebilmek ve buna bağlı çalışmalardan faydalanmanız adına Adana üzerinden hizmetler sunmaktayız. Başta Seyhan, Yüregir, Sariçam, Çukurova olmak üzere diğer tüm ilçeler için güvenlik hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.Adana - Seyhan
Adana - Yüregir
Adana - Sariçam
Adana - Çukurova

Sosyal Medya

    facebook twitter google plus instagram