Çetiner Bilişim

Hakkımızda

Çetiner Bilişim olarak sosyal medya ve internet reklamcılığı hizmetleri ile herhangi bir ürününüzün veya doğrudan markanızın tanıtımlarını sağlamaktayız. Var olan ticari kimliğini yükseltmek ve daha ileri seviyelere taşımak isteyen bireysel ve kurumsal firmalar, Ankara alanında yer alan ofislerimiz aracılığı ile tüm taleplerini bizlere iletmektedir. Aynı zamanda Çankaya, Altindag, Etimesgut, Keçiören, Gölbasi, Yenimahalle, Sincan, Sereflikoçhisar, Mamak, Pursaklar, Akyurt, Ayas, Elmadag, Çubuk, Çamlidere, Beypazari, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Polatli, Kizilcahamam, Kazan, Nallihan, Bala sınırlarına kadar çalışmalarını genişleten ekibimiz ile beraber artık internet mecrasında çok daha fazla tanınan bir ürüne veya firma kimliğine sahip olabilirsiniz.

Çetiner Bilişim olarak alanında profesyonel tasarımcılar ile kendi markanızın internet mecrasında aktif olarak satışlar yapmasına ve ürünlerin tanıtılmasına olanak yaratmaktayız. PHP, Java, HTML ve diğer pek çok kodlama tekniği ile sunulan site tasarımlarından faydalanmak için Ankara alanında yer alan ofisimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. Binlerce farklı bireysel ve kurumsal firmayı ‘memnun müşteri referansı’ içerisinde tutan ekibimiz, sadece sınırlarını burası ile kısıtlamıyor; Çankaya, Altindag, Etimesgut, Keçiören, Gölbasi, Yenimahalle, Sincan, Sereflikoçhisar, Mamak, Pursaklar, Akyurt, Ayas, Elmadag, Çubuk, Çamlidere, Beypazari, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Polatli, Kizilcahamam, Kazan, Nallihan, Bala alanına kadar genişleterek çok daha kapsamlı bir hizmetten faydalanmanızı sağlıyor.

Çetiner Bilişim olarak profesyonel ekibimiz ile bilgisayar ve laptop tamiri hizmetlerini sağlamaktayız. Cihazlarınız ile ilgili yaşanan tüm arıza veya sorunları kısa sürede tespit edip, çözümler üreten ekibimiz bu sayede çok daha kısa sürede cihazlarınızı ilk gün ki kadar verimli kullanmanızı sağlıyor. Böylesi bir hizmeti Ankara ve Çankaya, Altindag, Etimesgut, Keçiören, Gölbasi, Yenimahalle, Sincan, Sereflikoçhisar, Mamak, Pursaklar, Akyurt, Ayas, Elmadag, Çubuk, Çamlidere, Beypazari, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Polatli, Kizilcahamam, Kazan, Nallihan, Bala alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz ile beraber elektronik cihazlarınız ile ilgili yaşadığınız tüm zorlu süreçleri gerinizde bırakabilirsiniz.

Çetiner Bilişim olarak, kendi firmanızın veya ürününüzün temsil edileceği logo çalışmalarından faydalanmak ister misiniz? Artık gelişen teknoloji ile beraber pek çok işletme ve marka, kendi çatısı altında sunduğu hizmetleri bu tip ‘temsili logolar’ ile sunmaktadır. Ankara de yer alan ofisimiz ve onlarca farklı çalışanımız ile beraber logo tasarım konularına ilişkin taleplerinizi dinliyor, sizlere pek çok örneklendirme ile tam anlamıyla istediğiniz çalışmalardan faydalanmanızı sağlıyoruz. Çankaya, Altindag, Etimesgut, Keçiören, Gölbasi, Yenimahalle, Sincan, Sereflikoçhisar, Mamak, Pursaklar, Akyurt, Ayas, Elmadag, Çubuk, Çamlidere, Beypazari, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Polatli, Kizilcahamam, Kazan, Nallihan, Bala ve diğer ilçelerden anında hizmet almak adına ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Çetiner Bilişim çalışmalarını danışmanlık alanında pek çok kişi & kurum ile buluşturmaktadır. Bu kapsamda çok daha üst düzey bir hizmet ayrıcalığından faydalanmak ve aynı zamanda sınırlarını hep bir basamak önde tutan ekibimiz ile Ankara de tüm danışmanlık ile alakalı teknik destek alabilirsiniz. Uzun yıllardan bu yana alanında uzman olan ekip ile çalışmalar sürdüren firmamız, Çankaya, Altindag, Etimesgut, Keçiören, Gölbasi, Yenimahalle, Sincan, Sereflikoçhisar, Mamak, Pursaklar, Akyurt, Ayas, Elmadag, Çubuk, Çamlidere, Beypazari, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Polatli, Kizilcahamam, Kazan, Nallihan, Bala ‘ye kadar sınırlarını genişleterek, danışmanlık konularına ilişkin güvenilir bir hizmet ayrıcalığını ele almanızı sağlamaktadır.

Çetiner Bilişim sizler için hosting, reseller, VPS ve dedicadet kiralama hizmetleri sağlamaktadır. Aynı zamanda ping sorunu olmayan sunucularda hızı yakalamak ve web sitenizin çok daha kurumsal bir imaj yakalamasına olanak yaratmaktayız. Ankara Çankaya, Altindag, Etimesgut, Keçiören, Gölbasi, Yenimahalle, Sincan, Sereflikoçhisar, Mamak, Pursaklar, Akyurt, Ayas, Elmadag, Çubuk, Çamlidere, Beypazari, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Polatli, Kizilcahamam, Kazan, Nallihan, Bala de yer alan ofislerimiz, tam anlamıyla ihtiyacınıza yönelik hostingleri sunabilmek adına sunucularını daimi olarak güncellemektedir. Bu sayede çok daha sorunsuz bir web sitesine sahip olabilir, aynı zamanda kurumsallığınızı bir basamak öne çıkartabilirsiniz.

Çetiner Bilişim SEO çalışmaları ile web sitelerinizin çok daha hızlı bir şekilde yükselmesini sağlamaktadır. Arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmek, sizlerin daha fazla müşteri kitlesi ve aynı zamanda Adsense üzerinden gelir elde etmenizi sağlamaktadır. Ankara de yer alan kurumsal firmamız, başta Çankaya, Altindag, Etimesgut, Keçiören, Gölbasi, Yenimahalle, Sincan, Sereflikoçhisar, Mamak, Pursaklar, Akyurt, Ayas, Elmadag, Çubuk, Çamlidere, Beypazari, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Polatli, Kizilcahamam, Kazan, Nallihan, Bala olmak üzere tüm ilçeler dahilinde SEO çalışmalarını uzman ekibi ile aktarmaktadır. En kısa sürede anahtar kelimelerde bir yükseliş yakalamak ve işlerde başarıya ulaşmak mümkündür.Ankara - Çankaya
Ankara - Altindag
Ankara - Etimesgut
Ankara - Keçiören
Ankara - Gölbasi
Ankara - Yenimahalle
Ankara - Sincan
Ankara - Sereflikoçhisar
Ankara - Mamak
Ankara - Pursaklar
Ankara - Akyurt
Ankara - Ayas
Ankara - Elmadag
Ankara - Çubuk
Ankara - Çamlidere
Ankara - Beypazari
Ankara - Evren
Ankara - Güdül
Ankara - Haymana
Ankara - Kalecik
Ankara - Polatli
Ankara - Kizilcahamam
Ankara - Kazan
Ankara - Nallihan
Ankara - Bala
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram