Gülkan Arslan Dekarasyon

Hakkımızda

Gülkan Arslan Dekarasyon yaşam alanı ve işletmeleriniz için İstanbul alanlarında alçı ve kartonpiyer hizmetleri sunmaktadır. İşinde uzman teknik kadromuz ile sadece bu alanda değil, ek olarak Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Eyüp, Bahçelievler, Beylikdüzü, Basaksehir, Güngören, Avcilar, Küçükçekmece, Fatih civarlarında sunduğumuz hizmetlerle beraber binlerce farklı kişinin yüzünü güldürmeyi başardık! Onlarca farklı çalışanımız ile taleplerinizi harfiyen dinliyor ve sizlere öneriler kapsamında bir sunum yaparak, tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz.

Gülkan Arslan Dekarasyon elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey ekipmanları, özel ve günümüzde çok yoğun rağbet gören ürünleri ile İstanbul de hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda teknik servis ağı sunarak sizlerin ev veya işyerlerinde yaşanan tüm elektrik işlerinize en kısa sürede çözümler üreten ekibimiz, bu hizmetlerinde sınırlı kalmıyor; Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Eyüp, Bahçelievler, Beylikdüzü, Basaksehir, Güngören, Avcilar, Küçükçekmece, Fatih alanlarına kadar genişleterek tam anlamıyla istediğiniz çözümleri ele almanıza yardımcı oluyor. Siz de hemen ekibimiz ile iletişim kurabilir, elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey bir hizmeti yakalayabilirsiniz.

Gülkan Arslan Dekarasyon olarak doğalgaz tesisat işlerinizi en kısa sürede çözümle buluşturuyoruz. Uzun dönemden bu yana yaşam alanlarının ısıtma sistemi olarak görülen doğalgaz, çoğu zaman çeşitli sebeplerden dolayı sorunlar yaşatabilmektedir. Gaz kaçakları, kombiye ısı vermeme veya verimli çalışmama gibi durumlardan sebep İstanbul ve Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Eyüp, Bahçelievler, Beylikdüzü, Basaksehir, Güngören, Avcilar, Küçükçekmece, Fatih hizmetlerini tarafımızdan talep edebilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede bulunduğunuz muhite gelecek, tespitleri sağlayacak ve bu alanda kurumsal bir hizmetten faydalanmanıza olanak yaratacaktır.

İnşaat ve şantiye alanlarınız için ekip veya ekipman ihtiyaçları mı duyuyorsunuz? Gülkan Arslan Dekarasyon inşaat ve tadilat alanlarına profesyonel ekibi ile hizmet sunmakta ve yurtdışından özel olarak tedarik edilmiş ekipmanları ile en doğru dokunuşları sağlamaktadır. Bu sayede taleplerinizin en kısa sürede tamamlanmasına ve İstanbul kapsamında bizlerin güvencesi ile hareket etmenize olanak sunmaktayız. Tercihinizi bu alanda yapabilir, anında ekibimiz ile kontak kurarak Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Eyüp, Bahçelievler, Beylikdüzü, Basaksehir, Güngören, Avcilar, Küçükçekmece, Fatih ve civar ilçeler için teknik kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Yaşam alanı ve işletmeler için parke / lamine çalışmaları çok fazla önemsenmektedir. İleri teknoloji yapı malzemelerini sunan Gülkan Arslan Dekarasyon , sizler için güvenilir hizmetlerini alanında uzman teknik servisi ile sağlamaktadır. İstanbul de faaliyet gösteren teknik kadromuz burası ile sınırlı kalmıyor ve Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Eyüp, Bahçelievler, Beylikdüzü, Basaksehir, Güngören, Avcilar, Küçükçekmece, Fatih alanlarına kadar genişleyerek, her geçen gün çok daha fazla kişi ve kurumdan talep almaktadır. Siz de hemen iletişime geçerek ekibimizden fiyat teklifi alabilir, parke ve lamine konusunda uzman olan teknik kadromuzun güvencesi altında yer alabilirsiniz.

Gülkan Arslan Dekarasyon cam balkon işlerine sunduğu cazip çözümler ile sınırlarını İstanbul ve Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Eyüp, Bahçelievler, Beylikdüzü, Basaksehir, Güngören, Avcilar, Küçükçekmece, Fatih alanlarına kadar genişletmektedir. Uzun yıllardan bu yana kurumsal çalışmaları ile gündeme gelen ekibimiz, tam anlamıyla balkonlarınızın istediğiniz tasarıma dönüşmesini sağlamaktadır. Uzman kadromuz daha önce binlerce işi başarı ile sonuçlandırmış, bu alanda kitlelerin memnuniyetini kazanmıştır. Siz de hemen iletişime geçerek taleplerinizi tarafımıza iletin ve en ideal çalışmalardan faydalananın.

Gülkan Arslan Dekarasyon olarak hem yaşam alanları, hem de işletmeler için özel seramik mermer çalışmalarını sunmaktayız. Profesyonel ustalarımız ve birinci sınıf ekipmanlarımızın yanı sıra, İstanbul alanında yüzlerce memnun müşteri referansı ile hizmetinizdeyiz. Bu alanda kurumsal hizmetlerin kapılarını aralamak adına Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Eyüp, Bahçelievler, Beylikdüzü, Basaksehir, Güngören, Avcilar, Küçükçekmece, Fatih de yer alan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede bulunduğunuz muhite gelen ve keşif çalışmalarını yapan ekibimiz, daha sonrasında bu ölçülere uygun olarak ürünleri sunmakta, kurulumları tamamlamaktadır.İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Bahçelievler
İstanbul - Beylikdüzü
İstanbul - Basaksehir
İstanbul - Güngören
İstanbul - Avcilar
İstanbul - Küçükçekmece
İstanbul - Fatih
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram