İkizalp Mühendislik İnşaat Makina San. ve Tic. LTD Şti

Hakkımızda

İkizalp Mühendislik İnşaat Makina San. ve Tic. LTD Şti yaşam alanı ve işletmeleriniz için Antalya alanlarında alçı ve kartonpiyer hizmetleri sunmaktadır. İşinde uzman teknik kadromuz ile sadece bu alanda değil, ek olarak Muratpasa, Kepez, Serik, Konyaalti, Aksu, Finike, Manavgat, Gazipasa, Alanya, Kumluca, Dösemealti, Akseki, Elmali, Gündogmus, Ibradi(Aydinkent), Korkuteli, Kemer, Kale(Demre), Kas civarlarında sunduğumuz hizmetlerle beraber binlerce farklı kişinin yüzünü güldürmeyi başardık! Onlarca farklı çalışanımız ile taleplerinizi harfiyen dinliyor ve sizlere öneriler kapsamında bir sunum yaparak, tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz.

İkizalp Mühendislik İnşaat Makina San. ve Tic. LTD Şti elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey ekipmanları, özel ve günümüzde çok yoğun rağbet gören ürünleri ile Antalya de hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda teknik servis ağı sunarak sizlerin ev veya işyerlerinde yaşanan tüm elektrik işlerinize en kısa sürede çözümler üreten ekibimiz, bu hizmetlerinde sınırlı kalmıyor; Muratpasa, Kepez, Serik, Konyaalti, Aksu, Finike, Manavgat, Gazipasa, Alanya, Kumluca, Dösemealti, Akseki, Elmali, Gündogmus, Ibradi(Aydinkent), Korkuteli, Kemer, Kale(Demre), Kas alanlarına kadar genişleterek tam anlamıyla istediğiniz çözümleri ele almanıza yardımcı oluyor. Siz de hemen ekibimiz ile iletişim kurabilir, elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey bir hizmeti yakalayabilirsiniz.

İkizalp Mühendislik İnşaat Makina San. ve Tic. LTD Şti olarak doğalgaz tesisat işlerinizi en kısa sürede çözümle buluşturuyoruz. Uzun dönemden bu yana yaşam alanlarının ısıtma sistemi olarak görülen doğalgaz, çoğu zaman çeşitli sebeplerden dolayı sorunlar yaşatabilmektedir. Gaz kaçakları, kombiye ısı vermeme veya verimli çalışmama gibi durumlardan sebep Antalya ve Muratpasa, Kepez, Serik, Konyaalti, Aksu, Finike, Manavgat, Gazipasa, Alanya, Kumluca, Dösemealti, Akseki, Elmali, Gündogmus, Ibradi(Aydinkent), Korkuteli, Kemer, Kale(Demre), Kas hizmetlerini tarafımızdan talep edebilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede bulunduğunuz muhite gelecek, tespitleri sağlayacak ve bu alanda kurumsal bir hizmetten faydalanmanıza olanak yaratacaktır.

İkizalp Mühendislik İnşaat Makina San. ve Tic. LTD Şti olarak kombi bakım, onarım ve parça değişimi gibi hizmetlerin yanı sıra petek temizliği konusunda da uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz! Başta Antalya olmak üzere teknik kadromuzdan destek talep edebilirsiniz. Ayrıca hizmet ağlarını daima genişletmeyi hedefleyen ekibimiz, sizlere Muratpasa, Kepez, Serik, Konyaalti, Aksu, Finike, Manavgat, Gazipasa, Alanya, Kumluca, Dösemealti, Akseki, Elmali, Gündogmus, Ibradi(Aydinkent), Korkuteli, Kemer, Kale(Demre), Kas alanlarında da kurumsal ayrıcalıklar sunmaktan hiçbir şekilde geri kalmıyor. Tercihinizi hemen firmamıza yöneltmek ve bu alanda güvenilir hizmetlere ulaşabilmek adına seçiminizi yapın.

İkizalp Mühendislik İnşaat Makina San. ve Tic. LTD Şti olarak elektrik tesisatı ve tamir işlerinizi profesyonel ekibimiz güvencesi ile sağlamaktayız. Sınırlarını Antalya ve Muratpasa, Kepez, Serik, Konyaalti, Aksu, Finike, Manavgat, Gazipasa, Alanya, Kumluca, Dösemealti, Akseki, Elmali, Gündogmus, Ibradi(Aydinkent), Korkuteli, Kemer, Kale(Demre), Kas alanlarına kadar genişleten ekibimiz, bu alanda talepte bulunan tüm yaşam alanı ve işletmelere anında hizmetlerini aktarmaktadır. Elektrik kaçağı, tesisatta yaşanan bozukluklar, şartel sorunları veya kablo çekilmesi / kablo yenilenmesi gibi birçok hizmet için anında bizimle kontağa geçebilirsiniz. Profesyonel dokunuşlar ile çalışma yapılan alanların çok daha elverişli bir hale dönüşmesine imkan yaratılıyor.

İkizalp Mühendislik İnşaat Makina San. ve Tic. LTD Şti kalorifer ve doğalgaz hatları ile ilgili yaşanan sıkıntılarınıza en kısa sürede çözüm üretmek için Antalya civarında hizmetinizde! Teknik servisimiz doğalgaz hattı ve kombileriniz ile alakalı yaşanan arızalar veya bakımların yanı sıra, petek temizliği işlemlerini de sunarak var olan peteklerin çok daha verimli bir şekilde çalışmalarına olanak yaratmaktadır. Sınırlarını Antalya ile kısıtlamayan ve Muratpasa, Kepez, Serik, Konyaalti, Aksu, Finike, Manavgat, Gazipasa, Alanya, Kumluca, Dösemealti, Akseki, Elmali, Gündogmus, Ibradi(Aydinkent), Korkuteli, Kemer, Kale(Demre), Kas gibi alanlara kadar genişleten teknik kadromuz, kendi alanında kullandığı birinci sınıf kalitede ki ekipmanları ile bu çalışmaların en kısa sürede tamamlanmasına imkan yaratıyor.Antalya - Muratpasa
Antalya - Kepez
Antalya - Serik
Antalya - Konyaalti
Antalya - Aksu
Antalya - Finike
Antalya - Manavgat
Antalya - Gazipasa
Antalya - Alanya
Antalya - Kumluca
Antalya - Dösemealti
Antalya - Akseki
Antalya - Elmali
Antalya - Gündogmus
Antalya - Ibradi(Aydinkent)
Antalya - Korkuteli
Antalya - Kemer
Antalya - Kale(Demre)
Antalya - Kas
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram