kafz

Hakkımızda

kafz grafik tasarım hizmetlerini Bursa alanlarında sürdürmektedir. Alanında kullandığı lisanslı programlar ve aynı zamanda birinci sınıf ekipmanları ile taleplerinizin tam anlamıyla gerçekleşmesine olanak yaratmaktayız. Aynı zamanda Nilüfer, Osmangazi, Yildirim, Gemlik, Orhangazi, Inegöl, Mudanya, Iznik, Kestel alanında da ekibimiz ile kontak kurabileceğiniz gibi, böylesi bir hizmet ile beraber kurumsal çalışmalardan faydalanmanız adına buradayız. Tercihinizi hemen ekibimize yönlendirmek ve kalitesiyle öne çıkan bir firmadan hizmet alabilmek adına seçiminizi yapmaktan geri kalmayın.

kafz olarak sosyal medya ve internet reklamcılığı hizmetleri ile herhangi bir ürününüzün veya doğrudan markanızın tanıtımlarını sağlamaktayız. Var olan ticari kimliğini yükseltmek ve daha ileri seviyelere taşımak isteyen bireysel ve kurumsal firmalar, Bursa alanında yer alan ofislerimiz aracılığı ile tüm taleplerini bizlere iletmektedir. Aynı zamanda Nilüfer, Osmangazi, Yildirim, Gemlik, Orhangazi, Inegöl, Mudanya, Iznik, Kestel sınırlarına kadar çalışmalarını genişleten ekibimiz ile beraber artık internet mecrasında çok daha fazla tanınan bir ürüne veya firma kimliğine sahip olabilirsiniz.

kafz video reklam hazırlama hizmetleri ile herhangi bir marka veya ürünün tanıtımlarını sağlamaktadır. Bilindiği gibi artık video reklamları internet üzerinden markanın duyurulması açısından çok yoğun bir şekilde talep görmektedir. Bu noktada isteklerinizi en kısa sürede yerine getirmek ve aynı zamanda kurumsal bir çalışmadan faydalanmak isteyenler başta Bursa ve Nilüfer, Osmangazi, Yildirim, Gemlik, Orhangazi, Inegöl, Mudanya, Iznik, Kestel olarak bizlerle kontağa geçebilir. Çeşitli modelleme programları ile yapılacak çalışmalar sonucunda tam anlamıyla talep ettiğiniz bir video reklamına sahip olmak mümkündür.

kafz olarak alanında profesyonel tasarımcılar ile kendi markanızın internet mecrasında aktif olarak satışlar yapmasına ve ürünlerin tanıtılmasına olanak yaratmaktayız. PHP, Java, HTML ve diğer pek çok kodlama tekniği ile sunulan site tasarımlarından faydalanmak için Bursa alanında yer alan ofisimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. Binlerce farklı bireysel ve kurumsal firmayı ‘memnun müşteri referansı’ içerisinde tutan ekibimiz, sadece sınırlarını burası ile kısıtlamıyor; Nilüfer, Osmangazi, Yildirim, Gemlik, Orhangazi, Inegöl, Mudanya, Iznik, Kestel alanına kadar genişleterek çok daha kapsamlı bir hizmetten faydalanmanızı sağlıyor.

kafz, kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarını sunarak, sizlerin internet ortamlarında markanızı çok daha vurucu sloganlar ve bir marka ismi ile tanıtmanızı sağlıyor. Bursa alanında başlatılan bu hizmetler ile yüzlerce farklı memnun müşteri referansı edinen ekibimiz, firmanızın daha fazla tanınmasına ve müşteri kitlesine güven sunmasına aracılık etmektedir. Bu alanda profesyonel ekibimiz ile beraber beyin fırtınası yapıyor, hizmetleri Nilüfer, Osmangazi, Yildirim, Gemlik, Orhangazi, Inegöl, Mudanya, Iznik, Kestel ve civar ilçeler dahilinde kişilere aktarmaktan geri kalmıyoruz.

kafz olarak, kendi firmanızın veya ürününüzün temsil edileceği logo çalışmalarından faydalanmak ister misiniz? Artık gelişen teknoloji ile beraber pek çok işletme ve marka, kendi çatısı altında sunduğu hizmetleri bu tip ‘temsili logolar’ ile sunmaktadır. Bursa de yer alan ofisimiz ve onlarca farklı çalışanımız ile beraber logo tasarım konularına ilişkin taleplerinizi dinliyor, sizlere pek çok örneklendirme ile tam anlamıyla istediğiniz çalışmalardan faydalanmanızı sağlıyoruz. Nilüfer, Osmangazi, Yildirim, Gemlik, Orhangazi, Inegöl, Mudanya, Iznik, Kestel ve diğer ilçelerden anında hizmet almak adına ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

#firmaadi# sosyal medya danışmanlığı hizmetlerini #bolgesehir# ve #bolgeilce# alanlarında sürdürerek kitlelere memnuniyet garantisi vermektedir. Bir markanız, ürününüz veya ticari kimliğinizi sosyal ağlarda duyurmak, daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak ister misiniz? İşinin ehli olan ve sunduğu hizmetlerle göz kamaştıran kitleler, bu alanda başarı yakalamanıza ve marka kimliğinizi milyonlara duyurmanızı sağlıyor.Bursa - Nilüfer
Bursa - Osmangazi
Bursa - Yildirim
Bursa - Gemlik
Bursa - Orhangazi
Bursa - Inegöl
Bursa - Mudanya
Bursa - Iznik
Bursa - Kestel
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram