Murat Dikmen

Hakkımızda

Murat Dikmen olarak taleplerinize uygun mimari ve mühendislik çalışmalarını sizlere aktarmaktayız. Herhangi bir işletme veya yaşam alanlarının iç / dış dizaynlarına mimarlık çalışmaları veya diğer mühendislik taleplerine uygun donanımda ki mühendislerimizi yönlendirebilmek için Ankara de hizmetinizdeyiz. Hemen taleplerinizi iletmek ve aynı zamanda profesyonel çalışmalardan faydalanabilmek adına Çankaya, Mamak, Akyurt, Elmadag, Altindag, Sincan, Keçiören, Etimesgut, Yenimahalle kapsamında bizlere ulaşabilirsiniz. En iyi fiyat teklifini sunan ve ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten firmamız ile kendinizi her an güvende hissedebilirsiniz.

İnşaat ve şantiye alanlarınız için ekip veya ekipman ihtiyaçları mı duyuyorsunuz? Murat Dikmen inşaat ve tadilat alanlarına profesyonel ekibi ile hizmet sunmakta ve yurtdışından özel olarak tedarik edilmiş ekipmanları ile en doğru dokunuşları sağlamaktadır. Bu sayede taleplerinizin en kısa sürede tamamlanmasına ve Ankara kapsamında bizlerin güvencesi ile hareket etmenize olanak sunmaktayız. Tercihinizi bu alanda yapabilir, anında ekibimiz ile kontak kurarak Çankaya, Mamak, Akyurt, Elmadag, Altindag, Sincan, Keçiören, Etimesgut, Yenimahalle ve civar ilçeler için teknik kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Murat Dikmen olarak boya ustalarımızı yaşam alanlarınız ve işletmelerinize yönlendiriyor, en kısa sürede badana işlerinizin tamamlanmasına olanak yaratıyoruz. Ankara ve Çankaya, Mamak, Akyurt, Elmadag, Altindag, Sincan, Keçiören, Etimesgut, Yenimahalle de başlattığımız profesyonel hizmetler ile beraber bu alanda pek çok kişinin taleplerine dönüş sağladık. Siz de hemen teknik servisimizden usta talebinde bulunmak ve aynı zamanda fiyat teklifi almak adına kontak kurabilirsiniz. Birinci sınıf ekipmanlar ve boyalar ile beraber çok daha uzun ömürlü, kullanışlı bir ortam zemini yaratmak parmaklarınızın ucunda!

Murat Dikmen olarak hem yaşam alanları, hem de işletmeler için özel seramik mermer çalışmalarını sunmaktayız. Profesyonel ustalarımız ve birinci sınıf ekipmanlarımızın yanı sıra, Ankara alanında yüzlerce memnun müşteri referansı ile hizmetinizdeyiz. Bu alanda kurumsal hizmetlerin kapılarını aralamak adına Çankaya, Mamak, Akyurt, Elmadag, Altindag, Sincan, Keçiören, Etimesgut, Yenimahalle de yer alan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede bulunduğunuz muhite gelen ve keşif çalışmalarını yapan ekibimiz, daha sonrasında bu ölçülere uygun olarak ürünleri sunmakta, kurulumları tamamlamaktadır.

Murat Dikmen olarak, dış mekanlar ve yaşam alanlarınızın mantolama çalışmalarını sunuyoruz. Her geçen gün çok daha fazla kişi tarafından talep edilen bu hizmetlerle beraber kendi alanlarınız için şık ve mevsim koşullarından etkilenmeyen bir ortam zemini yaratabilirsiniz. Hizmetleri Ankara alanında sürdüren ekibimiz, aynı zamanda başta Çankaya, Mamak, Akyurt, Elmadag, Altindag, Sincan, Keçiören, Etimesgut, Yenimahalle olmak üzere diğer pek çok ilçe için teknik destek almanızı sağlamaktadır. Fiyat teklifleri almak ve hizmetlerimiz için bilgi edinmek adına hemen iletişim kurabilirsiniz.Ankara - Çankaya
Ankara - Mamak
Ankara - Akyurt
Ankara - Elmadag
Ankara - Altindag
Ankara - Sincan
Ankara - Keçiören
Ankara - Etimesgut
Ankara - Yenimahalle
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram