SAFİR DEKORASYON ve TADİLAT

Hakkımızda

SAFİR DEKORASYON ve TADİLAT yaşam alanı ve işletmeleriniz için Konya alanlarında alçı ve kartonpiyer hizmetleri sunmaktadır. İşinde uzman teknik kadromuz ile sadece bu alanda değil, ek olarak Yunak, Karatay, Meram, Selçuklu, Aksehir, Akören, Bozkir, Çeltik, Doganhisar, Çumra, Güneysinir, Hüyük, Karapinar, Tuzlukçu, Derebucak, Hadim, Taskent, Sarayönü, Yalihüyük, Kadinhani, Halkapinar, Eregli, Beysehir, Altinekin, Ilgin, Kulu, Ahirli, Seydisehir, Cihanbeyli civarlarında sunduğumuz hizmetlerle beraber binlerce farklı kişinin yüzünü güldürmeyi başardık! Onlarca farklı çalışanımız ile taleplerinizi harfiyen dinliyor ve sizlere öneriler kapsamında bir sunum yaparak, tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz.

SAFİR DEKORASYON ve TADİLAT elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey ekipmanları, özel ve günümüzde çok yoğun rağbet gören ürünleri ile Konya de hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda teknik servis ağı sunarak sizlerin ev veya işyerlerinde yaşanan tüm elektrik işlerinize en kısa sürede çözümler üreten ekibimiz, bu hizmetlerinde sınırlı kalmıyor; Yunak, Karatay, Meram, Selçuklu, Aksehir, Akören, Bozkir, Çeltik, Doganhisar, Çumra, Güneysinir, Hüyük, Karapinar, Tuzlukçu, Derebucak, Hadim, Taskent, Sarayönü, Yalihüyük, Kadinhani, Halkapinar, Eregli, Beysehir, Altinekin, Ilgin, Kulu, Ahirli, Seydisehir, Cihanbeyli alanlarına kadar genişleterek tam anlamıyla istediğiniz çözümleri ele almanıza yardımcı oluyor. Siz de hemen ekibimiz ile iletişim kurabilir, elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey bir hizmeti yakalayabilirsiniz.

İşletme veya yaşam alanlarınızda cam / camcı hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, SAFİR DEKORASYON ve TADİLAT olarak isteklerinizi en kısa sürede sonuca ulaştırmaktayız. İşinde uzman olan teknik kadromuz ile Konya başta olmak üzere Yunak, Karatay, Meram, Selçuklu, Aksehir, Akören, Bozkir, Çeltik, Doganhisar, Çumra, Güneysinir, Hüyük, Karapinar, Tuzlukçu, Derebucak, Hadim, Taskent, Sarayönü, Yalihüyük, Kadinhani, Halkapinar, Eregli, Beysehir, Altinekin, Ilgin, Kulu, Ahirli, Seydisehir, Cihanbeyli alanlarında da hizmet sunuyoruz. Bu sayede cam kaplama, cam değişimi, ayna değişimi veya özel aparatlar ile sabitleme işlemleri gibi ayrıcalıklı taleplerinizi ekibimize ulaştırın. En kısa sürede bulunduğunuz muhite gelen ekibimiz, ürünleri ulaştırmakta ve kurulumlarını gerçekleştirmektedir.

SAFİR DEKORASYON ve TADİLAT olarak doğalgaz tesisat işlerinizi en kısa sürede çözümle buluşturuyoruz. Uzun dönemden bu yana yaşam alanlarının ısıtma sistemi olarak görülen doğalgaz, çoğu zaman çeşitli sebeplerden dolayı sorunlar yaşatabilmektedir. Gaz kaçakları, kombiye ısı vermeme veya verimli çalışmama gibi durumlardan sebep Konya ve Yunak, Karatay, Meram, Selçuklu, Aksehir, Akören, Bozkir, Çeltik, Doganhisar, Çumra, Güneysinir, Hüyük, Karapinar, Tuzlukçu, Derebucak, Hadim, Taskent, Sarayönü, Yalihüyük, Kadinhani, Halkapinar, Eregli, Beysehir, Altinekin, Ilgin, Kulu, Ahirli, Seydisehir, Cihanbeyli hizmetlerini tarafımızdan talep edebilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede bulunduğunuz muhite gelecek, tespitleri sağlayacak ve bu alanda kurumsal bir hizmetten faydalanmanıza olanak yaratacaktır.

SAFİR DEKORASYON ve TADİLAT olarak kombi bakım, onarım ve parça değişimi gibi hizmetlerin yanı sıra petek temizliği konusunda da uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz! Başta Konya olmak üzere teknik kadromuzdan destek talep edebilirsiniz. Ayrıca hizmet ağlarını daima genişletmeyi hedefleyen ekibimiz, sizlere Yunak, Karatay, Meram, Selçuklu, Aksehir, Akören, Bozkir, Çeltik, Doganhisar, Çumra, Güneysinir, Hüyük, Karapinar, Tuzlukçu, Derebucak, Hadim, Taskent, Sarayönü, Yalihüyük, Kadinhani, Halkapinar, Eregli, Beysehir, Altinekin, Ilgin, Kulu, Ahirli, Seydisehir, Cihanbeyli alanlarında da kurumsal ayrıcalıklar sunmaktan hiçbir şekilde geri kalmıyor. Tercihinizi hemen firmamıza yöneltmek ve bu alanda güvenilir hizmetlere ulaşabilmek adına seçiminizi yapın.

SAFİR DEKORASYON ve TADİLAT uydu & çanak hizmetleri ile televizyonlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasına olanak yaratmaktadır. Bazı zamanlar mevsim koşullarına bağlı olarak uydu ve çanaklarda arızaların meydana gelmesi, uydu alıcısıyla alakalı sorunların yaşanmasından dolayı kitleler mağduriyet yaşamaktadır. Konya alanına teknik servis ağlarını sunan ekibimiz, sadece burası ile kısıtlı kalmıyor ve sınırlarını Yunak, Karatay, Meram, Selçuklu, Aksehir, Akören, Bozkir, Çeltik, Doganhisar, Çumra, Güneysinir, Hüyük, Karapinar, Tuzlukçu, Derebucak, Hadim, Taskent, Sarayönü, Yalihüyük, Kadinhani, Halkapinar, Eregli, Beysehir, Altinekin, Ilgin, Kulu, Ahirli, Seydisehir, Cihanbeyli alanlarına kadar genişletiyor. Hemen siz de ekibimizden teknik servis talebinde bulunabilir ve kalitesiyle öne çıkan bir hizmet ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.Konya - Yunak
Konya - Karatay
Konya - Meram
Konya - Selçuklu
Konya - Aksehir
Konya - Akören
Konya - Bozkir
Konya - Çeltik
Konya - Doganhisar
Konya - Çumra
Konya - Güneysinir
Konya - Hüyük
Konya - Karapinar
Konya - Tuzlukçu
Konya - Derebucak
Konya - Hadim
Konya - Taskent
Konya - Sarayönü
Konya - Yalihüyük
Konya - Kadinhani
Konya - Halkapinar
Konya - Eregli
Konya - Beysehir
Konya - Altinekin
Konya - Ilgin
Konya - Kulu
Konya - Ahirli
Konya - Seydisehir
Konya - Cihanbeyli
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram