Sevgi Tuncer - Temizlik Hizmeti

Hakkımızda

Sevgi Tuncer - Temizlik Hizmeti olarak ev temizliği, işyeri temizliği, inşaat temizliği ve diğer pek çok hizmet çeşitlerinden faydalanmak ister misiniz? İstanbul de başlattığımız bu üst düzey hizmetlerle beraber pek çok kişi güvenilir bir hizmet ayrıcalığına erişme imkanına sahip oldu. Alanında uzman olan teknik kadromuz, birinci sınıf ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile siz değerli kullanıcıların çok daha hijyenik bir ortamda vakit geçirmesini sağlıyor. Beykoz, Kadiköy, Ümraniye, Üsküdar ve civar ilçelerden hizmet elde etmek adına anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sevgi Tuncer - Temizlik Hizmeti apartman temizliği konusunda alanının uzmanı olan ekibi ile üst düzey bir hizmete ulaşmanızı sağlıyor. Uzun yıllardan bu yana güvenilir hizmetlerini kişiler ile buluşturan ekibimiz, her geçen gün sınırlarını daha üst kapsamlara çekmekte ve bu alanda üst düzey bir hizmet ayrıcalığını kitleler ile buluşturmaktadır. Apartmanlarınızda yaşanan dönemsel temizlik işlerinizi İstanbul de kurumsal hizmetler sunan ekibimizden talep edebilirsiniz. Beykoz, Kadiköy, Ümraniye, Üsküdar ve civar ilçeler için de bu hizmet ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Sevgi Tuncer - Temizlik Hizmeti inşaat sonrası temizlik işleri ile evlerin kaba pisliğini atmakta, yaşam alanlarını anahtar teslim sunarken ‘%100 hijyen’ garantisi ile tarafınıza ulaştırmaktadır. İstanbul ve Beykoz, Kadiköy, Ümraniye, Üsküdar alanlarında başlatılan bu hizmetler kısa süre içerisinde pek çok kişi / kurumun dikkatini çekti. Bu noktada birinci sınıf malzeme kalitesi ile hijyeni garanti eden ekibimiz, aynı zamanda taleplerinizin yoğunluğuna göre personel istihdamları yaratmaktadır.

Sevgi Tuncer - Temizlik Hizmeti işyeri ve ofis temizliği konusunda kurumsal hizmetlerini personel istihdamı yaratarak sağlıyor. İstanbul başta olmak üzere Beykoz, Kadiköy, Ümraniye, Üsküdar alanında da ekibimizden teknik destek alabileceğiniz gibi, dip köşe yapılan temizlikler ile çok daha hijyenik ve bakterilerden arınmış bir ortamda personelleriniz ile çalışmalar sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak işletmelerin temizlenmesi, personellerin verimliliğini arttırır ve beklenmedik hastalıklara yakalanmalarını önler. Bu hizmetlerimizi profesyonel ekip dahilinde ele alabilmek açısından anında kontak kurabilirsiniz.

Sevgi Tuncer - Temizlik Hizmeti kurumsal ekibiyle beraber işletmeleriniz, yaşam alanlarınız veya büyük binalarınızın cam temizleme işlemlerini sağlamaktadır. İstanbul ‘i kapsayan bu hizmetimiz, özel ekipmanların kullanımı ve yurtdışından özel olarak tedarik edilmiş malzemeler ile işlemlerden yüksek performans almanızı sağlıyor. yüzlerce memnun müşteri referansını elinde barındıran ekip, her geçen gün sınırlarını genişletmekte ve başta Beykoz, Kadiköy, Ümraniye, Üsküdar olmak üzere diğer pek çok ilçeden hizmetleri elde edebilmektedir.İstanbul - Beykoz
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Üsküdar
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram